fbpx

Знищення кротів на ділянці

Уничтожение кротов

Кроти – важлива частина екосистеми, але, на жаль, їх не можна назвати невинними мешканцями ділянки. Таке звірятко завдає власникам приватних будинків чимало неприємностей. Всього один кріт здатний прокласти тунель довжиною до 200 м. А якщо врахувати, що тварина приходить на ділянку сім’ями, масштаби проблеми уявити не важко.

Якщо ви помітили на території будинку гірки землі, то не гайте часу. Наша служба «Тараканам СТОП» пропонує послугу знищення кротів на ділянці, яка дозволить зберегти врожай та цілісність ландшафту.

Навіщо потрібно вчасно позбутися кротів на ділянці

Кроти безпечні для людей, але шкодять газону, городу та ділянці загалом. Через те, що глибина залягання ходів становить від 5 до 20 см, шанси на виживання коренів рослин зводяться нанівець. Плюс звірятко приводить у непридатність газон через земляні пагорби.

Знищення кротів на ділянці
Боротьба з крітами – виправдане явище, якщо вони атакують дачну або присадибну ділянку.

Виганяти тварину необхідно для збереження цілісності ґрунту, захисту від забруднень зсередини. Адже його діяльність призводить до появи довгих тунелів під землею, які порушують кореневі системи чагарників та дерев. Плюс тварини, як і інші гризуни переносять небезпечні хвороби: сказ, токсоплазмоз, туляремія. А на їхній вовні можуть жити блохи, які легко переходять на свійських тварин.

Також боротьба з крітами на присадибній ділянці потрібна, тому що вони можуть призводити до знищення запасів. Адже, прокладаючи ходи, тварини можуть опинитися у льохах.

Миритися із присутністю гризунів не варто. Правильне рішення – повне знищення кротів дільниці. У цьому вам допоможе наша професійна служба з дератизації. Ми працюємо із сертифікованими препаратами та приладами, які довели свою ефективність.

Що враховувати під час знищення кротів на ділянці

Позбутися кротів з городу можливо, але для максимальної ефективності важливо враховувати особливості поведінки тварини:

У пошуках їжі кріт прориває у ґрунті цілу мережу ходів. Причому не закидає вириті тунелі, а перевіряє їх майже щогодини.
Віддає перевагу виключно підземному способу життя і дуже рідко з’являється на поверхні.
Має гострі зуби і пазурі, які можуть нашкодити людині (якщо ловити руками).
Погано бачить, але добре чує і швидко розуміє. Тому може уникати підготовлених пасток.
Може повернутися додому, якщо ви активно витруїли його до сусідів. Навіть якщо відстань складає кілометри.

Методи боротьби з крітами в нашій компанії

Наша команда знає на досвіді, як знищити крота без шкоди здоров’ю мешканців будинку та природи. Тому що ми займаємося професійною дератизацією понад 10 років. Під час роботи обов’язково дотримуємось техніки безпеки, надаємо рекомендації після обробки.

Знищення кротів на ділянці залежить від пори року: необхідно проводити з квітня до вересня. У цей час тварини особливо активні.

Для знищення кротів на ділянці ми використовуємо перевірені методи:

1. Механічні. 
Розставляємо капкани та кротоловки у місцях активних кротовин. Такий спосіб боротьби з крітами підходить для невеликих ділянок за мінімальної кількості особин.
2. Електронні. 
Використовуємо ультразвукові прилади, які лякають шкідників. У звіра тонкий слух, тому звукові хвилі завдають їм дискомфорту і змушують покинути територію. Радіус дії приладів – до 15 метрів. Такий відлякувач безпечний для людей та ефективний щодо кротів.
3. Хімічні.
Інноваційний спосіб знищення кротів на ділянці, який допомагає не лише попрощатися з ними, а й запобігти повторному заселенню. 

У цьому випадку використовується два методи:

Фумігація. На ділянці розсипається суміш щільної газоподібної речовини для боротьби з крітами.
Газація нір. Спеціальне обладнання допомагає заповнити нори отруйною парою, яка знищує всю популяцію тварин. Грунт та рослини при цьому не страждають.
Знищення кротів на ділянці – важлива санітарна операція, яка допомагає запобігти заселенню ґрунту шкідливими комахами та бактеріями.

Перед дератизацією ми рекомендуємо:

прибрати з ділянки інвентар та сміття, щоб наші фахівці мали вільну зону для виконання професійних дій;
закрити всі ємності з водою та захистити територію від дітей та домашніх тварин;
скосити високу траву, щоб нори кротів було видно.

Наша служба виконує повний комплекс послуг для боротьби з крітами та іншими типами шкідників. Команда готова виїхати на вашу ділянку для проведення комплексної обробки території, яка дозволить позбутися кротів та інших настирливих гризунів і комах.

Ми готові повернути гроші, якщо вас не влаштує результат. Це наш принциповий принцип роботи.

На вартість знищення кротів на ділянці впливає масштаб об’єкта, завантаженість тваринами, санітарний стан території. Попередній розрахунок можна отримати за номером +38 (067) 524-51-39.

Якщо у вас залишилися питання, залиште заявку на нашому сайті. Ми обов’язково передзвонимо вам упродовж робочого дня.

Давайте збережемо вашу ділянку гарним разом!

    Заполните поля ниже, чтобы заказать обратный звонок. Наш специалист свяжется с Вами в ближайшее время!

    Демеркуризация