fbpx

Знищення мухоловок

Мухоловка за походженням хижак, який харчується тарганами, мухами, бліхами, термітами, павуками та іншими комахами. Дуже швидко пересувається і мають відмінний зір, це допомагає їй чудово полює. Вбивають отрутою, потім з’їдають свою жертву. На людину не нападає, хоча були випадки, коли мухоловка жалила людину, після чого спостерігається невелике почервоніння, яке швидко минає.

Знищення мухоловок у квартирі

уничтожение мухоловок

Знищення мухоловок (один із видів сороконіжок) — це захід з використанням хімічних препаратів, із застосуванням професійного обладнання, а саме генераторів холодного або гарячого туману. Вибір обладнання залежить від об’єкта та способу обробки.

Мухоловка звичайна – мешкає у листі під деревами, але з приходом холодів із задоволенням освоює наше житло і населяють вологі приміщення, ванні кімнати, підвали, кухні та із задоволенням винищувач тарганів, павуків, мух. Шкода людині ці комахи приносять тим, що на своїх лапках переносять масу бактерій, які збирають у місцях проживання.

Вартість знищення мухоловок

Обробку від сороконожки здійснює Служба «Тараканам Стоп», яка працює в Одесі, Львові, Києві, Миколаєві, Харкові, Херсоні.

Дезінфекцію від мухоловки проводимо трьома способами, які залежать від застосовуваного препарату та Вашого бюджету.

Економ – передбачає обробку від сороконожки із застосуванням вітчизняних препаратів або аналогів виробництва КНР. Наносяться за допомогою холодного туману або обприскувачем. Вартість бюджетної обробки становить від 5 грн. кв. м. (Ціна умовна і залежить від площі обробки та санітарного стану об’єкта дезінфекції). Мінімальна ціна 650 грн, має ряд недоліків та переваг:

+ Недорога вартість препарату;

– Стійкий запах;

– Необхідне вологе прибирання та провітрювання об’єкта дезінсекції;

– працює тільки при контакті комахи з препаратом;

– При багаторазовому використанні спостерігається стійкість сороконіжок до діючих речовин.

Стандарт – спосіб виведення мухоловки з використання препаратів імпортного виробництва, із застосуванням генераторів холодного або гарячого туману. Вартість такого методу боротьби із Сороконіжкою від 5 грн кв. м. (ціна умовна і залежить від площі обробки та санітарного стану об’єкта дезінфекції). Мінімальне замовлення 1750 грн. Цей спосіб має також ряд переваг та недоліків:

+ вартість препаратів у середньому ціновому діапазоні;

+ Мінімальний запах після обробки;

– Необхідне вологе прибирання та провітрювання;

– Знищує мухоловку лише після контакту з препаратом.

Преміум обробка від мухоловки з використанням нових технологій, препаратом який не має запаху та кольору, а значить не вимагає прибирання та провітрювання об’єкта після обробки від мухоловки. Цей спосіб цькування комах є найефективнішим. Препарат сертифікований та застосовується у житлових дошкільних та харчових установах. Вартість обробки складає від 5 грн. за м кв. (Ціна умовна та залежить від площі обробки та санітарного стану об’єкта дезінфекції). Мінімальна сума для квартир та приватних будинків становить 2500 грн. Для підприємств 4500 грн. Даний спосіб знищення сороконіжки має ряд недоліків та переваг:

– Дорога вартість мікрокапсульованих технологій;

+ Мікрокапсульні технології є новаторськими і припускають глибоке знищення комахи.

+ Не мають запаху;

+ Не вимагають прибирання та провітрювання;

+ Можлива присутність замовника під час обробки від мухоловки;

+ При правильному використанні абсолютно безпечний людям та домашнім тваринам.

Здешевлення обробки за рахунок сусідів

Звертаємо Вашу увагу, якщо квартира менше 50 кв. м ви можете за ці гроші збільшити площу обробки за рахунок сусідів. У цьому випадку метраж множитимете на вартість квадратного метра сумою встановленої по обробці вашого об’єкта. Що веде до здешевлення обробки. Аналогічно підприємства із розрахунку 100 кв. м. Друга обробка 500 грн для квартир та 1000 грн для підприємства обов’язкова (за технологією застосування препарату). Площа не враховується. Якщо ваш об’єкт дезінфекції знаходиться за межею міста, то до зазначеної вартості додаються транспортні витрати, які становлять 10 грн за кілометр шляху, рахувати від межі міста відправлення та оплачуються навіть у разі гарантійних обробок. Для повного знищення необхідно дві обробки (вимога виробника препарату).

Гарантія на обробку

Також ми на свою роботу надаємо гарантійне обслуговування на три місяці з моменту першої дезінсекції та припускаємо повтори на вимогу замовника. Вартість повторів 500 грн. для квартир та 1000 грн. для підприємств. Ми даємо гарантію аж до повернення грошей у разі негативного результату. Гарантійне обслуговування ми даємо тільки в тих випадках, коли обробляється весь об’єкт, якщо замовник вказує місця обробки, а також способи дезінфекції, то гарантійні ризики бере на себе.

Для того щоб розрахувати вартість та замовити послугу зі знищення мухоловок телефонуйте: +38 (067) 524-51-39

    Заповніть нижчі поля, щоб замовити зворотній дзвінок. Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом!

    Демеркуризация