fbpx

Знищення павуків

Уничтожение пауков, обробка від павуків

Обробка від павуків необхідно тоді, як тільки Ви помітили їх у своєму житлі або на ділянці, оскільки комахи швидко розмножуються і можу принести ряд неприємностей. А, саме – шкода здоров’ю. Знищення павуків у Вашому житлі – первинне завдання. Хоча укус комахи не небезпечний для людини, але може викликати алергічну реакцію. У нашій країні із-за зміни клімату з’явилися отруйні особини, які були завезені з теплих країн і прижилися на Україні.

Павуки у будинку

Павуки зазвичай мешкають в природі і в житла людей проникають в холодну пору року, але не виключена поява їх в теплу пору року, тобто знищення цькування цих комах потрібне.

У житлах найчастіше павуки селяться в темних місцях. Їм потрібна їжа: мухи, комарі. Розмір особини до сантиметра. У будь-якому разі цькування павуків потрібне, оскільки вони несуть небезпеку для людини.

Електронні і механічні засоби, не такі ефективні для вилову або знищення павуків. А, також знищення комах самостійне мало ефективно так, як потрібне спеціалізоване устаткування і досвід робіт.

Дезинсекція, знищення павуків.

У боротьбі з павуками використовуємо: генератори холодного або гарячого туману і тільки сертифікованими препаратами, а саме ДЭТ-КЕ, Ка-Отрин, Пропал і т. д.

Препарати для обробки від павуків дозволені для застосування в житлових, дошкільних і харчових установах (мають мінімальний запах). Обробляється площа зараження павуками. Оброблений об’єкт закривається мінімум на 4 години, після наскрізне провітрювання від 30 хвилин) і вологе прибирання 3% розчином харчової соди.

Вартість обробки від павуків

Вартість виведення павуків складає від 5 грн.м2. Мінімальна сума обробки від павуків для квартир, приватних будинків і відкритих територій складає 2250 грн Для підприємств складає 3000 грн і калькулюється після огляду об’єкту дезинсекції від павуків (залежить від висоти стель, санітарного стану, а також вживаного препарату). 

Якщо ваш об’єкт знаходиться за межею міста, то до вказаної вартості додаються транспортні витрати, які складають 10 грн за кілометр шляху в обидві сторони(вважати від межі міста відправки і оплачуються навіть у разі гарантійних обробок).

Звертаємо Вашу увагу, що ми справляємося в одну обробку від павуків. Також на свою роботу ми даємо гарантійне обслуговування вашого об’єкту на три місяці з моменту першої обробки, з потреби додаткових обробок(залежить від санітарного стану і завантаженості комахами) вартість 1000 грн для підприємств, 500 грн для жител, метраж не враховується) Також виїзд бригади для огляду об’єкту(для визначення місць гніздування комах і детального інструктажу персоналу підготовки об’єкту до дезинсекції).

Важливо! Гарантійне обслуговування ми проводимо тільки в тих випадках, коли обробляється увесь об’єкт, у тому разі якщо замовник вказує місця обробки гарантійні риски бере на себе!

Можливий договір на комплексне обслуговування по дезинсекції і дератизації з абонплатою і щомісячною роботою(не менше 2 обробок в місяць) з веденням журналу дезинсекцій, дератизацій за системою PEST CONTROL!

Для консультації або замовлення послуги зі знищення павуків ви можете заповнити форму нижче або звертайтеся по телефону: +38 (067) 524-51-39

    Заповніть нижчі поля, щоб замовити зворотній дзвінок. Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом!

    Демеркуризация