fbpx

Знищення комарів

уничтожение комаров

Настирні звуки і укуси, що зудять, – одна з головних причин, по якій варто замислитися над знищенням комарів на ділянці. Кровосисні комахи мають 4 фази розвитку : яйце, личинка, лялечка і имаго. Увесь цей процес проходить в стоячій воді, тому на ділянках, розташованих поблизу водойм (болота, озера), з’являється велика кількість комарів. Ще одна “слабка сторона” – сирі підвали і трава. Коли після жаркого дня на травичці з’являється роса – комарі, як правило, прилітають, щоб напитися.

Наша служба по знищенню комарів проводить комплексні роботи для цькування комах на відкритому повітрі. Ми використовуємо виключно професійне устаткування, фумігатори і сучасні препарати-інсектициди. Якщо вам потрібна обробка дачі від комарів – залишайте заявку прямо зараз.

Навіщо проводити професійну обробку території від комарів

Кровосисні комахи заселили нашу планету ще до льодовикового періоду і з того часу супроводжують людину по усій земній кулі. “Ужитися” з ними практично нереально, тому що вони доставляють масу незручностей:

1.  У будинку, де є комарі важко заснути – кожному знайомий гул комарів, які “полюють” на свою жертву.
2. Місця укусу чухаються, з’являється роздратування, нерідко алергічні реакції.
Комарі далеко не нешкідливі комахи. Один укус може викликати небезпечні захворювання. Наприклад, малярію, тиф, енцефаліт або лихоманку.
знищення комарів

Якщо на вашій ділянці велика кількість настирних комах – замовляйте послугу професійного знищення комарів в нашій службі «Тараканам Стоп». Наші методи допомагають навіть при проблемах великого масштабу, наприклад, коли личинки комах “живуть” у водоймах, що застоялися. Обробка території від комарів проводиться спеціально навченими фахівцями із застосуванням безпечних для людей препаратів.

Методи знищення комарів на ділянці в службі «Тараканам Стоп»

Для боротьби з комарами на ділянці використовується сучасний спосіб знищення комах: холодний і гарячий туман. Наші фахівці користуються протестованими генераторами і препаратами (інсектицидами), дія яких напрямлено на цькування комарів і їх личинок у водоймі.

Дезинсекція холодним і гарячим туманом для знищення комарів на ділянці безпечна для “жителів” водойм і довкілля.

Етапи обробки ділянки від комарів на відкритому повітрі

Процес знищення комарів на ділянці нашою службою розпочинається з вивчення території. Перше завдання – визначити “больові точки”, тобто місця розмноження комах. Це можуть бути вигрібні ями або підвали, водойми, каналізаційні люки.

Генератори туману створюють дим, який проходить через 20-30 хвилин. Перед обробкою території від комарів необхідно закрити усі вікна у будинку, у тому числі попередити сусідів про дезинсекцію і попросити їх зробити те ж саме.

Після того, як житла комах будуть визначені, фахівці приступлять до поетапного знищення комарів:

1. Обробка генератором холодного туману: трава, примикання дахів, підвали і альтанки, листя дерев і кущі.
2. Обробка генератором гарячого туману (димом). Дим заповнює усі житла комарів, довго висить в повітрі і поступово піднімається на декілька метрів. Завдяки цьому відбувається знищення комарів на ділянці, які літають в повітрі або сидять на деревах.
3. Знищення літальних комарів на відкритому повітрі за допомогою фумігаторів. Команда служби «Тараканам Стоп» допоможе підібрати їх, враховуючи особливості вашої ділянки.
Ми працюємо з препаратами брендів : ДЭТ-КЕ, Аспермет, К-Обиоль, Цимекс, які мають необхідну сертифікацію і дозвіл на обробку території від комарів.

Метод холодного / гарячого туману ефективний відносно інших комах і дозволяє провести дезинсекцію на ділянці також і від павуків, кліщів, мух і так далі

Вартість знищення комарів на ділянці

Служба «Тараканам Стоп» позбавить вас від комарів за ціною від 50 грн за 1 сотку. На вартість впливає складність робіт на об’єкті:

Наявність водоймів (в даному випадку обробляємо воду препаратами, безпечними для риби).
Висота і кількість дерев.
Площа поливальної території і інше.

Для приватних споживачів мінімальна вартість платежу складає 2500 грн, для підприємств – 3500 грн

Якщо територія, на якій необхідно виконати цькування комарів менше, то можете провести її в комплексі з сусідами. У такому разі сума мінімального платежу не міняється.

Ми завжди обробляємо площу більше за заявлену, щоб гарантовано позбавитися від комах.

За вказану ціну обробки ділянки від комарів ми працюємо з вами 1 місяць(період гарантійного обслуговування). Через 30 днів може бути проведена повторна дезинсекція на вимогу клієнта. В період дії гарантії вартість обробки складає 2000 грн(площа ділянки не враховується).

Ми працюємо у великих містах України : Львів, Київ, Одеса, Харків, Херсон, Миколаїв. Якщо ваш об’єкт розташований за межею міста, то до вартості послуги цькування комарів додається +10 грн за кожен км шляху (у обидві сторони). Увага! Транспортні витрати в даному випадку оплачуються і при повторній обробці.

Подзвоніть нам по номеру +38(067)524-51-39, щоб розрахувати вартість обробки ділянки від комарів.

    Заповніть нижчі поля, щоб замовити зворотній дзвінок. Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом!

    Демеркуризация