fbpx

Знищення мишей

уничтожение мышей

Проникливі миші можуть проникнути в будинок/квартиру через маленькі щілини. Назвати добрими сусідами їх не можна. Тварини псують предмети побуту, шпалери, відкушують усе, що «криво» лежить. Що ще гірше, не гидують навіть проводами, через що цілком може виникнути пожежа. Якщо ви хочете захистити будинок від гризунів, якомога раніше звертайтеся, наша компанія зі знищення мишей вам допоможе.

Команда «Тараканам СТОП» пропонує послуги з професійної дератизації з гарантією 100% результату. Ми використовуємо сертифіковані препарати та контейнери приманки, які безпечні для людей, але допомагають назавжди вивести мишей з дому. Досвід боротьби з гризунами дозволяє проводити роботу якісно: легко знаходити місця гніздування та діяти прицільно.

Як зрозуміти, що вдома завелися миші

Гризуни проникають до будинку в холодну пору року. Вдень з ними зустрітися практично неможливо, тому що вони обирають нічний спосіб життя, є потайливими тваринами. Якщо ви зустріли гризуна вдень, значить їх багато і потрібно термінове цькування мишей.

Інші ознаки, які допоможуть розпізнати сусідство з гризунами:

1. Шорохи, писк ночами.
2. Неприємний запах, що походить від мишачого посліду.
3. Сліди укусів на документах, книгах, шкіряних меблях.
5. Уривки паперу або ганчірок, які говорять про наявність гнізда.
6. Отвори у підлозі, плінтусах чи стінах.
Якщо ви помітили, що вдома з’явилися несподівані пухнасті гості, обов’язково звертайтесь до нашої служби для швидкого знищення мишей.

Чому важливо позбутися мишей

Гризуни часто з’являються на дачах, у квартирах та заміських будинках. І однією твариною, на жаль, не обходиться. Вони здатні швидко розмножуватися і протягом року виробляти приплід до 150 нових особин.

Разом із собою гризуни приносять кліщів, бліх, які можуть спричинити небезпечне захворювання. У пошуках їжі вони починають псувати харчові продукти, залишаючи яйця гельмінтів. А коли не знаходять джерело харчування, то починають псувати майно: меблі, взуття та одяг, комунікації тощо.

Травля мишей на будь-якому об’єкті (житлове або громадське) має проводитися негайно. Це важливо для безпеки людей та свійських тварин.

Для знищення мишей у будинку можна вдатися до народних методів. Наприклад, використовувати зерно, гіпс, мишоловки і т.д. Однак такі способи можуть не давати бажаних результатів, що підвищить рівень небезпеки здоров’ю домочадців.

Правильний спосіб цькування мишей – звернутися до нашої служби «Тараканам СТОП». Професіонали проводять дератизацію швидко та з гарантією результату.

Відгуки наших клієнтів

Оцінки та відгуки не редагуються та не видаляються

Методи знищення мишей у нашій службі

Наша служба дератизації спрямовує всі сили на боротьбу з небезпечними ссавцями. Ми використовуємо сучасне обладнання, яке довело ефективність за роки практики (працюємо понад 10 років). Для знищення мишей у будинку не використовуються ультразвукові відлякувачі, оскільки вони не дають бажаного ефекту.

Щоб тварини залишили будинок/квартиру, наша компанія застосовує:

Спеціалізовані мишоловки. Фізичний спосіб виведення мишей з використанням приманок сам собою не дає ефекту. Ми ж використовуємо клейові будиночки і клей, щоб точно зловити тварину. Для людини такий спосіб боротьби з гризунами безпечний, допомагає діяти прицільно.
Отрутохімікати. Фахівці використовують препарати, які мають державну сертифікацію та інші дозвільні документи для виконання санобробки. Для цькування мишей ми використовуємо отрутохімікати з принадною дією, які тварини сприймають як їжу. Незважаючи на свою тямущість, вони не розпізнають у приманці отрути та з’їдають її (із звичайними засобами з мас-маркету такий ефект виходить не завжди).
Отрути не використовуються на об’єктах, де навчаються чи живуть люди, відбувається процес приготування їжі. Отрутохімікати застосовуємо тільки на відкритих ділянках та в технічних приміщеннях.

Ми також пропонуємо встановлення бар’єрного захисту, щоб не дати гризунам повторно атакувати ділянку чи квартиру. Для цього використовуються залізні сітки, цемент та бите скло, арматура.

У нашому арсеналі є приманкові контейнери, які добре справляються з цькуванням гризунів. Встановлення перешкод для тварин – це гарантія вашої безпеки та збереження житла.

Після знищення мишей у будинку наш фахівець видає рекомендації щодо застосування засобів дератизації згідно з PEST CONTROL з документальним супроводом. Ми також готові надавати обслуговування виведення гризунів і цькування комах на постійній основі. Наявність спеціального обладнання та професійних препаратів дозволяє легко справлятися з тарганами, мошками, бліхами та іншими неприємними шкідниками.

Ціна послуги залежить площі та розташування об’єкта, санітарного стану, завантаженості предметами побуту. Якщо в будинку є домашні тварини або неповнолітні діти, вартість може збільшитись через необхідне використання контейнерів для приманки.

кщо ви не знаєте, як позбутися мишей на дачній ділянці без наслідків у вигляді неприємного трупного запаху, звертайтеся до нас. Ми працюємо з препаратами муміфікаторами, які унеможливлюють його появу (за умови, що раніше ви не намагалися обробити будинок від тварин іншими засобами).

Наша команда обирає протестовані препарати, які дозволяють гарантувати результат. Ми готові повернути гроші, якщо він не влаштував клієнта.

Щоб дізнатися вартість цькування мишей нашою службою, залишайте заявку на сайті або дзвоніть за номером +38 (067) 524-51-39. Ми допоможемо вирішити проблему на 100% – гризуни більше не повернуться до будинку після настання холодів!

    Заполните поля ниже, чтобы заказать обратный звонок. Наш специалист свяжется с Вами в ближайшее время!

    Демеркуризация