fbpx

Дезодорація

Поява неприємних запахів у приміщенні – справа цілком природна. Від цього ніхто не застрахований. Причиною може стати будь-що. Занадто висока температура повітря, підвищений рівень вологості – і ось вже з’являється пліснява, що виснажує смердючий аромат і шкодить людському здоров’ю. Якщо в будинку мешкають тварини, це теж часто стає причиною виникнення неприємного запаху.

Знищити неприємні запахи у квартирі чи автомобілі раз і назавжди можна, звернувшись до служби дезодорації приміщень «Таракан Стоп». Ми проводимо дезодорацію в Одесі, Києві, Херсоні та інших містах України.

Причини появи поганого запаху в приміщенні / салоні автомобіля

Приводи щодо проведення дезодорації:

неправильне утримання свійських тварин;
переїзд у нову квартиру;
тривале куріння у приміщенні чи салоні автомобіля;
аварії (пожежа, затоплення);
проведення ремонтних робіт;
невдалі експерименти під час приготування їжі;
розкладання органіки.
доставка авто в контейнері морем, куріння в салоні, перевезення домашніх тварин ітд.

Впоратися з неприємним запахом можна, вдавшись до дезодорації приміщення.

Що робити?

Щоб назавжди попрощатися з цією проблемою, слід вибрати ефективний метод, який з кожним роком стає популярнішим – дезодорація приміщень. Це цілий комплекс гігієнічно-профілактичних процедур, розроблених спеціально для усунення неприємних запахів, що утворилися внаслідок розкладання органічних тіл. Це можуть бути занепалі тварини, трупи, що розклалися, запах сечі домашніх вихованців, зіпсовані продукти.

Робота нашої служби дезодорації «Тараканам Стоп» завжди починається з виявлення справжніх причин та джерела неприємного запаху. Тільки тоді наша команда починає вести активну боротьбу зі смердючим ароматом.

Професійна дезодорація приміщення

Нейтралізація запаху здійснюється за допомогою знищення бактерій, що активізуються під час розкладання органічних речовин. Мікроорганізми становлять велику небезпеку для здоров’я людини та свійських тварин, оскільки знижують захисні функції організму і нерідко призводять до токсичного отруєння.

Головна мета знищення неприємних запахів у приміщенні полягає в обробці смердючих бактерій, які з’явилися після розкладання органічного тіла або утворення грибка. Щоб усунути мікроби, що виділяють сморід, зазвичай використовуються препарати медичної спрямованості. Всі вони мають необхідні сертифікати якості, що підтверджують їхню безпеку. Саме тому кошти дозволені для застосування у всіх житлових, дошкільних та харчових закладах.

Дезодорація приміщення проводиться у кілька етапів, у ході яких використовується професійне обладнання:

Генератори гарячого та холодного туману

Туман є дрібнодисперсними краплями робочого розчину. За допомогою спеціального резервуару препарат подається під високим тиском, внаслідок чого відбувається його дрібне розпилення. Залежно від температури подається, розрізняють холодний і гарячий туман.

Обприскувачі

Принцип дії обприскувачів такий самий, як у генераторів туману. У спеціальну ємність набирається готовий розчин, який після одного точного натискання поширює рідину на всій території приміщення.

Озонатори

Озонатори – це інноваційна технологія, яка вважається найбільш дієвою у боротьбі із неприємними запахами. Принцип їх дії ґрунтується на ретельній обробці приміщень потоком повітря з домішкою озону.

За бактерицидною дією озонування у багато разів перевершує ефект від ультрафіолетового кварцового опромінення. Озон ефективний в усуненні неприємних запахів, оскільки безжально знищує безліч бактерій, які провокують смердючий аромат.

Як підготуватись до дезодорації приміщення?

Підготовка перед дезодорацією приміщень в Одесі та інших містах не потребує особливих зусиль. В цьому випадку не потрібно пакувати і ховати речі, оскільки дезодорація має на увазі обробку абсолютно всього, що знаходиться в приміщенні. Головне прибрати у холодильник усі відкриті продукти, їжу. Не варто переживати про збереження особистих речей, оскільки склад всіх засобів для дезодорації приміщень ґрунтується на звичайній воді.

Дезодорація добре справляється з семи видами мікробів, що викликають сморід.

Як поводитися після дезодорації приміщення?

Після проведення дезодорації для усунення неприємного запаху потрібно залишити житло на кілька годин. Після повернення в квартиру влаштуйте хороший протяг, а потім добре протріть всі поверхні.

Вартість послуг дезодорації

Служба дезодорації «Тараканам Стоп» пропонує свої послуги з дезодорації приміщень у Львові, Одесі, Миколаєві та інших містах.

Наші ціни залежать від розмірів приміщення, його санітарного стану, ступеня завантаженості різними речами, а також самого способу усунення неприємного запаху. Обробка 1 кв. м коштує від 10 гривень, мінімальна сума замовлення – 1000 гривень.

Усунути неприємний аромат у приміщенні можна лише за допомогою комплексної обробки з використанням дезінфікуючих засобів. Саме цим займається наша служба дезодорації приміщень «Тараканам Стоп».

Виконуємо обробку на будь-яких об'єктах!
Усі роботи з дезінфекції, дезінсекції та дератизації проводяться відповідно до санітарних норм і правил МОЗ України

Квартири, будинки, котеджі, дачі та ділянки

Обробка та проведення робіт на приватних територіях.

Навчальні заклади та дитсадки

Спецпропозиція з обробки згідно СанПіН.

Їдальні, бістро, кафе, бари та ресторани

Обов'язкові роботи з дезінсекції та дезінфекції.

Заводи, склади, ангари та підприємства

Санобробка промислових складських приміщень.

Офіси, бізнес-центри та банки

Санобробка офісних центрів, банків, коворкінгів та подібних місць.

Торгово-розважальні центри та магазини

Санобробка торгових центрів, магазинів тощо.

форма

Є питання ?

Вкажіть їх прямо зараз

Ми в найкоротший час зв'яжемося з вами, щоб дати повну відповідь з вашого питання

    Демеркуризация