fbpx

Знищення короїда

вывести шашель (древоточец)

Житла, які мають дерев’яні меблі, віконні рами, дверні конструкції та елементи інтер’єру, заражаються жуком-короїдом, личинками дерева. Найчастіше з ними стикаються власники заміських та приватних будинків. Але не захищені від шкідників та об’єкти із сучасними плануваннями та дорогим оздобленням. Якщо в будинку оселився короїд або личинки шашеля жили в деревині кілька років, то незабаром усе дерево стане трухлявим.

Помітили, що у будинку з’явилися «несподівані сусіди»? Звертайтеся до нашої служби зі знищення короїдів та шашелів «Тараканам Стоп».

Самостійне проведення дезінсекції від шкідника – складний та малоефективний процес. Тому не витрачайте час – телефонуйте нам. Ми використовуємо методи фумігації, інсектицидні засоби, термо технології, мікрохвильові способи для обробки будинку від короїду та дерева. Працюємо у великих містах України: Одеса, Київ, Харків, Львів, Миколаїв, Херсон. Знищимо жука дерева і короїда за один візит до вас!

Чим небезпечний короїд

Занадто уражені дерев’яні ділянки підлягають спалюванню. Тому своєчасне звернення до професійної служби, щоб позбутися шашеля, дозволить не просто захистити будинок від неприємних сусідів, а й уберегти від втрати майна.  

Чому неможливо самостійно вивести шашель із дерева назавжди і як його знищити

Для жуків короїдів, деревочків природним місцем існування є деревина, уражена грибком. А за надмірної вологи активніше розвиваються личинки. Вже за 2-3 тижні вони починають активно поїдати дерево. Усього одна личинка здатна протягом року зіпсувати до 1,5 деревини. Тому основна боротьба із шашелем завжди спрямована на знищення личинок. Але вони знаходяться, як правило, у щілинах, яких важко дістатися самостійно. Тому потрібна професійна обробка від короїда, що дає ефективні результати.

Як зрозуміти, що у дереві завелися жучки

Сам шашель не харчується деревиною, головним ворогом для неї є личинка розміром 4 мм, яка робить ходи в дерев’яній м’якоті до 12 км. Короїд небезпечний тим, що активний протягом усього життя. Він живе у деревині, там же відкладає яйця, харчується. Залишає своє житло тільки для запліднення, потім знову повертається. За добу личинка короїда з’їдає до 100 гр дерева.

Щоб вчасно звернутися до служби знищення короїдів, необхідно уважно стежити за станом дерев’яних виробів.

Жуки залишають у дереві круглі отвори розміром 1-2 см, видають специфічний звук за типом кришталю, шелест або стрекотіння. І, звичайно, головна ознака того, що потрібна обробка від шашеля – наявність потерті поруч із отворами. Вона обсипається, коли личинки прогризають ходи всередині дерева.

Якщо жук деревоточок атакував ваш будинок, негайно дійте. Звертайтеся до нашої служби зі знищення шашеля і короїда, щоб обробка дала швидкий результат, а майно залишилося цілим, більше не заражалося.

Методи знищення короїдів у будинку служби «Тараканам Стоп»

Обробка дерева від шашеля та його личинок – це складний, копіткий процес, який потребує застосування інноваційних рішень, а також професіоналізму дезінфекторів. Наша команда застосовує найефективніші методи, щоб допомогти вам позбавитися від жука дерева.

1. Вивести шашель за допомогою фумігації

Цей метод полягає в знищенні комах за допомогою газоподібної отрути, що розпилюється, який проникає вглиб матеріалів. Такий тип обробки будинку від короїду забезпечує досягнення майже 100% ефективності.

Фумігаційні роботи повинні суворо проводитись фахівцями, які мають необхідне обладнання, препарати, форму. Тому не слід самостійно робити спроби вивести шашеля з дерева – довірте це нам.

2. Знищення шашеля за допомогою обробки мікрохвильовими пристроями

Спосіб полягає у нагріванні уражених ділянок. Така обробка дерева від шашеля застосовується не завжди, оскільки прогріває лише невелику площу та не дозволяє дістатися до уражених ділянок.

Важливо пам’ятати, що поверхня, що нагрівається, не повинна містити металевих компонентів і кріплень.

3. Вивести шашель за допомогою термообробки

Найефективніший спосіб боротьби з шашелем. Спосіб полягає у нагріванні уражених предметів за технологією сушіння деревини до 50 градусів. Таке нагрівання є 100% безпечним для об’єктів. При цьому теплові хвилі, проникаючи у поверхню деревини, знищують личинки короїдів, яйця та дорослих комах.

Ми не використовуємо метод холодного та гарячого туману для знищення короїдів, тому що він не допомагає впоратися зі шкідниками. Вся річ у тому, що жуки закладають дірки фекаліями, які перешкоджають ефективній дезінсекції.

Відгуки наших клієнтів

Оцінки та відгуки не редагуються та не видаляються

Звертайтеся до нашої служби зі знищення короїдів: бережіть майно та свій спокій

Скористайтеся послугами дезінсекторів в Одесі, Києві, Львові та інших містах України, щоб позбавитись «непроханих гостей». Боротьба з шашелем у нашій службі починається з візуальної інспекції та визначення фронту робіт. Якщо дерево сильно уражене, ми відправимо його на утилізацію.

На вартість обробки від шашеля впливає безліч факторів: обсяг робіт, їх складність, наявність доступу до заражених ділянок, розташування та інше. Просто залишайте заявку, і менеджер все розповість телефоном.

Крім професійної обробки від шашеля, дерева, ми пропонуємо профілактику деревини за допомогою всіляких просочень (якщо дерево вже не уражене жуком).

Наша служба «Таракан Стоп» позбавить вас від шашеля в будинку за вигідною ціною! Ми застосовуємо лише сертифіковані препарати та перевірені методики. Телефонуйте нам за телефоном +38(067)524-51-39, щоб захистити свій будинок та майно.

    Заповніть нижчі поля, щоб замовити зворотній дзвінок. Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом!

    Демеркуризация