fbpx

Обробка від коростяного кліща

обработка от чесоточного клеща

Обробка від коростяного кліща — це комплексна кліщова робота, яка включає знезараження місць інсектицидними препаратами і застосування заходів медичного характеру. Успіх якісного узгодження з коростяним кліщем визначає ці два досконалі виведення, які повинні працювати спільно.

Коростяний кліщ у людини

Коростяний кліщ передається від людини до людини в результаті тісного контакту, а саме при рукостисканні, статевій близькості, використання речей, заражених коростою, постільна білизна, предмети одягу та інтер’єру.

Комаха розмножується в шкірі людини в районі живота, відкладаючи там яйця, викликаючи сильний свербіж, який посилюється у вечірній час. При розчісуванні уражених ділянок шкіри можливе приєднання інфекції, що веде до ускладнень перебігу хвороби. Доросла особина з успіхом переходить на тканинні поверхні, де чекає чергову жертву.

Знищення коростяного кліща з гарантією

Служба “Тараканам Стоп” працює в Одесі, Львові, Києві, Харкові, Миколаєві, Херсоні.

Пропонуємо вам послуги зі знищення коростяного кліща. Для досягнення максимального результату необхідна обробка всього приміщення та речей (постільної, білизни, диванів І. Т. Д.) Роботу проводимо за допомогою холодного туману (необхідно для глибокого проникнення препарату) препаратами ДЕТ-КЕ, пропавши які мають відповідний сертифікат та дозволені до застосування у житлових приміщеннях.

Вартість обробки від коростяного кліща

Вартість обробки 5 гр кв м. мінімальна ціна для квартири 2500 гр. для підприємства 4500 грн. та залежить від санітарного стану, завантаженості об’єкта дезінфекції речами. На свою роботу даємо гарантію до повернення грошей, а також пропонуємо гарантійне обслуговування на 90 днів від першої обробки, за необхідністю в межах 90 днів можливі повтори обробок (за бажанням замовника) вартість кожного повтору 500 гр. квартири 1000 грн. підприємств. перед обробкою нічого не ховати і не пакувати, постільна білизна та спідня скласти окремо для обробки.

Приміщення залишити на 4 години після провітритись та мити (3% розчином харчової соди). Оброблена білизна стирається при 60 градусах потім пропрасувати. Речі, в яких Ви знаходитесь відразу піддати пранню при 60 градусах. І зверніться до дерматолога для лікування! Якщо ви знаходитесь за межею міста, то додайте транспортну витрату 10 грн за кілометр шляху рахувати в два кінці. Важливо; користувачам об’єкта дезінсекції необхідна консультація та лікування лікаря дерматолога!

Для того щоб розрахувати вартість та замовити послугу зі знищення коростяного кліща дзвоніть: +38(067) 524-51-39

    Заповніть нижчі поля, щоб замовити зворотній дзвінок. Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом!

    Демеркуризация