fbpx

ХАССП

ХАССП Украина

Система ХАССП — це комплексна робота, яка включає побудову процесів і відповідних ресурсів з веденням документації для усунення ризиків та забезпечення безпеки з виробництва, зберігання та транспортування харчових продуктів.

Система ХАССП необхідна підприємствам харчової промисловості з низки причин:

Безпека споживачам продукції підприємств, які працюють за принципом ХАССП.
ХАССП є міжнародною системою, що спрощує експорт та підвищує конкурентну планку вашої продукції.
Підвищує довіру споживачів продукції підприємств, що працюють за ХАССП.

Ветеринарна служба України ухвалила ХАССП на нормативному рівні, що підвищило вимогу до якості продукції.

Служба «Тараканам Стоп» пропонує обслуговування харчових підприємств з дератизації, дезінсекції, дезінфекції за принципом ХАССП. Працюємо в Одесі, Києві, Львові, Харкові, Херсоні, Миколаєві.

3 напрямки з точки зору знищення шкідників на Вашому підприємстві громадського харчування, які працюють за ХАССП

Дератизація з ХАССП

Дератизація з ХАССП – це комплекс робіт яких включає:

Установки захисту підприємства від гризунів, що складається з приманкових контейнерів і розрізняють декілька видів, а саме це зовнішній бар’єр від гризунів, зовнішній і внутрішній.
Ефективна установка бар’єрного захисту потребує знання та досвіду з поведінки та життєдіяльності гризунів, а також навчання з використання отруйних речовин та дотримання техніки безпеки. Зокрема використовувати отрути по цькуванню гризунів можна тільки в зовнішньому і зовнішньому бар’єрі. У внутрішній захист використовуються лише клейкі пластини.
Ведення відповідної документації щодо встановлення, обслуговування, розміщення контейнерів на підприємстві, що працюють за системою ХАССП безпеки.

Дезінфекція за системою – ХАССП

Дезінфікуючими засобами підприємства є необхідною умовою в харчовій безпеці. Робота проводиться спеціальним обладнанням, а саме генераторами холодного або гарячого туману до повного знищення бактерій та вірусів на підприємствах, що працюють за системою безпеки ХАССП та проводиться на постійній основі періодично відповідно до встановлених норм ХАССП. Далі обов’язковий документальний супровід де вказується час проведення дезінфекції, а також препарат та використання якогось обладнання.

Дезінсекція з ХАССП

Дезінсекція з ХАССП – це комплекс заходів, спрямований на знищення чи зниження чисельності до допустимих норм щодо системи харчової безпеки. Що складається з:

Моніторинг кількості комах по ХАССП.
Знищення комах у системі ХАССП, яка проводиться за результатом монітора шкідників.
Роботу з харчової безпеки проводять лише сертифікованими засобами та обладнанням, схваленими системою ХАССП.

Подробиці про наші послуги, нові технології та технічний супровід обслуговування ви можете дізнатися на сторінках нашого сайту, або за телефоном: +38 (067) 524-51-39

    Заполните поля ниже, чтобы заказать обратный звонок. Наш специалист свяжется с Вами в ближайшее время!

    Демеркуризация