fbpx

Дезінфекція

Нас оточує величезна кількість різних мікроорганізмів, здатних вплинути на здоров’я. Саме для того щоб нейтралізувати загрозливу мікрофлору, знищити збудників страшних захворювань, проводиться дезінфекція приміщень. Виконати цю процедуру із гарантією ефекту самостійно неможливо. Якісний результат забезпечить наша професійна служба дезінфекції «Тараканам Стоп».

Найбільш ефективним методом боротьби з небезпечними вірусами та бактеріями, грибком є ​​гарячий та холодний туман. Ця технологія дозволяє швидко та надовго ліквідувати недоброзичливу мікрофлору, тим самим піклуючись про здоров’я вашої родини.

Дезінфекція приміщень – що це і коли вона потрібна?

Дезінфекція є повне знезараження оброблюваної території, а також знищення всіх патогенних мікроорганізмів у навколишньому середовищі людини, які є першими та головними збудниками серйозних захворювань.

Мета дезінфекції полягає у припиненні поширення інфекційних хвороб.

До дезінфекції вдаються у таких випадках:

якщо хтось із вашої родини захворів, або мав близький контакт із хворим;
після квартирантів, яким ви здавали житло;
перед заселенням у квартиру, де до вас вже хтось проживав;
після смерті людини або вихованця;
якщо хтось із домочадців або домашніх тварин перехворів на серйозне інфекційне захворювання, а також на туберкульоз, дизентерію або лишаєм;
у разі виявлення грибка: навіть мікроскопічного розміру пліснява легко потрапляє у легені, викликаючи алергічні реакції складної форми.

Під час обробки житла наша команда використовує спеціальне професійне обладнання, апарати та засоби, що містять хлор.

Служба дезінфекції «Тараканам Стоп» проводить якісну дезінфекцію приміщень в Одесі, Львові, Херсоні та інших містах України.

Види дезинфекції

Існує три види дезінфекції приміщень:

1. Профілактична.

Здебільшого проводиться у дошкільних, лікувальних, навчальних закладах, а також у місцях, де часто збираються люди: гуртожитки, спортивні зали, салони краси, концертні майданчики, офіси та ринки. Профілактична дезінфекція приміщень потрібна для попередження появи та розмноження небезпечних бактерій.

Наша служба дезінфекції “Тараканам Стоп” також здійснює обробку територій від коронавірусу.


2. Поточна.

Здійснюється у місцях знаходження інфекційних хворих. При цьому використовуються хімічні препарати, які демонструють високу стійкість до патогенної мікрофлори та оперативно нейтралізують її. Провести таку дезінфекцію приміщень зможе лише професіонал, оскільки він може швидко впливати на вогнища інфекції.
3. Заключна.
 
Цей вид обробки проводиться після зникнення головної причини виникнення хвороби. Це останній штрих, що гарантує максимальну безпеку всім мешканцям.

Проблеми, які вирішує дезінфекція приміщень

За допомогою своєчасної дезінфекції можна позбавитися багатьох неприємностей:

Грибок

Поява в будинку цвілі загрожує розвитком бронхіальної астми, різних алергій, зниженням захисних функцій імунної системи. Грибок є наслідком вогкості, що виникає через погане провітрювання приміщення, низьку температуру повітря в квартирі в холодну пору року.

Боротьба з цвіллю передбачає 3 обробки з інтервалом в 24 години та фізичним очищенням областей із застосуванням засобів різного складу. Впоратися з наслідками вогкості самостійно можна лише в тому випадку, якщо заражена невелика ділянка. В інших випадках знадобиться допомога професіоналів.

Туберкульоз

Збудником смертельно небезпечної недуги є паличка Коха. Бактерія добре пристосовується до умов довкілля і залишається активною протягом кількох років. Саме тому дезінфекція приміщень від туберкульозу потребує скрупульозності та ретельності.

Під час обробки наша служба користується спеціальними апаратами та ефективними засобами, які проникають у найнедоступніші для людини місця, тим самим знищують абсолютно всі бактерії. Це дозволяє мінімізувати ризик зараження туберкульозом інших членів сім’ї.

Віруси та бактерії

Як правило, ці мікроорганізми з’являються і починають розмножуватися у місцях скупчення людей: у лазнях, громадському транспорті, кінотеатрах, офісах, магазинах тощо. Наша служба дезінфекції не забуває обробляти системи вентиляції та кондиціювання, тому що саме в цих місцях найчастіше локалізуються шкідливі бактерії. Ми користуємося лише сертифікованими засобами без запаху, які завдають шкоди виключно вірусам, а для людей та тварин є повністю безпечними. 

Коронавірус

Через ситуацію, що склалася, дезінфекція приміщень від коронавірусу є життєво необхідною. Уникнути зараження небезпечним захворюванням допоможе лише регулярна обробка житла. Ми застосовуємо дві методики – гарячий та холодний туман. Саме ці сучасні технології гарантують відмінний результат та безпеку.

Дезінфекція особливо актуальна у разі зараження ковідом одного із працівників офісу або членів сім’ї.

Способи проведення дезінфекції приміщень

Обробка квартир та інших об’єктів здійснюється двома методами:

1. Холодний туман.

За допомогою представленої технології можна рівномірно та правильно поширити хмару із хімічних препаратів. Це дозволяє засобу проникнути навіть у найбільш здавалося б важкодоступні місця, гарантуючи повне знищення шкідливих мікроорганізмів.
2. Гарячий туман.

Даний метод дезінфекції приміщень дає можливість назавжди усунути небезпечну мікрофлору у будинку. Гарячий туман виглядає як пара хмара і може висіти в повітрі протягом 10 годин. Завдяки цьому бактерії не мають жодних шансів вижити та гинуть, так і не встигнувши заподіяти мешканцям шкоди.

В обох випадках наші співробітники використовують лише професійні препарати, які мають сертифікати якості та визнані найбільш ефективними у боротьбі з хвороботворними вірусами та бактеріями.

Дезінфекція квартири, офісу, складу, магазину – надійно та швидко

Служба дезінфекції «Тараканам Стоп» завжди на сторожі вашого спокою та здоров’я. Ми надаємо послуги з ліквідації цвілі, вірусів, бактерій на об’єктах житлового та виробничого типу. Усі роботи проводяться у точній відповідності до затверджених норм Міністерства охорони здоров’я України.

Виконуємо обробку на будь-яких об'єктах!
Усі роботи з дезінфекції, дезінсекції та дератизації проводяться відповідно до санітарних норм і правил МОЗ України

Квартири, будинки, котеджі, дачі та ділянки

Обробка та проведення робіт на приватних територіях.

Навчальні заклади та дитсадки

Спецпропозиція з обробки згідно СанПіН.

Їдальні, бістро, кафе, бари та ресторани

Обов'язкові роботи з дезінсекції та дезінфекції.

Заводи, склади, ангари та підприємства

Санобробка промислових складських приміщень.

Офіси, бізнес-центри та банки

Санобробка офісних центрів, банків, коворкінгів та подібних місць.

Торгово-розважальні центри та магазини

Санобробка торгових центрів, магазинів тощо.

форма

Є питання ?

Вкажіть їх прямо зараз

Ми в найкоротший час зв'яжемося з вами, щоб дати повну відповідь з вашого питання

    Демеркуризация