fbpx

Знищення сіноїдів

знищення сіноїдів

Знищення сіноїдів – це дезінфекційна робота із застосуванням інсектицидних розчинів з використанням спеціального устаткування, а саме генераторів холодного або гарячого туману. Ці способи цькування комах найбільш ефективні.

Спосіб життя сіноїдів

Сіноїд в дикій природі живе в траві, мешкають також скелястих місцях, заселяють пташині гнізда і навіть житлах інших комах. Деякі види сеноеда освоїли житло людини, а саме воша книжна, яка псує гербарії, бібліотеки. Але нерідкі випадки заселення інших видів сеноеда, які потрапляють до нас в житлі з дровами, а також після прогулянки на природі з грибами, дикими кольорами і так далі.

У нашому житлі також селиться воша запорошена або сіноїд домовий, живе в місцях скупчення пилу, відмітна особливість – це специфічний звук у вигляді цокання. У будинку сіноїд живиться палітурками книг, трупами комах, а також нашою їжею, крупами, хлібом.

Знищення сіноїдів в квартирі

Служба “Тараканам Стоп” пропонує послугу знищення сіноїдів у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Миколаєві, Херсоні. Вартість обробки залежить від підлог санітарного стану завантаженості речами і комахами, а також метражу і вибраного способу обробки від сіноїдів.

Перший метод обробки від сіноїдів припускає використання препаратів що мають запах і вартість від 5 грн кв. м. Мінімальна вартість 1500 грн для квартир і приватних будинків, для підприємств (офіс, магазин, і так далі) – 2500 грн

Має стійкий запах;
Вимагає провітрювання і миття робочих поверхонь.

Другий вид обробки. Це комплексна робота, яка припускає використання нових технологій. Працюємо з Вами ми на протязі 90 днів, що припускає, як мінімум дві обробки. Вартість першої 5 грн за м кв мінімальна сума 2500 гр для квартир. Для підприємств 3500 грн. Кожна наступна обробка для квартир 500 грн для підприємств 1000 грн.

Гарантія на знищення сіноїдів

На свою роботу даємо гарантійне обслуговування терміном 90 днів від першої обробки (цього часу досить щоб вивести сеноеда в нуль. Звертаю Вашу увагу в період гарантійного обслуговування можливий повтор обробок (на вимогу замовника) вартість 500 гр для квартир. 1000 грн для підприємств і оплачуються кожного разу при будь-якому повторі! У гарантійний період ми страхуємо Ваш платіж у разі негативного результату готові повернути гроші за дезинфекцію! (Рішення приймається обопільно після огляду по витіканню 90 днів від першої обробки) за умови дотримання санітарних норм на об’єкті дезинсекції. Обробка ефективна і від тарганів, пташиний кліщ! Після дезинфекції від сеноеда, об’єкт закривається мінімум на 4 години потім вологе прибирання 3% розчином харчової соди і пилосос.

Пропозиція дійсна тільки в межі міста. Для виїзду по області додатково оплачується транспортні витрати у розмірі 10 гр кілометр шляху (у два кінці) кожного разу навіть при гарантійних обробках

Важливо! Гарантію ми даємо за умови обробки усього об’єкту, якщо замовник вказує місця обробки, а рівно перешкоджає проведенню повторів, то гарантійні ризики бере на себе!

Для того, щоб розрахувати вартість і замовити послугу зі знищення сіноїдів дзвоните: +38(067) 524-51-39

    Заповніть нижчі поля, щоб замовити зворотній дзвінок. Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом!

    Демеркуризация