fbpx

Пест контроль торгових центрів та магазинів

Дезінфекція, дезінсекція та дератизація у Торгових Розважальних Центрах (ТРЦ) за принципом Пест контроль

Дезінфекція, дезінсекція та дератизація в Торгових Розважальних Центрах (ТРЦ) та магазинів за принципом Пест контроль – це регулярна та наступальна робота з доведення чисельності до допустимих норм або повного знищення комах, гризунів, хвороботворних вірусів та бактерій.

Дезинфекция торговых центров

Шкідники постійно атакують ТРЦ через великі площі та величезну кількість торгових та розважальних точок, а також через незліченний потік людей та товару. Велику частку населення комахами та гризунами приносять підприємства громадського харчування та величезні продуктові супермаркети.

Наша служба на ринку послуг працює вже понад десять років. Ми вважаємо, що боротьба зі шкідниками в ТРЦ ведеться неправильно в тому, що робота зі знищення шкідників покладена на орендарів торгових площ, що негативно позначається на ефективності дезінсекції, дератизації, дезінфекції, з наступних причин:

Знищення шкідників ведеться різними постачальниками послуг, у результаті немає узгодження щодо застосування методів, способів, засобів проведення робіт, що веде до стійкості шкідників до інсектицидних препаратів та ускладнює подальше їх знищення.
Наявність комах визначає оренда торгової площі, що неприпустимо через некомпетентність.
Немає відповідальної особи за дотриманням епідеміологічного стану.
Неможливо визначити винних у зараженні території ТРЦ шкідниками.

Постійна та наступальна робота з дератизації, дезінфекції, дезінсекції на всій території Торгово-розважального Центру за системою Пест Контроль

Служба «Тараканам Стоп» пропонує постійну та наступальну роботу з дератизації, дезінфекції, дезінсекції на всій території Торгово-розважального Центру за системою Пест Контроль:

Дератизація за системою Pest Control – це встановлення трьох поясів бар’єрного захисту, а саме зовнішнього, зовнішнього та внутрішнього, що створює перешкоду по проникненню щурів та мишей на територію ТРЦ. Обслуговування бар’єру не рідше одного разу на місяць з утилізацією занепалих особин та ведення журналів обслуговування, застосування отрутохімікатів, рекомендацій та зауважень.
Дезінсекція за принципом Пест Контроль – це моніторинг завантаженості та наявності комах на об’єкті спеціальним обладнанням та за результатами проведення дезінсекції із застосуванням спеціального обладнання та нових технологій, які мають мінімальний запах або без запаху, максимально ефективний на вашому об’єкті. Обов’язкове ведення журналів обробок, рекомендацій та зауважень.
Дезінфекція по Pest Control – це обробка від вірусів у тому числі COVID-19 та корона вірусу інших штамів, бактерій, генераторами гарячого туману у місцях масового скупчення людей препаратами дозволеними для застосування на вашому об’єкті, не рідше ніж один раз на тиждень.

Важливо! Тільки планова та постійна робота за системою Пест Контроль зможе довести об’єкт дезінфекції до Санітарно-епідеміологічних норм!

Для того, щоб розрахувати вартість та замовити послугу зі знищення шкідників у Вашому ТРЦ або магазині, дзвоніть: +38(067)524-51-39

    Заполните поля ниже, чтобы заказать обратный звонок. Наш специалист свяжется с Вами в ближайшее время!

    Демеркуризация