fbpx

Знищення стоніг

уничтожение сколопендры

Сколопендра – один з видів губоногих багатоніжок (стоніг). Тіло полягає з лав рудуватого або темно-коричневого кольору. Одна пара ніг адаптувалася у неї під щелепи з отруйними залозами. Ця комаха отруйно і може жалити. Як правило, сколопендра заповзає у будинки або в квартиру влітку, в особливо жаркі дні. Знищити сколопендру можна як самостійно так і за допомогою професійної служби дезинсекції.

Укус сколопендри

Укуси сколопендри викликають алергічну реакцію у вигляді набряку і гострого болю, який триває на протязі від 1 до 2 ч. Якщо Вас ужалила особина більшого розміру, то ці симптоми тривають декілька днів, також підвищення температури, млявість і лихоманка.

Стонога перебралася в наші міста, з теплих місць нашої країни, а саме з Криму, і успішно адаптувалася до наших погодних умов.
Ця комаха шукає теплі місця, заселяє наші удома, і прибудинкові території.
Виявити сколопендру будинку не важко, ця комаха шукає теплі місця, любить залазить в спальні місця вночі.  З легкістю пересувається по стінах і стелі. У літню пору року селиться і розмножується на садових ділянках.
Як вивести сколопендру – це питання, що самий, що ставиться.

Позбутися стоніг самостійно

Як позбутися стоніг у будинку самостійно? З цим питанням стикаються все частіше мешканці приватних будинків після благоустрою ландшафту декоративними рослинами які були завезені з теплих районів нашої планети. 

Служба “Тараканам Стоп” із задоволенням поділиться своїми напрацюваннями як вивести домашню стоногу не викликаючи професіоналів.

Для успішної роботи необхідно вирішити три питання:

Який препарат уб’є сколопендру? – це інсектициди від комах, наприклад К-Отрин, Хлорпиривит, Сольфак, Дракер и т.д. (Дивитися в інструкції по застосуванню).
Чим наносити препарат для цькування сколопендри? – звичайний садовий обприскувач.
Місця обробки – це плінтуси, дерев’яні частини спальних місць. Обробка за принципом замкнутого круга. У приватних будинках обов’язково піддавати обробці горища. Прибудинкові території обробляються теж, а саме навколо будинку по отмостке, альпійські гірки, місця де падають прямі сонячні промені.

Знищити сколопендру самостійно не просте завдання, комаха має жорсткий панцир і стійка до багатьох препаратів. Гнізда цих комах як правило приховані від нас, тому цькування сколопендри потрібно довіряти професіоналам.

сколопендра

Професійне знищення стоніг службою дезинсекції «Тараканам Стоп»

Служба “Тараканам Стоп” працює у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Миколаєві, Херсоні і пропонує два методи дезинсекції від сколопендри, вони відрізняються по препарату і ціні на обробку від комахи.

Боротьба зі сколопендрою препаратами Економ класу

Перший спосіб цькування сколопендри це препарати вітчизняного і імпортного виробництва наносяться за допомогою Холодного туману. Вартість роботи від 5 грн м. кв. Мінімальна вартість для приватного споживача від 650 грн для підприємств 1500 грн Цей спосіб має ряд достоїнств і недоліків:

+ Не велика ціна на інсектицид;
+  Препарати сертифіковані і дозволені для застосування в житлових, дошкільних, харчових установах;
Мають стійких запах, який відчувається декілька днів;
Потрібне вологе прибирання.

Другий метод боротьби із сколопендрою це препарати Преміум класу. Найефективніший метод цькування цих комах – це використання мікро капсулированных препаратів. Ці інсектициди не мають запаху і не вимагають прибирання приміщення після дезинфекції, інакше приносять менше клопоту мешканцям будинку.

Боротьба зі сколопендрою препаратами Преміум класу

Боротьба із сколопендрою припускає застосування препаратів нового покоління, мікро капсулированными технологіями, яких не має запаху і кольору тривалої дії. Користуватися приміщенням в звичайному режимі можна через дві години від закінчення обробки. Мити і провітрювати не треба. Обробляються місця не доступні для користування(плінтуси, шляхи проникнення комах, боковини ліжок, оскільки ці комахи ховаються в спальний місцях з причини температурного режиму). Вартість обробки від 5 грн м. кв. Мінімальна сума замовлення для квартири 2500 грн. Для підприємств 4500 грн. Потрібні як мінімум дві обробки від сколопендри. Вартість повторів квартири 500 грн, для підприємств 1000 грн (метраж не враховується). Має достоїнства і недоліки:

Дорога ціна на препарати;

+ Не має запаху і не бруднить приміщення;

+  Розноситься в житла самими комахами що збільшує ефект дезинсекції від сколопендри;

+ Інсектициди сертифіковані та дозволені для застосування у житлових та дошкільних закладах;

+ Присутня при обробці замовнику можливо;

Якщо об’єкт знаходиться за межами міста те стягуємо транспортна витрата 10 грн за км шляху, і оплачується навіть при гарантійній обробці. Працюємо з Вами 90 днів від дати першої обробки від сколопендри(кожна наступна 500 грн для квартири і 1000 грн для підприємств). Проводитися за свідченнями клієнта. (Цього терміну вистачає для знищення цього виду багатоніжки на 100%).

Важливо! Гарантія надається за умови обробки усього об’єкту, якщо замовник вказує місця обробки, то гарантійні риски бере на себе! 

Для консультації або замовленню послуги зі знищення стоніг можете заповнити форму нижче і ми Вам передзвонимо. Или звертайтеся по телефону: +38 (067) 524-51-39

    Заповніть нижчі поля, щоб замовити зворотній дзвінок. Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом!

    Демеркуризация