fbpx

Обробка дерев

Обробка дерев весною – це заходи спрямовані на профілактику і лікування від шкідників хімічними або фізичними способами.

До фізичних способів профілактики і лікування хвороб дерев навесні відносяться; обкопування навколо ствола або розпушування грунту. А також обрізки крони дерев від зайвих гілок, лікування кори дерев від ушкоджень гризунами, комахами, бактеріями.

Обработка деревьев весной

До хімічних методів обприскування дерев відносяться обробка дерев і кореневої системи спеціальними інсектицидами, розробленими для відходу за плодовими і декоративними або дикими деревами, що ростуть на садовій ділянці або поблизу Вашого будинку.

Обприскування дерев і кореневої системи інсектицидами

Для досягнення максимального результату; потрібна постійний і цілорічний відхід за деревами який включає поетапну роботу залежно від пори року.

Етапи обробки дерев

Перший етап починається ранньої весни до набрякання бруньок і полягає:

Обкопування, розпушування грунту навколо ствола дерева;
Обрізання, формування крони дерева;
Обприскування плодових або декоративних дерев хімічними препаратами;
Обробка кореневої системи плодових, хвойних, декоративних дерев, хімічними препаратами.

Другий етап після цвітіння і набрякання бруньок дерев, робиться за свідченнями, якщо лікування дерева не потрібно, то йде регулярний полив з використанням всілякої підгодівлі. Якщо лікування дерев потрібне на цьому етапі, то обробляти необхідно кореневу систему спеціальними препаратами. Можливе обприскування крони дерева під час цвітіння із застосуванням біологічних препаратів для збереження майбутніх плодів. Або проколювання ствола дерева спеціальними шприцами високого тиску з інсектицидами. У пріоритеті коренева система.

Третій етап обробки дерев від шкідників включає поливши з підгодівлею до весни бідуючого року за умови, що дерева здорові. Якщо дерево хворе, то обробка ведеться аналогічно другого етапу.

Здоровий парк Ваших дерев припускає вказану роботу і застосування спеціального устаткування генераторів гарячого і холодного туману, а також шприцов високого тиску і пристосувань для обробки кореня дерева.

Ви можете це зробити самі або доручити нам. Служба «Тараканам Стоп» працює у Львові, Києві, Одесі, Херсоні, Миколаєві.

Пропонує послугу з обробок дерев від шкідників, для досягнення максимального результату потрібна комплексна обробка, а саме:

Кореневої системи;
Крони дерева і ствола.

Комплекс обробки залежить від пори року, висоти рослин, зараженості комахами.

Навесні можна отримати максимальний ефект, коли немає листя і починається рухи соку в дереві, комахи в сплячому стані.

Вартість обробки від 5 грн за дерево (залежить від об’єму роботи і кількості рослин) Мінімальна сума замовлення від 1700 грн якщо потрібне використання Автовишки, то це несе додаткові витрати. У роботі застосовуються сертифіковані препарати і спецобладнання генератори холодного або гарячого туману.

Якщо об’єкт знаходиться за межею міста, то оплачується додатково транспортна витрата 10 грн за кілометр шляху вважати в два кінці. 

Для консультації звертайтеся по телефону: +38(067)524-51-39

    Заповніть нижчі поля, щоб замовити зворотній дзвінок. Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом!

    Демеркуризация