fbpx

Знищення клопів

Доріжки з червоних укусів на тілі – перші ознаки наявності таких неприємних сусідів як клопи. Комахи люблять селитися в квартирах людей, чим приносять масу клопоту і неприємностей. Навіть якщо у вас ідеальне стерильне приміщення, це не виключає вірогідність появи комах. Наша служба знищення клопів готова позбавити вас від паразитів. Ми використовуємо інноваційні методи дезинсекції, які безпечні для здоров’я людей і тварин, але згубні для шкідників.

служба знищення клопів

 Клоп – маленька комаха з характерним коричнево-бурим забарвленням і черевом овальної форми. Доросла особина в довжину не перевищує 5,5 мм Цькування клопів – необхідність для кожного, тому що їх укуси викликають алергічні реакції, падіння кров’яного тиску, здатні спровокувати захворювання (тиф, туберкульоз, гепатит B, сифіліс і інші).

Як з’являються клопи у будинку

Клопи – теплолюбні комахи, які проникають в приміщення через вентиляцію, щілини в дверях і стінах, навіть вікна в літній час. Принести їх додому можна і з речами, товарами з магазину. Якщо ви ночували в готелі або хостелі (високий статус не гарантує відсутність шкідників), то паразит може потрапити в квартиру у валізі, сумці.

У старих будівлях і багатоповерхових будинках проблема проникнення шкідників особливо актуальна. Якщо у одних завелися клопи, під загрозою виявляються сусідні квартири. Тому ми настійно рекомендуємо вживати кардинальні заходи. Знищення клопів слід проводити відразу у всьому домі. Наша служба готова виконати дезинсекцію великих об’єктів, щоб змусити шкідників покинути приміщення назавжди.

Ознаки клопів в квартирі

Клопи – кровосисні паразити, тому їх укус складно не помітити. Вони нагадують червоні точки, в діаметрі можуть досягати 5 мм, в деяких випадках в місці укусу постільного клопа з’являється пухир. Якщо червоні точки розташовані в ряд (у вигляді доріжки на тілі) – можете не сумніватися, що причиною їх появи виявилася саме ця комаха.

До інших ознак клопів в квартирі відносяться:

Запах, що нагадує аромат “коньяку”, який з’являється при розчавлюванні паразита.
Кров на простирадлі.
Свербіж в місці укусу в нічний час.
“Лушпиння” на поверхні меблів (хітинова оболонка комахи).
Плями бурого відтінку (відходи шкідника).
Клопи швидко розмножуються, при цьому їх яйця мають імунітет по відношенню до деяких хімічних препаратів. Тому самостійні спроби знищити клопів можуть виявитися безрезультатними. Краще довірити обробку спеціальній службі “Тараканам Стоп”, яка знає, як розв’язати проблему.
Уничтожение клопов

Ще один аргумент проти самостійного цькування клопів – за відсутності їжі комаха може на 6 місяців впасти в стан анабіозу. Тому з часом проблема повертається. Гинуть паразити при високих і низьких температурах: +45 і – 17 градусів, штучно створити такі умови у будинку нереально.

Де шукати клопів в квартирі

Комахи не вередливі у виборі “житла”, тому можуть селитися в абсолютно несподіваних для людей місцях окрім ліжка. Наприклад, під підлоговим покриттям, в щілинах, розетках, ящиках, за дзеркалами. На картинці можна наочно оцінити “масштаби” проблеми, якщо будинок заселили клопи.

Где живут клопы в доме или в квартире
Де шукати клопів у квартирі

Професійне знищення клопів службою «Тараканам Стоп»

Наша служба зі знищення клопів використовує професійне устаткування для дезінсекції приміщень: генератор холодного туману, обприскувачі, бар’єрний захист. Досвід застосування довів ефективність пристроїв в питаннях знищення постільних клопів.

Для дезінсекції використовуються виключно препарати імпортного виробництва, які мають сертифікати і дозвіл для проведення обробки. Засоби безпечні для дітей, алергіків і людей з підвищеною чутливістю, підходять для цькування клопів в маленьких квартирах..

Наша служба застосовує два методи знищення клопів

1. Холодний туман від клопів – дієвий метод знищення

уничтожение клопов

Цей метод обробки приміщення припускає те, що розпиляло інсектицидного розчину, температура якого відповідає температурі довкілля. Цей метод вважається найкращим у справі знищення клопів.

Переваги:

Препарат не має запаху;
Безпека для домашніх тварин і домочадців;
 Знищення з “нокдаун-эффектом” – паразити зникають після 1-ої дезинсекції;
 Охоплення кожного сантиметра об’єкту;
Просочення тканинних поверхонь із-за питомої ваги розчину;
Висока післядія – препарати зберігаються в зоні гніздування шкідників.

Недоліки:

Велика витрата препарату;
Необхідність в проведенні прибирання через те, що препарат покриває усі поверхні в приміщенні.
Знищення клопів у квартирі

2. Волога дезинфекція із застосуванням обприскувача

служба по уничтожению клопов

Для знищення клопів ми також використовуємо метод обприскування в місці скупчення комах. Він поступається по ефективності холодному туману, але все ще залишається актуальним.

Переваги:

Мінімальна витрата препарату;
Точкове цькування клопів в місцях гніздування.

Недоліки:

Термін повного знищення клопів – до 14 днів. У цей період неприємні укуси можуть повторюватися;
Потрібно досвід роботи з обприскувачем і ретельний вибір місць;
Можливі порушення в роботі обприскувача, в результаті – додаткова обробка від клопів.

Ціни дезінсекції від клопів у квартирі і на громадських об’єктах

На вартість знищення клопів службою “Тараканам Стоп” впливає декілька чинників:

 Санітарний стан об’єкту.
Завантаженість паразитами.
Кількість спальних місць в приміщенні.
Виділений бюджет.

Ціна обробки від клопів – від 5 грн за м². Мінімальна сума замовлення – від 2500 грн

Ми завжди проводимо дезінсекцію від клопів в 2 етапи, тому що яйця паразитів стійкі до препаратів.

Другий етап цькування клопів завжди проводиться за узгодженням із замовником впродовж 14 днів після першої обробки. Ціна – від 1500 грн Він потрібний для знищення яєць. Якщо впродовж цього періоду укуси не повторилися і немає ознак клопів в квартирі, то повторна дезінсекція може не проводитися. У окремих випадках потрібно третій етап обробки, якщо об’єкт перенаселений паразитами. Ціна – 500 грн

Відгуки наших кліентів

Оцінки та відгуки не редагуються та не видаляються

Умови гарантійного обслуговування

Ми надаємо гарантію на послугу з дезінсекції клопів після першої обробки на термін 90 днів (за умови проведення другого етапу дезинсекції). За цей період повністю позбавляємо приміщення від паразитів.

Готові повернути гроші, якщо вас не влаштує результат.

Важлива рекомендація! Якщо у вашому будинку з’явилися клопи, обов’язково визначите причину їх “підселення”. Це допоможе уникнути повторного заселення паразитів.

Якщо ви помітили ознаки кровосисних паразитів у будинку – не зволікайте і звертайтеся до нас. Ми проведемо професійну і успішну обробку усього об’єкту і допоможемо позбавитися від шкідників.

Подзвоніть нам по телефону +38 (067) 524-51-39 менеджер розрахує вартість послуги знищення клопів, враховуючи умови на вашому об’єкті.

  Заповніть нижчі поля, щоб замовити зворотній дзвінок. Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом!

  Часті питання про клопах

  Ми підготували відповіді на найпопулярніші питання, що виникають, якщо в будинку виявляються клопи.

  1. Чи небезпечний укус постільного клопа?

  Незважаючи на те, що клопи – кровосисні паразити, випадків зараження людини якимись захворюваннями виявлено не було. Однак вони можуть насмоктатися крові хворої людини, потім упорснути свою отруйну слину при укусі здорової. Імунна система кожної людини абсолютно унікальна і з упевненістю сказати, що ваше здоров’я у безпеці – не можна. Тому дуже важливо викликати дезінфектора від клопів, як тільки на тілі з’явилася доріжка з укусів. Комахи не зникнуть самі по собі, тому неприємні укуси, а за ними – свербіж та роздратування, повторюватимуться.

  2. Звідки з’являються клопи у будинку?

  Ці теплолюбні комахи заводяться не тільки в приміщеннях з антисанітарією. Причиною появи клопів у будинку може бути вентиляція, щілина в стінах і дверях, відкриті вікна влітку. Крім того, їх можна принести додому в сумці, з товарами з магазину, після ночівлі в хостелі через валізу.

  Інші фактори появи клопів: велика кількість мешканців у приміщенні, ремонт у сусідній квартирі. Також нашестя «непрошених гостей» може статися, якщо сусіди вирішили провести дезінсекцію від клопів, але не попередили про це. Комахи можуть перейти з їхнього будинку до вашого.

  3. Чому клопи кусають уночі?

  Комахи орієнтуються на вуглекислий газ, який видихаємо. Вночі кусати легше, оскільки людина перебуває у стані спокою.

  4. Що робити, якщо невидимі комахи кусають у ліжку?

  Укуси на тілі можуть залишати блохи, воші для білизни і, звичайно, постільні клопи. Незалежно від того, хто став винуватцем порушення сну, діяти потрібно оперативно. Всі кровосисні, а особливо воші, блохи та клопи – це не найприємніші сусіди і вжитися з ними неможливо. Тому при систематичній появі укусів важливо звертатися до служби дезінсекції, щоб фахівці провели професійну обробку з використанням хімічних препаратів та обладнання.

  5. Як кусають клопи?

  Відрізнити укус клопа від інших комах легко за кількома ознаками:

  – Місце укусу свербить весь день.
  – Може виникати алергічна реакція.
  – Плями від укусів з’являються на всьому тілі у вигляді доріжки, зокрема – в руках, шиї, обличчі.

  6. Як виявити клопів у будинку?

  Важливо ретельно перевірити ліжко, оскільки комахи залишають екскременти у вигляді маленьких чорних крапок. Ще одна ознака – невеликі сліди крові, які з’являються за укусу.

  Так як клопи кусають вночі, приблизно о 4-5 ранку можна ввімкнути світло і побачити цих маленьких комах.

  Клопи тримаються ближче до джерела живлення, тому часто ховаються у дивані, оббивці, швах матраца. Але можуть і оселитися у тріщинах, плінтусах, шпалерах, за килимами та картинами.

  7. Якою має бути підготовка до дезінсекції від клопів?

  Якщо ви звернулися до служби з обробки клопів і вам призначено час проведення дезінсекції, підготуйте приміщення. А саме:

  – Зніміть та випрайте постільну білизну при температурі від 60 градусів.
  – Заберіть зайві речі з дивану та ліжка, щоб під час обробки від клопів дезінсекторові нічого не заважало. Але залиште покривала та пледи.
  – Відсуньте диван/ліжко від стіни, щоби препарати потрапили в кожен кут.
  – Заберіть дрібні речі, які стоять на увазі. Наприклад, фоторамки, статуетки та інше.
  – На кухні сховайте відкриті продукти, посуд.
  – У ванній приберіть зубні щітки, верстати, рушники та інші засоби особистої гігієни.

  У приміщенні, де проводитиметься дезінсекція від клопів, має бути якнайменше зайвих речей. Згортати та виносити килими з приміщення не потрібно, оскільки вони також підлягають обробці.

  8. Коли потрібна повторна обробка від клопів?

  Дезінсекція від клопів, як правило, проводиться у 2 етапи. Яйця комах стали стійкими до препаратів і з першого разу обробка може не впливати на них. Другий етап знищення шкідників у нашій службі боротьби з клопами проводиться за погодженням з клієнтом. Термін – протягом 2 тижнів після першої дезінсекції. Якщо цей період ознак комах немає, то повторно процедура може проводитися.

  9. Як вивести клопів із дивана? 

  Щоб позбутися клопів у меблів, необхідно її ретельно обробити. Добре, якщо це буде холодний туман, який торкнеться всі поверхні серпанком з розчиненої отрути і не залишить комах шансу на виживання. Дезінсекція клопів генератором холодного туману здійснює наша служба дезінсекції. Ми не рекомендуємо самостійно обробляти приміщення за допомогою хімії, оскільки для цього потрібні знання, спеціальне обладнання та одяг. А також – досвід.

  10. Як знайти клопів вдень? 

  Якщо клопи з’явилися в будинку нещодавно, то ймовірність з ними зустрітися вдень буде мінімальною. Бо комахи ховаються в затишних місцях. Якщо ж приміщення перенасичене цими кровососними шкідниками, то знайти клопів вдень не складно – вони будуть на стінах, ліжку, стелі.

  11. У чому полягає профілактика від клопів?

  Коли ви позбулися клопів і хочете вберегти свій будинок від повторної появи таких гостей, важливо приділити увагу заходам профілактики. Зокрема, викинути речі, які стали джерелом зараження. Також згадати місця, які ви відвідували перед появою клопів, можливо, це був супермаркет на розі, куди краще ходити не варто.    

  12. Навіщо обробляти від клопів усю квартиру, якщо сліди виявлено лише в одній кімнаті?

  Якщо ви не бачите клопа в іншій кімнаті, це не означає, що його там немає. Просто він добре ховається. Дезінсекція від клопів проводиться у всій квартирі/будинку, щоб унеможливити ризик повторного зараження.

  13. Чи можна позбутися клопів за 1 день?

  Обробка приміщень від клопів займає 1 день. Але комахи зникають не миттєво. Деякі особини виповзають із засідки за кілька днів. І поки вони у своєму притулку – то не контактують із отрутою. Коли ж виповзають назовні, заражаються від обробленої хімією поверхнею. Загалом повний термін загибелі шкідників становить близько 14 днів. Якщо проблема повністю не вирішується, проводиться повторна обробка.

  14. Через який час після знищення клопів можна повернутись до будинку?

  Після дезінсекції клопів повернутися для повноцінного життя у приміщення можна вже за 3 години. Дуже важливо за дві години зайти в квартиру і відкрити вікна, щоб провітрити будинок.

  15. Чи можна позбутися клопів назавжди?

  Знищення клопів обприскувачем чи холодним туманом – це ефективні методи боротьби зі шкідниками. Як правило, вони допомагають вивести комах і позбавити своїх неприємностей. Але однозначно сказати, що після професійної дезінсекції ви позбавитеся від клопів назавжди – не чесно до вас. Оскільки через 2-4 місяці після обробки квартира може стати знову вразливою до шкідників. І чи з’являться клопи, залежить від того, які сусіди в будинку, чи ночуєте ви у хостелах чи відвідуєте місця без належного санітарного стану, інших факторів.

  Але зневірятися не варто! Насправді доведено, що якісна дезінсекція забезпечує повне знищення клопів, й у будинок вони повертаються десятиліттями.

  Демеркуризация