fbpx

Дезінфекція при туберкульозі

туберкулезная палочка

В даний час туберкульоз є одним із найпоширеніших захворювань. Він набув настільки великих масштабів, що тепер загрожує не лише маргінальним верствам суспільства, а й абсолютно кожній людині. Хворобою легко заразитися: паличка Коха, яка є її збудником, залишається активною, навіть якщо хворий давно покинув приміщення. Ось чому так важливо дотримуватися всіх запобіжних заходів і ретельно обробляти квартиру або будинок, в який ви в’їжджаєте після попередніх мешканців. Ніхто не знає, хто там жив до вас.

Убезпечити житло після хворого на туберкульоз можна за допомогою послуги дезінфекції, яку може провести наша служба «Тараканам Стоп».

Що таке туберкульоз

Дане захворювання є інфекційним та передається повітряно-крапельним шляхом. Його збудник – усім відома паличка Коха чи бактерія Mycobacterium tuberculosis. Туберкульозної палички можна позбутися, але для цього необхідне тривале лікування і корекція звичного способу життя. Велике значення відводиться раннє виявлення туберкульозу: що швидше лікар поставить точний діагноз, то менше ускладнень, проблем викличе захворювання та його простіше буде вилікувати.

Професійна служба дезінфекції від туберкульозу допоможе оперативно усунути осередок захворювання за допомогою сучасного обладнання та ефективних препаратів. 

Способи передачі туберкульозу

Туберкульозна паличка передається повітряно-крапельним, а також повітряно-пиловим шляхом. Бактерії-збудники перебувають у мікроскопічних краплях, які виділяються під час розмови зараженого, співу, кашлю, чхання чи сміху. 

Заразитися туберкульозом можна тільки від людини з відкритою формою перебігу хвороби, тобто, коли у неї починається процес розпаду легеневої тканини та відповідні виділення з домішкою бактерій. Підхопити смертельно небезпечну хворобу також можна не від людини, а від контакту з поверхнями, на які осіла інфекція, оскільки вона зберігається в сприятливих умовах до 18 днів.

Не довести ситуацію до необхідності знищення туберкульозної палички в квартирі можна, старанно дотримуючись всіх основних правил гігієни, а також щеплення дітей обов’язковою вакциною.

Маленькі діти особливо легко підхоплюють небезпечну інфекцію, а відсутність щеплення сприяє тому, що дитячий організм не виділяє необхідних антитіл для боротьби з бактеріями і сприймає їх «дружелюбно». У такому разі, чужорідні агенти безперешкодно проникають у легені дитини та призводять до страшних наслідків.

Хто входить у зону ризику щодо зараження туберкульозом

Найбільш сприйнятливі до захворювання такі групи населення:

люди похилого віку;
затяті курці, алкоголіки чи наркомани;
особи, які неякісно харчуються та страждають від нестачі необхідних для здорового життя вітамінів;
всі, хто проживає у несприятливих екологічних та соціальних умовах;
онкологічні хворі;
люди із слабкою імунною системою;
ті, хто має будь-які хронічні хвороби (цукровий діабет, аутоімунні захворювання);
люди, які постійно піддаються стресу або відчувають негативні емоції.

Якщо у вашій сім’ї чи найближчому оточенні є такі люди, потрібно створити сприятливі умови для їхнього комфортного проживання. Служба дезінфекції «Тараканам Стоп» проведе дезінфекцію від туберкульозу та видалить туберкульозну паличку у вашому будинку, тим самим максимально забезпечивши житловий простір.

Симптоми туберкульозу легень

Страшну хворобу можна легко розпізнати за низкою явних ознак:

1. Загальна слабкість, швидка втома, постійне почуття втоми.
2. Часте безсоння, регулярні нічні кошмари.
3. Втрата апетиту, різка втрата ваги.
4.  Інтенсивна пітливість у нічний час доби.
5. Збільшення температури тіла до 37,5 °С. Зазвичай вона зберігається протягом багато часу.
6. Болісний сухий кашель з подальшою його трансформацією у вологий.
7. Кровохаркання (з’являється на пізніших стадіях хвороби).
8. Тягне біль у грудній клітці. Якщо болючі відчуття виникають при кашлі, це означає, що в патологічний процес залучена плевра.
9. Сильна задишка. 

Якщо ви помітили у себе хоча б кілька з перерахованих вище симптомів, обов’язково зверніться до лікаря і пройдіть повноцінну діагностику.

Як убезпечити себе при контакті з хворим на туберкульоз

Завжди слід пам’ятати, що захворювання дуже легко передається від однієї людини до іншої. Тому надзвичайно важливо дотримуватися всіх правил безпеки при спілкуванні з хворим або під час догляду за ним:

всі свої засоби гігієни, особисті речі, а також білизна тримати окремо від речей хворого;
регулярно обробляти руки антисептичними засобами та ретельно мити їх милом;
взяти за звичку часто провітрювати приміщення, де знаходиться заражений;
контактувати з хворим лише у захисних засобах: одноразових масках, халаті та рукавичках.

Дезінфекція квартири при туберкульозі: основні методи

Знищити туберкульозну паличку або на 100% убезпечити приміщення, в якому знаходиться хворий самостійно неможливо. Кошти та препарати, які активно борються із збудниками хвороби, є тільки у спеціальних компаній, які займаються дезінфекцією від туберкульозу. Ось чому так важливо вчасно звернутися за допомогою до служби дезінфекції «Тараканам Стоп».

Наші співробітники мають великий досвід у знищенні туберкульозної палички у житлових приміщеннях та точно знають, як зробити все правильно, а головне якісно та швидко.

У своїй роботі ми використовуємо два методи дезінфекції від туберкульозу: холодний або гарячий туман. Обладнання розпорошує повітря найдрібніші частинки сильнодіючих препаратів, які надають згубну дію на паличку Коха. Всі речовини є безпечними для здоров’я людини та мають сертифікати якості, що підтверджують це.

Вартість обробки приміщення при туберкульозі

Вартість обробки приміщення при туберкульозі становить від 20 гривень за 1м².

Мінімальна сума за виклик бригади дезінфекторів:

для квартир – 2250 гривень; 
для підприємств – 4500 гривень.

Остаточна ціна визначається безпосередньо з самим замовником і калькулюється вже після фінального огляду об’єкта або консультації з оператором. Сума залежить від санітарних умов приміщення, а також кількості речей та меблів, що у ньому знаходяться. 

Для знищення туберкульозної палички не потрібно жодної спеціальної підготовки. Все, що потрібно зробити: сховати відкриті продукти харчування в холодильник або кухонну шафу і на 2 години покинути житло. Після обробки потрібно буде провітрити квартиру та вимити всі поверхні.

Дезінфекція від туберкульозу не завдає шкоди здоров’ю домочадців, не псує речі, оскільки всі препарати для обробки базуються на звичайній воді. Послуга також ефективна при боротьбі з усіма видами бактерій та цвіллю. 

Для консультації звертайтесь за телефоном: +38 (067) 524-51-39

    Заповніть нижчі поля, щоб замовити зворотній дзвінок. Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом!

    Демеркуризация