fbpx

Дезінсекція

служба по уничтожению тараканов

Знищення тарганів

уничтожение ос и шершней

Знищення ос та шершнів

уничтожение постельных клопов

Знищення клопів

Боротьба з мурашками

Боротьба з мурахами

уничтожение мух в квартире

Знищення мух

Акарицидная обработка участка от клещей Одесса

Знищення кліщів

уничтожение сколопендры

Знищення стоніг

Уничтожение пауков

Знищення павуків

знищення бліх

Знищення бліх

Обработка сада от вредителей

Обробка дерев

уничтожение мокрицы

Знищення мокриць

уничтожение комаров

Знищення комарів

уничтожение кожееда

Знищення кожееда

уничтожение моли

Знищення молі

уничтожение мошек

Знищення мошок

уничтожение мухоловок

Знищення мухоловок

уничтожение птичьего клеща

Знищення пташиного кліща

уничтожение сеноедов

Знищення сіноїдів

уничтожение термитов

Знищення термітів

обработка от чесоточного клеща

Обробка від коростяного кліща

избавится от хлебного точильщика

Позбутися від хлібного точильника

вывести шашель (древоточец)

Знищення короїда

как избавиться от больших черных Мадагаскарских тараканов

Позбутися від чорних тарганів

Уничтожение чешуйниц

Знищення лусниці

Спокійне, розмірене життя легко можуть порушити непрохані гості. Йдеться про комах-шкідників, які приходять до будинку без запрошення, а потім залишаються на ПМП. Профілактичні заходи не завжди дають належний результат, тому потрібно бути готовим до прийняття оперативних рішень та швидких заходів за допомогою послуг нашої служби з дезінсекції.

Якщо ви помітили, що у вашому будинку завелися шкідники, не пускайте на самоплив. Народні засоби не дадуть бажаного ефекту, а проблема лише погіршиться. Краще не витрачати час і звернутися до професіоналів.

Служба дезінсекції «Тараканам Стоп» швидко та якісно проводить обробку приміщень. Самостійно досягти 100% знищення комах складно, оскільки потрібно застосовувати хімічні речовини. А вони доступні лише ліцензованим компаніям. Також необхідно добре розбиратися у всіх тонкощах процедури, інакше можна завдати шкоди собі або просто не досягти потрібного ефекту. Маючи все необхідне для дезінсекції, наша служба гарантовано допоможе вам у вирішенні проблеми.

Що таке дезінсекція?

Дезінсекція – один із найпопулярніших методів боротьби з небезпечними комахами. Спосіб являє собою сукупність заходів, головна мета яких полягає у винищенні, а також запобігання виникненню членистоногих комах у вашому будинку або будь-якому іншому приміщенні.

дезінсекція приміщень
Дезінсекція приміщень холодним туманом
Дезінсекція проводиться на різних об’єктах: на виробництві, у житлових будинках, транспорті, навчальних, дошкільних закладах та у місцях громадського харчування.

Дезінсекція дозволяє значно знизити ризики зараження інфекційними хворобами, причиною яких є членистоногі. Найпоширеніші з них: туберкульоз, гепатит, сальмонельоз. Також за допомогою процедури можна уникнути болючих укусів, антисанітарії в будинку, отруєння зіпсованими продуктами харчування.

Комахи, з якими бореться наша служба, не тільки завдають великої шкоди посівам, продуктовим запасам, одягу, але ще й переносять страшні хвороби. Саме тому питання про знищення шкідників має завжди стояти гостро

Якою може бути послуга з дезінсекції?

Послуги з дезінсекції ділиться на профілактичну та винищувальну:

  • Профілактична дезінсекція. Має на увазі попередження появи в приміщенні всіх видів шкідників: від тарганів до мухоловок.
  • Винищувальна дезінсекція. Направлено на тотальне знищення дрібних шкідників. Під час обробки приміщень наша команда застосовує нетоксичні, абсолютно безпечні препарати, завдання яких – винищити членистоногих за найкоротший час.
Наша служба застосовує власну технологію обробки об’єктів, використовує виключно якісні препарати, що дозволяють запобігти виникненню комах.

Види дезінсекції приміщень

Існує кілька ефективних методів, що дозволяють позбутися комах. Залежно від типу об’єкта, а також шкідників, які захопили чужу територію, використовуються такі способи санітарної обробки:

1. Волога дезінсекція.

Поданий вид боротьби з членистоногими гарантує позитивний ефект. Обробка відбувається за допомогою обприскувача: апарат оснащений ручним та електричним способом подачі хімічного розчину.

Використання обприскувачів має низку плюсів:

  • нейтралізують сильний запах використовуваних препаратів;
  • дозволяють наносити отрути точково, максимально наближаючись до місць скупчення шкідників;
  • розумно витрачають інсектицидний розчин.

Цю технологію краще використовувати разом з іншими способами боротьби. Однак самостійно вона теж може позбавити вас багатьох комах, особливо якщо використовується мікрокапсульований спосіб.

Волога дезінсекція – це досить копітка робота і для її правильного виконання потрібен великий досвід. Співробітники нашої компанії швидко визначають локалізацію комах та спрямовують основну кількість засобу саме на розсадник.

2. Генератор холодного туману.

Холодний туман – малотоксичний, безпечний спосіб боротьби із шкідниками. Метод полягає у використанні спеціальних апаратів, що випускають повітря під впливом тиску і температури мікрочастинок основного розчину. Крихітні краплі кошти проникають у важкодоступні зони і області приміщення, тим самим завдаючи непоправної шкоди всій популяції комах.

Генератори працюють від мережі, а розмір їх частинок сягає 50 мікронів. Пари туману майже неможливо побачити неозброєним оком, але вони тримаються в повітрі протягом чотирьох годин. Весь цей час членистоногі продовжують гинути від шкідливої ​​пари. Таким чином, завдяки дезінсекції відбувається тотальне винищення шкідників.

3. Генератор гарячого туману.

Гарячий туман – найефективніший спосіб ліквідації комарів, бліх, тарганів, а також інших комах. Генератор перетворює рідкий інсектицид на дим, яким обробляються заражені приміщення. Частинки розчину не перевищують у своїх розмірах тридцяти мікрон, а при розпиленні утворюють білі або сіруваті хмари. Пари тримаються в повітрі близько 10 годин, що зводить нанівець усі спроби членистоногих вижити. Гарячим туманом також можна дезінфікувати повітря у приміщенні, вбиваючи всі небезпечні, хвороботворні бактерії.

4. Бар’єрний захист.

Метод є створення перешкод, що заважають шкідникам проникнути у ваш будинок, з подальшим знищенням комах. Бар’єрний захист може здійснюватись фізичним, хімічним або електронним способом. Зрозуміти, який із методів вам підходить можна, звернувшись до наших професіоналів. Вони оцінять тип об’єкта, що потребує санітарної обробки, а також вид комах, які прижилися. Тільки після цього фахівці зможуть сказати, що потрібно використати у вашому випадку.

Види бар’єрного захисту:

  • фізична. Має на увазі використання приманкових контейнерів, пасток, грат, сіток, а також речовин для знищення членистоногих з фізичним методом впливу;
  • хімічна. Це застосування інсектицидів – препаратів, що регулюють кількість шкідливих комах;
  • електронна. Пристрої, що випромінюють лякаючі комахи

Послуга дезінсекція приміщень: швидко та дієво

Наша служба дезінсекції «Тараканам Стоп» ефективно бореться з усіма видами шкідливих комах. Ми використовуємо лише сучасні препарати та застосовуємо унікальні методи знищення членистоногих. Вже після першої обробки ви забудете про непроханих гостей і повернетесь до свого спокійного життя.

Усі засоби, які ми використовуємо під час роботи, мають сертифікати якості. Це означає, що препарати є оригіналами та не завдають шкоди здоров’ю людини чи тварини.

Наш співробітник проводить інструктаж щодо підтримки санітарного стану вашого об’єкта. Оскільки саме від вашої поведінки залежить – чи з’являться комахи знову.

Якщо ви є власником підприємства, магазину, закладів громадського харчування, ми готові допомогти вам. Наша команда виконує комплексну роботу з моніторингу та знищення комах, встановлює бар’єрний захист, веде контрольну документацію. Тобто працює за PEST CONTROL.

Якщо вас закатували комахи, не запускайте цієї проблеми. Телефонуйте нам: ми проводимо дезінсекцію приміщення та забезпечимо життя без комах.

Виконуємо обробку на будь-яких об'єктах!
Усі роботи з дезінфекції, дезінсекції та дератизації проводяться відповідно до санітарних норм і правил МОЗ України

Квартири, будинки, котеджі, дачі та ділянки

Обробка та проведення робіт на приватних територіях.

Навчальні заклади та дитсадки

Спецпропозиція з обробки згідно СанПіН.

Їдальні, бістро, кафе, бари та ресторани

Обов'язкові роботи з дезінсекції та дезінфекції.

Заводи, склади, ангари та підприємства

Санобробка промислових складських приміщень.

Офіси, бізнес-центри та банки

Санобробка офісних центрів, банків, коворкінгів та подібних місць.

Торгово-розважальні центри та магазини

Санобробка торгових центрів, магазинів тощо.

форма

Є питання ?

Вкажіть їх прямо зараз

Ми в найкоротший час зв'яжемося з вами, щоб дати повну відповідь з вашого питання

    Демеркуризация