fbpx

Знищення термітів

уничтожение термитов

Знищення термітів – це робота, спрямована на ліквідацію місць гніздування (термітників) із використанням хімічних засобів інсектицидів, що наносяться спеціальним обладнанням.

Чим небезпечні терміти

Терміти були завезені з теплих регіонів та адаптувалися у наших кліматичних умовах. Їжа для термітів – деревина. Після проникнення термітів у наше житло, вони завдають непоправної шкоди дерев’яним будовам, меблям, книгам. Протягом століть терміти завдавали шкоди людині, вони знищували цілі міста та бібліотеки. Терміти постійно будують тунелі, якими пересуваються і освоюють нові території. Тому позбутися термітів самотужки практично неможливо.

Служба «Тараканам Стоп» працює у Львові, Києві, Одесі, Миколаєві, Херсоні, Харкові та може вирішити проблему з термітами з гарантією позитивного результату!

Дезінсекція від термітів професійною службою

Пропонує Вам послугу дезінсекції від термітів новими технологіями, аналогів в Україні немає! Унікальність цього способу полягає в тому, що препарат вноситься в місця гніздування комахами, і в результаті знищується термітник який часто знаходиться в недоступних місцях. Зазвичай терміти селяться у багатоповерхових будинках у цегляній кладці, у приватних будинках під вимощенням будинку тощо.

Майте на увазі, що без фізичного знищення термітника ефект дезінсекції від термітів зводиться до нуля. Мікрокапсульований препарат може вирішити цю проблему (оскільки вносится у місця гніздування самими комахами). Препарат не має запаху та кольору, а значить не вимагає прибирання та провітрювання об’єкта після цькування термітів.

Після цього способу обробки від термітів приміщення досить покинути на дві години. Відкриті території та присадибні ділянки обробляються також.

Вартість знищення термітів у будинку

Препарат сертифікований та застосовується у житлових дошкільних та харчових установах. Вартість обробки складає від 10 грн. за м кв. Ціна дезінсекції від термітів залежить від санітарного стану завантаженості комахами. Мінімальна сума для квартир складає 2250 грн. Для підприємств складає 4500 грн. Тому якщо ваш об’єкт має меншу площу, то метраж можна збільшити за рахунок сусідів. Мінімальний платіж у своїй не змінюється! За технологією використання препарату необхідна друга обробка. Вартість квартир 500 грн., для підприємств 1000 грн. Метраж не враховується і сплачується щоразу при повторах цькування термітів у період гарантійного обслуговування.

Якщо ваш об’єкт знаходиться за межею міста, то до вказаної вартості додаються транспортні витрати, які становлять 10 грн. за кілометр шляху. Вважати від межі міста відправки та оплачуються навіть у разі гарантійних обробок.

Звертаємо Вашу увагу, що гарантію ми даємо тільки в тих випадках, коли обробляється весь об’єкт. Якщо замовник вказує місця обробки, гарантійні ризики бере на себе!

Для того щоб розрахувати вартість та замовити послугу зі знищення термітів дзвоніть: +38(067) 524-51-39

    Заповніть нижчі поля, щоб замовити зворотній дзвінок. Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом!

    Демеркуризация