fbpx

Знищення ос та шершнів

уничтожение ос и шершней

Оси і шершні – одні з найагресивніших комах. На відміну від бджоли, жало у оси влаштоване так, що вона може багаторазово жалити свою жертву, до того ж, будова їх ротової порожнини дозволяє навіть укусити людину. Запах отрути своїх родичів вони відчувають на величезній відстані. Тому атакують вони найчастіше всі разом і здатні нанести серйозні каліцтва жертві. Наслідки після укусу оси надзвичайно болючі. Оскільки їх отрута токсична і сприяє тяжким алергічним наслідкам у людини. У деяких людей можливий виникнути анафілактичного шок. Професійна служба по знищенню ос і шершнів зможе розв’язати цю проблему.

Не намагайтеся самі знищити ос – це небезпечно!

Оси частенько облаштовують свої гнізда у близи від людського житла. Передусім вони селяться під покрівлею будинків, декоративною обробкою стін, в землі, гнилих пнях і інших теплих місцях.

Оскільки оси живуть колоніями і чисельність дорослих особою може досягати до декількох тисяч. Оси готові безжально захищати своє житло від будь-якої загрози: дорослого, дитини і навіть тварини. Тому знищення ос в Києві, Львові, Одесі, Миколаєві, Херсоні є дуже актуальним завданням.

уничтожение ос и шершней

Довіряй знищення ос – фахівцям!

Не намагайтеся знищити осине гніздо, яке виявили біля свого житла, тому як оси відчувають агресію і відразу атакують, захищаючи своє житло. Служба по знищенню ос має досвід, захисні засоби і спеціалізоване устаткування для ліквідації осиних гнізд.

Пропонуємо послугу зі знищення Ос.

Вартість виведення ос залежить від складності роботи, кількості осиних гнізд, доступу до гнізд (висота робіт, застосування тих засобів, а саме сходів, автовишка і так далі)

І складає від 2250 грн для приватних осіб, для підприємств від 3500 грн. При необхідності огляду об’єкту те виїзд бригади дезинфекторів коштує 500 грн (При замовленні послуги входити у вартість робіт). Для досягнення максимального результату потрібне знищення осиних гнізд(вилучення в пластиковий пакет для подальшого спалювання).

Якщо доступу до гнізда немає, то потрібний демонтаж будови будівельниками яких замовляєте самостійно! Якщо доступ до гнізда недоступний і не можливий демонтаж будови, то можливо обробка цього гнізда холодним туманом в у ранішні години, коли оси будуть в гнізді(без гарантії)!

Таку боротьбу з осами можемо провести тільки після огляду об’єкту вартість огляду 500 грн. При замовленні послуги входить у вартість обробки! Працюємо спец. устаткуванням(генераторами холодного і гарячого туману з потреби і можливості)

Якщо об’єкт знаходиться за межею міста, то до вартості робіт додається транспорт витрата 10 грн км рахувати в два кінці і оплачується навіть при гарантійних роботах!

Наша компанія зробить усю роботу швидко, ефективно з наданням гарантії, що комахи не повернуться на це місце знову. Дзвоніть +38 (067) 524-51-39, ми допоможемо Вам позбавитися від небажаного сусідства ос.

    Заповніть нижчі поля, щоб замовити зворотній дзвінок. Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом!

    Демеркуризация