fbpx

Фумігація лісу

фумигация леса, древесины, поддонов, тары

Фумігація лісу, піддонів, пиломатеріалів-ця робота, спрямована на знищення шкідників деревини із застосуванням фумігантів. В даний час є багато способів боротьби зі шкідниками у деревині, а саме просочування деревини спеціальними антисептичними розчинами, обробка інсектицидами засобами холодного або гарячого туману, терма обробки із застосуванням сушок та мікрохвильових пристроїв. Ефективність даних способів знезараження деревини залежить від ступеня ураження шкідниками та витраченої праці часу роботи. Дані способи боротьби зі шкідниками поступаються за всіма показниками фумігації, яка є найефективнішим способом знищення шкідників у деревині. В Україні найпоширеніша обробка проводиться фосфінами та чистим газом бром метилу.

Вибір методу фумігації залежить від ступеня зараженості деревини шкідниками і вимоги країни, куди експортується пиломатеріали.

Деревина вирушає за межі країни у вигляді кругляка та виробів, а саме піддонів, пиломатеріалів та виробів з деревини, дошка для підлоги, паркет, двері і так далі.

Фумігація деревини за допомогою бромистого метилу

Фумігація деревини за допомогою бромистого метилу – цей спосіб фумігації дуже токсичний і з точки зору техніки безпеки відрізняється від використання фумігаційних фосфінів.

Обробка деревини бромистим метилом потребує окремої фумігаційної камери. Якщо обробка проводиться у трюмі судна, то на момент фумігування команда залишає корабель.

Транспортування пиломатеріалів категорично заборонено у процесі використання бром. Мітіла. Перевезення профумегованого лісу дозволено лише після дегазації.

Бром. метил зберігається у спеціальних балонах із дотриманням заходів безпеки. Дегазація вимагає спеціальних приладів, газоаналізаторів та захисних засобів дихання та тіла – частка людей, які проводять роботу.

Багато країн відмовляються від цього способу обробки через підвищену небезпеку для людей, трудомісткості. Використання брому. метилу завдає шкоди природі, зокрема негативно впливає на озоновий шар в атмосфері.

Обробка деревини фосфінами є не менш ефективним способом фумігації порівняно з бромистим метилом і має низку переваг:

Спрощені вимоги щодо зберігання цього фуміганту, а саме тара та упаковка. Фосфіни зберігаються в алюмінієвій одноразовій герметичній тарі. Для бромистого метилу необхідні спеціальні балони для зберігання та транспортування газу.
Фумігацію фосфінами можна проводити під час транспортування лісу та пиломатеріалів. При використанні бром метил це категорично заборонено.
Простота використання. Фосфіни розкладаються у місцях фумігації без використання спеціального устаткування, бромистому метилу необхідна установка заповнення камери.

Звертайтесь за телефоном: +38 (067) 524-51-39 Наш спеціаліст проконсультує щодо вартості послуг та підкаже найефективніші способи вирішення проблеми.

    Заполните поля ниже, чтобы заказать обратный звонок. Наш специалист свяжется с Вами в ближайшее время!

    Демеркуризация