fbpx

Знищення молі

знищення молі

Знищення молі – це обробка від комах із застосуванням інсектицидних засобів професійним устаткуванням, за допомогою гарячого і холодного туману або обприскуванням.

Міль досить маленьку комаху яке веде переважно нічний спосіб життя. Налічується близько 14 тисяч видів молі які давно освоїли простір життєдіяльності людини.

Поширені види молі

Домашня моль або Шубна моль – освоює житла людини і живиться шерстю, хутром, бавовною;
Харчова моль – швидко розмножується в крупах, в місцях збору відходів;
Моль сукні – моль домашня, живиться шовком, шерстю;
Меблева моль – домашня живе в стиках стін меблів;
Зернова моль – розмножується, живе і живиться в зернових запасах;
Капустяна моль – розмножується і живе в капусті або відходах;
Мінуюча моль – розмножується і живе в різний вид каштана. Живиться листям.

Професійне знищення молі

Служба “Тараканам Стоп” працює у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Миколаєві, Херсоні і пропонує послугу зі знищення молі за допомогою холодного або гарячого туману і тільки сертифікованими препаратами, а саме ДЭТ-КЕ, К-Отрин, Пропал і так далі. Препарати дозволені для застосування в житлових, дошкільних і харчових установах (мають мінімальний запах).

Це найефективніший спосіб знищення молі. Обробляється уся площа зараження міллю. Після проведення дезинфекції від мілі об’єкт закривається мінімум на 4 години, потім наскрізне провітрювання(від 30 хвилин) і вологе прибирання 3% розчином харчової соди.

Вартість обробки від молі

Вартість знищення молі складає від 5 грн за м кв. мінімальна сума для квартир і приватних будинків складає 2500 грн Для підприємств складає від 3500 грн.

Якщо об’єкт дезінсекції від молі знаходиться за межею міста те до вказаної вартості додаються транспортні витрати 10 грн за кілометр шляху, вважати від межі міста відправки і оплачуються навіть у разі гарантійних обробок.

Звертаємо Вашу увагу, що ми справляємося в одну обробку від молі. Також ми на свою роботу даємо гарантійне обслуговування вашого об’єкту на три місяці з моменту першої обробки (контроль чисельності комах) спец. устаткуванням, з потреби додаткових обробок (залежить від санітарного стану і завантаженості комахами) – вартість 1000 гр для підприємств, 500 гр квартири, метраж не враховується і т.д.).

Також виїзд бригади для огляду об’єкту (для визначення місць гніздування молі і детального інструктажу персоналу підготовки об’єкту до дезінсекції). Звертаємо Вашу увагу що гарантійне обслуговування ми проводимо тільки в тих випадках коли обробляється увесь об’єкт, у тому разі якщо замовник вказує місця обробки від молі гарантійні риски бере на себе!

Для того, щоб розрахувати вартість і замовити послугу зі знищення молі звертайтеся: +38(067)524-51-39

    Заповніть нижчі поля, щоб замовити зворотній дзвінок. Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом!

    Демеркуризация