fbpx

Знищення тарганів

уничтожение тараканов (прусаков)

Тарган – не найприємніший сусід у приміщенні, зустріч з яким може обернутися небезпечними для здоров’я наслідками. Комахи легко пристосовуються до різних умов існування, люблять харчуватися продуктами життєдіяльності людини та «грітися» у джерелах тепла. Крім жахливого зовнішнього вигляду, вони лякають тим, що переносять різні інфекції, стає причиною неприємного запаху та антисанітарії у приміщенні. Тому послуга знищення тарганів, швидше за необхідність, ніж просто побажання людини.

Наша служба зі знищення комах «Тараканам Стоп» проводить обробку приміщень у різних містах України: Львів, Київ, Одеса, Харків, Миколаїв, Херсон. Професійний підхід дозволяє цькувати тарганів без неприємного запаху, слідів та шкоди здоров’ю домочадців.

Знищення тарганів професійною службою дезинсекціі із гарантією позитивного результату!

Ми проводимо професійне знищення тарганів із гарантією.

Інакше готові повернути гроші. Наші фахівці використовують виключно сучасні технології для боротьби з тарганами в житлових будинках, промислових об’єктах, в офісах, закладах громадського харчування, дитячих садках, горищах та підвальних приміщеннях:

1. Цькування тарганів газом.
2. Обробка від тарганів холодним туманом.
3. Знищення тарганів без запаху (мікрокапсульовані технології).

3 способи як позбутися тарганів

Служба знищення тарганів «Тараканам Стоп» пропонує Вам три способи дезінсекції, які відрізняються за ціною та застосовуються залежно від ступеня завантаженості комахами, необхідними препаратами, способами обробки та вашого бюджету:

«Економ» обробка від тарганів

Ми застосовуємо метод цькування газом. Фахівці використовують препарати вітчизняного виробництва: працюємо генераторами холодного туману, генераторами гарячого туману. Можливе застосування обприскувача.

Ціна знищення тарганів газом за 1 м2 – від 5 грн.

Мінімальна сума для виклику нашої служби:

 • приватна особа – від 650 грн.;
 • компанія – від 2500 грн.

Вартість повторної обробки від тарганів:

 • квартири – 500 грн.;
 • підприємства – 1000 грн.

Площа не враховується

Плюси послуги «Економ»:

 • Надаємо гарантійне обслуговування на 90 днів (проводимо повторні обробки з огляду на результат).
 • Низька вартість препаратів.

Бюджетність цього методу пояснюється тим, що протягом перших 5-10 годин ви можете відчувати стійкий запах. При тривалому впливі газом у комах може виробитись імунітет, що знизить ефективність дезінсекції.

Після газової обробки від тарганів не можна перебувати у приміщенні протягом 4-6 годин. Обов’язково потрібно проводити вологе прибирання та залишати кімнату для провітрювання.

«Стандарт» обробка від тарганів

Послуга «Стандарт» передбачає цькування прусаків із використанням холодного туману. Ми використовуємо імпортні препарати, які наносяться на місце проживання комах за допомогою генератора Холодного туману, Гарячого туману, обприскувача, гелевого бар’єрного захисту.

Вартість обробки від тарганів холодним туманом за 1 м – від 5 грн.

Мінімальна сума замовлення:

 • приватна особа – від 900 грн.;
 • компанія – від 3000 грн.

Повторне оброблення зі знищення тарганів:

 • квартири – 500 грн.;
 • підприємства – 1000 грн.

Площа не враховується

Плюси послуги «Стандарт»:

 • Використовуємо препарати середнього цінового сегмента.
 • Забезпечуємо 3-місячне гарантійне обслуговування, яке входить: повторна обробка (запланована), знищення стійких шкідників, створення бар’єру спеціальним гелем.
 • Після обробки запах вивітрюється за 1 годину або без запаху (залежить від застосовуваного препарату).

Холодний туман від прусаків має свої недоліки: влітку може бути малоефективним. При тривалому застосуванні препаратів може виникнути резистентність до комах.

Після знищення тарганів холодним туманом необхідно залишити приміщення на 4-6 годин. Обов’язковою є вологе прибирання.

«Преміум» обробка від тарганів

При замовленні послуги «Преміум» ви отримуєте обробку приміщення з використанням нових технологій, які не мають жодного запаху та плям на оброблених поверхнях. Це абсолютно інноваційний підхід до боротьби із комахами, який раніше не застосовувався на території України. 

Для обробки приміщення використовуються спеціальні препарати – мікрокапсульовані технології нового покоління, які мають виманюючий ефект. Отруту препарату таргани самостійно розносять серед своєї популяції, у результаті відбувається її повне винищення комах. Інсектициди також дозволяють створити бар’єр для проникнення тарганів у ваше приміщення.

Знищення тарганів без запаху проводиться поетапно:

 • на основі попередніх методів цькування прусаків спеціаліст визначає відповідний інсектицид;
 • робота з дезінсекції вибраним препаратом;
 • проводиться повторна обробка через 10-14 днів (щоб повністю знищити популяцію);
 • складається план бар’єрного захисту.

Ціна цькування мікрокапсульованим способом за 1 м² становить від 5 грн.

Мінімальна сума замовлення:

 • квартири – від 2250 грн. (50 м²);
 • підприємства – від 4500 грн. (100 м²).

Якщо площа вашого об’єкта менша, то ви все одно можете замовити знищення тарганів без запаху. Наприклад, залучити сусідні об’єкти. У такому разі вартість не буде збільшено.

За цією послугою потрібні дві повторні обробки з інтервалом у 14 днів (метраж не враховується):

 • квартири – 500 грн.
 • підприємства – 1000 грн.

У вартість гарантійного обслуговування входить як мінімум 2 обробки, повтори за результатами обробки, у разі необхідності знищення стійких комах. За умови дезінсекції всього об’єкта. Наш досвід показує, що 2 обробки достатньо для максимальної боротьби з комахами.

Плюси послуги «Преміум»:

 • Ніякого запаху. Перебувати у приміщенні та навіть чіпати поверхні, на які нанесені препарати можна вже через 2 години після висихання.
 • Довгий ефект. Мікрокапсульовані технології працюють до 3-х місяців після нанесення.
 • Повне знищення тарганів. Препарат розноситься в місця гніздування комахами, що веде до повного знищення шкідників.
 • Присутність замовника при дезинфекції від тарганів – можлива.
Працюємо за формулою: Не влаштує результат – повернемо гроші. Остаточне рішення щодо повернення коштів приймаємо протягом 3-х днів після закінчення гарантійного періоду – 90 днів.

Якщо ви самостійно вкажіть місця обробки, всі гарантійні ризики ляжуть на плечі.

Висока вартість послуги пояснюється дорогими препаратами. Але їхня ефективність повністю виправдовує витрати. Однак часте застосування даного типу обробки також не виключає виникнення стійкості комах до компонентів препарату. В даному випадку потрібна зміна препарату.

Етапи проведення обробки від тарганів:

Вивчення історії цькування тарганів для вибору максимально ефективного препарату;
Дезінсекція приміщення обраними препаратами та способами обробки;
Обов’язковий повтор обробки через 10-14 днів (для знищення популяції);
Проведення повторів за показаннями;
Складання плану бар’єрного захисту;

Знищення тарганів без запаху

Знищення тарганів без запаху – це комплекс заходів, спрямованих на роботу інсектицидами нового покоління, цькування тарганів механічними засобами, а також створення бар’єру на шляху проникнення прусаків на об’єкт дезінсекції.

Наша мета – захистити ваше здоров’я та життя від ризиків, які можуть виникнути через зустріч зі шкідниками!

Подробиці про наші послуги, нові технології та технічний супровід обслуговування ви можете дізнатися на сторінках нашого сайту, або за телефоном: +38 (067) 524-51-39

  Заповніть нижчі поля, щоб замовити зворотній дзвінок. Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом!

  Важливо! Позбутися тарганів назавжди цілком реально! Це наша робота — і ваша! Наша робота знищити цих шкідників на 100%, Ваша підтримувати такий стан, а саме дотримання санітарно-гігієнічних норм. Звертаємо Вашу увагу на те, що гарантійне обслуговування ми надаємо за умови обробки всього об’єкта. Якщо замовник вказує місця обробки, гарантійні ризики бере на себе!

  За дотримання наших рекомендацій таргани залишать ваше житло назавжди! Для ефективної роботи потрібен час, компанії, що пропонують швидкий результат, м’яко кажучи, помиляються за Ваші гроші. Ми готові повернути платіж за неякісну послугу за результатами роботи! Рішення приймається після огляду об’єкта після гарантійного обслуговування протягом трьох днів.

  Відгуки наших клієнтів

  Оцінки та відгуки не редагуються та не видаляються

  Різновиди тарганів

  Ентомології, науці вивчає комах відомо близько 6000 видів тарганів. Наша служба зі знищення тарганів займається дезінфекцією від будь-яких популяцій, що живуть на території України.

  Рудий тарган (Прусак)
  Рыжий таракан Прусак

  Тепло та вологолюбний, тому часто зустрічається у квартирах. Дізнатися санітарного таргана ви можете за коричневим забарвленням. Як правило, розміри комахи досягають не більше 2 см. Відрізняється великою швидкістю пересування. 

  Чорний тарган (каналізаційний)

  Зустрічається в каналізаціях, підвалах, горищах. Як правило, харчується фекаліями. Активує вночі, тому вдень із ним зустріч малоймовірна. Розміри комахи можуть досягати 5 см.

  Черный таракан канализационный
  Американський тарган
  Американский таракан

  Живе на горищах, у підвалах та каналізації. Як і чорний приходить у квартири/будинки лише вночі. Колір – темно-коричневий. Найбільше лякають розміри – до 10 см.

  Таргани у домі

  У людському житлі найімовірніше поселятися санітарний тарган – прусак. Розпізнати цю комаху неймовірно просто, вони мають рудий або темно-коричневий колір. Також має малий розмір і велику швидкість пересування, що утруднює виловити паразитів звичними методами.

  Комахи пересуваються по різних місцях, таких як: каналізації, сміттєпроводи, підвали. У зв’язку зі своїм способом життя вони переносять безліч небезпечних хвороб.

  Тараканы в доме

  На тілі таргана найчастіше зустрічаються яйця гельмінтів та цисти амеб. Бігаючи столом, стосуються продуктів харчування, дитячих іграшок, книг та інших речей, комахи залишають неймовірну кількість бактерій. Джерела численних захворювань. Реакцію можуть спровокувати лусочки з панцира та сухі екскременти. Потрапляючи на тіло людини, в дихальні шляхи або стравохід, вони можуть спровокувати безліч патологій: бронхіальну астму, дерматит, алергічний риніт. Як правило, алергія переходить у хронічну форму, і людина не розуміє, чому вдома вона почувається так погано: чхає, відчуває різь в очах і страждає від нежиті. Тому вивести тарганів необхідно відразу після їх виявлення у вас у житлі. Якщо самотужки вам цього не вдалося, тоді звертайтеся до професійної служби зі знищення тарганів!

  Звідки таргани проникають до нас у житло?

  З особистими речами – ця комаха може залізти до Вас у кишеню, сумку у місцях їх проживання (робота, в гостях, спорт залі тощо);
  З посилками – по дорозі та з місць відправлення;
  У меблів та побутової техніки, незалежно від стану;
  Від сусідів – у теплу пору року через вікна, а також через щілини будинків;
  Через системи комунікацій будинку — по трубах водопроводу, каналізацію, вентиляційні канали та сміттєпровід.

  Як тільки ви помітили ознаки проживання тарганів у приміщенні, відразу вживайте заходів щодо їх знищення. Якщо ваші дії не дають результатів, звертайтеся до нас. Служба “Тараканам Стоп” проводить професійну дезінсекцію із застосуванням перевірених препаратів.

  Часті питання про тарганів

  У мене вдома з’явилися таргани, як їх позбутися?

  Існує багато народних методів цькування тарганів, а саме отруйні (борна кислота, бура та інші) та відлякувачі (нашатир, піретрум, оцет, ультразвукові відлякувачі тощо), але вони дадуть лише тимчасовий ефект. Таргани повернутися, тому що на популяцію ці кошти не діють. Оптимальний вибір це звернутися до професійної служби дезінсекції.

  Де живуть таргани у квартирі?

  Санітарний тарган (прусак) любить теплі та вологі місця Вашого житла. Обожнює двигуни холодильників, плінтуса, лиштви, газові плити, мийки, комори, в районі комп’ютерів, нерідко селиться всередині меблів.
  Мадагаскарський тарган інакше (підвальний, каналізаційний або чорний тарган) відвідує наше житло виключно в нічний та вечірній час.

  Скільки потрібно часу для дезінсекції від тарганів?

  Час виконання обробки насамперед залежить від вибраного препарату та способу обробки, площі об’єкта, санітарного стану.
  Квартира до 50 кв. м приблизно від 15 до 30 хвилин.
  Ресторан до 200 кв. м від 40 до 60 хвилин.

  Чим цькувати тарганів якщо в будинку дитина, чутливі люди (алергіки) чи домашні тварини?

  Ми рекомендуємо застосовувати імпортні мікрокапсульовані препарати від тарганів. Строго дотримуватись інструкції з безпечного застосування робочого розчину. Перед обробкою дезінсектор проконсультує про техніку безпеки в усній чи письмовій формі.

  Який препарат від тарганів найбезпечніший?

  Препаратів від тарганів велика кількість. Найбезпечніші це препарати провідних світових виробників (Syngenta, Bayer, BASF, Corteva тощо). Основне на що потрібно звернути увагу споживачу послуги з дезінсекції це те, що інсектициди повинні пройти необхідну сертифікацію і мати дозвіл для застосування в житлових об’єктах. На всі інсектициди є інструкція щодо застосування, в якій чітко описані заходи з техніки безпеки.

  Демеркуризация