fbpx

Дератизація

Дератизація – процес знищення гризунів, які можуть завдати серйозної шкоди майну через великі передні зуби. Наша компанія «Тараканам Стоп» пропонує провести обробку від щурів, мишей, кротів, польок на вашій ділянці та всередині приміщень. Ми працюємо на будь-яких об’єктах, дотримуємося санітарних норм та правил МОЗ України.

Для знищення гризунів наша компанія використовує способи, які довели свою ефективність на практиці: отрутохімікати, фізичний лов, бар’єрний захист. Ми не допускаємо повернення шкідників на вашу територію.

Навіщо потрібна послуга дератизації

Цькування мишей – це, перш за все, створення безпечних умов для життя. Гризуни не тільки завдають шкоди сільськогосподарським культурам, а є переносниками небезпечних захворювань. Через такі «сусіди» людина може заразитися:

тифом;
чумою;
лептоспірозом;
сказом;
іншими захворюваннями.

Гризуни також псують їжу своїм хутром, відходами та слиною. Миші здатні забруднювати вдесятеро більше їжі, яку вживають.

Ще одна неприємність у тому, що такі шкідники – господарі бліх, які також переносять небезпечні захворювання та викликають неприємний свербіж через укуси. У такому разі потрібна не лише послуга дератизації, а й знищення бліх. Більше того, гризуни – переносники таких паразитів, як кліщі. Через слину, сечу та кал переносять численні небезпечні віруси та бактерії, які також можуть стати причиною серйозних патологій.

Гризуни – другі успішні ссавці на планеті після людей. Вони мають короткий цикл розмноження та харчуються різними продуктами. Боротьба з щурами не припиняється, і в ній люди не завжди виявляються переможцями. Але ми знаємо, як це виправити – профілактична дератизація припиняє активне зростання популяції гризунів та захищає вашу оселю та територію від шкідників.

Самостійні спроби цькування щурів та мишей рідко виявляються успішними. Вся справа в тому, що ці тварини вміло обходять багато методів боротьби, які використовують люди. Більше того, у них добре розвинений інстинкт самозбереження та хитрість. Тому ми рекомендуємо замовити дератизацію, щоб захистити свій будинок.

Де живуть гризуни

У приватних будинках присутність гризунів цілком виправдана. Особливо там, де є корми для тварин чи запаси зерна. Але у багатоповерхових будинках у місті такі «поселенці» – не природне явище. Вони можуть опинитися у квартирах через комунікації, щілини у підлозі.

Якщо в багатоповерхівці є сміттєпровід, то цілком імовірно, що рано чи пізно там з’являться гризуни, оскільки вони мешкають у зонах харчових відходів та сміттєзвалищах, у темних місцях, тому часто перебувають у підвалах. А якщо в будинку є всі умови для їхнього проживання, то щури можуть влаштувати поселення. Гризуни вважають за краще не з’являтися на очі людям, але завжди мешкають поруч, щоб уночі «виходити на полювання».

Як зрозуміти, що у будинку є гризуни?

Якщо є підозра, що в будинку оселилися щури чи миші, необхідно уважно оглянути приміщення. Насторожити можуть пошкодження майна, послід, сліди годівлі. За характером залишку їжі легко визначити, хто саме опинився у домі:

Миші покусують та з’їдають зовнішню частину їжі.
Щури залишаються дрібні шматочки їжі та крихти.
Миші, як правило, вигризають отвори близько 20 мм у стіні, підлозі чи перегородці. У щурів вони більші – близько 80 мм. Самі гнізда можуть перебувати в таємних місцях, тому рекомендуємо довіряти знищення гризунів службі дератизації. Наша компанія гарантує результат, навіть якщо ви не до кінця розумієте, де мешкає шкідник.

Методи знищення гризунів службою «Тараканам Стоп»

Поява гризунів у приватному будинку чи громадському підприємстві – сигнал для негайних дій. Наша служба дератизації допоможе вам позбутися небезпечних ссавців за допомогою сучасних методів. 

Ми не використовуємо ультразвукові відлякувачі, оскільки на практиці переконалися в їхній мінімальній ефективності при обробці від щурів.

Отрутохімікати для знищення гризунів

Виробники випускають безліч приманок для цькування мишей. Вони показують високу ефективність, але потребують державної сертифікації. Наша служба має необхідні дозвільні документи для проведення санобробки швидко та результативно.

Ми вибираємо отрутохімікати принадної дії, які гризуни сприймають як їжу. Це дозволяє діяти більш прицільно.

Наша служба дератизації виконує роботу відповідально, з дотриманням техніки безпеки при застосуванні отрути для щурів:

Не використовуємо у місцях, де живуть/вчаться люди, готують їжу. Наприклад, у дошкільних та харчових закладах.
Застосовуємо виключно у технічних приміщеннях та на відкритих ділянках. Використовуємо спеціальні контейнери для приманки, куди можуть потрапити домашні та дикі щури, миші та інші гризуни.

Фізичний спосіб дератизації

Для вилову гризунів також актуально використовувати пастки з приманкою – мишоловки та щурівки. Якщо замовити дератизацію у нас, то максимальної ефективності вилову буде досягнуто за рахунок клею, клейових будиночків, які можна встановлювати в житлових приміщеннях.

Важливо! Застосовувати фізичний спосіб вилову гризунів повинен виключно фахівець, який знає, як правильно розставляти пристрої. Тільки в цьому випадку можна досягти ефективного результату.

Бар’єрний захист

Виключити проникнення гризунів на об’єкт дозволяють спеціальні налаштування. Наша служба дератизації використовує арматуру, залізні сітки, бите скло та цемент, а також приманкові контейнери.

Бар’єрний захист від гризунів – це зовнішня та внутрішня перешкода, яка потребує регулярного обслуговування. Тоді досягається максимальний захист від шкідників.

Ви можете замовити дератизацію із встановленням бар’єрного захисту у нас. Ми забезпечуємо обслуговування на постійній основі: ведемо журнали робіт, надаємо рекомендації щодо використання засобів дератизації з PEST CONTROL.

Послуга дератизації для вашого об’єкту

Наша команда готова провести низку заходів для знищення гризунів на будь-якому об’єкті.

Послуга дератизації – надійний спосіб захистити свій будинок. Ціна обробки залежить від низки чинників. За телефоном +38 (067) 524-51-39 наш менеджер докладно пояснить усі умови знищення гризунів. Якщо у вас виникли додаткові питання – залиште заявку. Ми зв’яжемося з вами протягом робочого дня.

  Заполните поля ниже, чтобы заказать обратный звонок. Наш специалист свяжется с Вами в ближайшее время!

  Довірте ефективну дератизацію дослідній команді нашої служби. Ми працюємо у великих містах України та гарантуємо високий рівень сервісу.
  Виконуємо обробку на будь-яких об'єктах!
  Усі роботи з дезінфекції, дезінсекції та дератизації проводяться відповідно до санітарних норм і правил МОЗ України

  Квартири, будинки, котеджі, дачі та ділянки

  Обробка та проведення робіт на приватних територіях.

  Навчальні заклади та дитсадки

  Спецпропозиція з обробки згідно СанПіН.

  Їдальні, бістро, кафе, бари та ресторани

  Обов'язкові роботи з дезінсекції та дезінфекції.

  Заводи, склади, ангари та підприємства

  Санобробка промислових складських приміщень.

  Офіси, бізнес-центри та банки

  Санобробка офісних центрів, банків, коворкінгів та подібних місць.

  Торгово-розважальні центри та магазини

  Санобробка торгових центрів, магазинів тощо.

  форма

  Є питання ?

  Вкажіть їх прямо зараз

  Ми в найкоротший час зв'яжемося з вами, щоб дати повну відповідь з вашого питання

   Демеркуризация