fbpx

Позбутися від хлібного точильника

Позбутися від хлібного точильника можливо при застосуванні отруйних газів, а також інсектицидних препаратів з використанням устаткування для дезінсекції і фумігації. Комаха безжально знищує сушені запаси, що зберігаються на складах і вдома, а саме комбікорму, зернових запасів, сухі борошняні вироби печиво, сушені фрукти, тютюн.

избавится от хлебного точильщика

Хлібний точильник не вживає їжу будучи дорослою особиною і живе за рахунок жиру накопиченого в період зростання. Личинка комахи схожа на шашеля. Доросла комаха шкодить продуктам тим що гризе і проробляє отвори. Псує і знищує сухі запаси як личинка, так і доросла комаха. Вода личинки хлібного точильника майже не потрібна. Споживати продукти, заражені хлібним точильником не бажано оскільки, шкодить здоров’ю. Комаха не боїться холоду і може виживати при жарі.

Обробка від хлібного точильника

Служба “Тараканам Стоп” працює у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Миколаєві, Херсоні. І пропонує обробку від хлібного точильника, як в зернових, харчових сховищах так і приватним споживачам з використанням декілька способів знищення комахи:

Фумігація запасів, пошкоджених хлібним точильником. Проводиться з використанням фумігантів і суворого дотримання техніки безпеки.
Газація складів, заражених хлібним точильником. Проводиться у вільному від продукції складі по засобах гарячого і холодного тумана.

Хлібний точильник при зберіганні продуктів не як себе не проявляє, тому потрібний цілорічний моніторинг складу, який робиться спеціальним устаткуванням.

Хлібний точильник освоює і наше житло. Потому наша компанія пропонує послугу з дезінсекції хлібного точильника в квартирах і житлових будинках. Роботу проводимо імпортними препаратами ДЭТ-КЕ, Пропал, Цимекс які наносяться за допомогою холодного туману спец. устаткуванням. Вартість обробки від 5 гр м кв мінімальна для квартир сума 2500 грн. Для підприємств 4500 грн. Обертаю Ваша увага що комаха розмножується і заноситься в квартиру продуктами харчування, а саме крупами, необхідно виявити джерело розмноження і викинути!

Перед обробкою необхідно:

Викинути крупу де живуть і розмножуються комахи;
Відкриті продукти заховати в холодильник, упаковані можна залишити.
Вентиляційні канали заклеїти поліетиленовим мішком і скотчем;
Закрити всі вікна.

Після обробки від хлібного точильника:

Після обробки від хлібного точильника необхідно залишити приміщення мінімум на 4 години потім наскрізне провітрювання до видалення запаху від 30 хвилин залежить від провітрювання) і помиття 3% розчином харчової соди. 

На свою роботу даємо гарантію строком на 90 днів від закінчення обробки. При дотриманні наших рекомендацій ви зможете позбутися від хлібного точильника назавжди!

Якщо об’єкт знаходиться за межею міста, то додайте транспорт витрата 10 грн км шляху рахувати в два кінці і платиться навіть при гарантійних роботах.

Замовити обробку або проконсультуватися у фахівця Ви можете по телефону: +38 (067) 524-51-39.

    Заповніть нижчі поля, щоб замовити зворотній дзвінок. Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом!

    Демеркуризация