fbpx

Пест контроль ОСББ

Обслуговування по Пест Контроль (Pest Control) ОСББ – це робота зі знищення або зниження до допустимої норми чисельності шкідників.

пест контроль ОСМД

Проблеми з якими стикаються мешканці багатоквартирних будинків

Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку стикається з постійною проблемою заселення та розмноження шкідників, а саме: щурів, мишей, комах, вірусів та хвороботворних бактерій.

Пацюки та миші заселяють підвали багатоквартирних будинків. Не рідкісні нагоди проникнення щурів і мишей у квартири, що приносить масу проблем мешканцям будинку. Комахи також атакують наші будинки, підвальні блохи та таргани, які з успіхом проникають і розмножуються в квартирах і приносять справжнє лихо мешканцям будинку. Віруси та бактерії, що переносяться хворими людьми з успіхом, осідають у ліфтових кабінах та на поручнях сходів, ручках дверей. Ці невидимі вбивці нашого здоров’я з успіхом виживають через температурний режим і вологість місць загального користування наших будинків і загрожують нашому здоров’ю. Кліщі, що мешкають біля дворів ОСББ. 

Колишні ЖБК та управдоми укладали договори з фірмами з дезінфекції та обмежувалися лише обробкою від бліх та гризунів у підвальних приміщеннях. Обробка від комах у квартирах лягала на плечі самих мешканців будинку, на бактерії та віруси, а також кліщів ніхто не звертав уваги.

Хочу звернути Вашу увагу, що успішна боротьба зі шкідниками у багатоквартирні будинки полягає у постійній та наступальній роботі з усіх напрямків дератизації, дезінфекції, дезінсекції, з дотримання принципів Пест Контролю.

Обслуговування за системою Пест Контроль (Pest Control) ОСББ на постійній основі

Служба «Тараканам Стоп» пропонує обслуговування за системою Пест Контроль на постійній основі Вашого ОСББ:

Дератизація по Pest Control – робота включає створення бар’єрного захисту від гризунів у місцях загального користування ОСББ, а саме зовнішнього по межі двору, зовнішнього по межі будинку і внутрішнього в підвалах житлового будинку і за необхідністю парадних і підсобних приміщень, і складання плану розміщення приманкових контейнерів;
Обслуговування цього бар’єру не менше одного разу на місяць із утилізацією загиблих гризунів.
Веде журнали обслуговування, використання отрутохімікатів, рекомендацій та утилізації гризунів.
Дезінфекція по Pest Control – обробка місць загального користування від вірусів та бактерій, спеціальним обладнанням згідно із затвердженим планом не рідше одного разу на місяць. А також квартир після медичного підтвердження захворювання на COVID-19, туберкульоз, корости і так далі. Із веденням відповідних журналів.
Дезінсекція по Pest Control – обробка місць загального користування від комах не рідше одного разу на рік, а також прибудинкових територій від іксодового кліща. З веденням журналів обробок та рекомендацій;
Обробка квартир від комах із застосуванням нових технологій, які не мають запаху за заявою мешканців під час підтвердження наявності комах із веденням журналів обробок та рекомендацій.

Як підсумок хочу сказати: лише наступальна та постійна робота може покращити санітарно-епідеміологічний стан Вашого домогосподарства!

Для того щоб розрахувати вартість та замовити послугу телефонуйте, домовимось: +38(067)524-51-39

    Заполните поля ниже, чтобы заказать обратный звонок. Наш специалист свяжется с Вами в ближайшее время!

    Демеркуризация