fbpx

Знищення бліх

Майже непомітні, але небезпечні чітка характеристика таких паразитів як блохи. Якщо комахи з’являються у квартирі/заміському будинку, то позбутися їх виявляється непросто, але цілком можливо. Для цього варто звернутися до професійної служби зі знищення бліх. Наша компанія «Тараканам Стоп» використовує сучасні методи обробки від бліх, які допомагають повернути безпеку будинку та всім домочадцям.

уничтожение блох в квартире

Для обробки приміщення від бліх наші фахівці застосовують професійні генератори холодного та гарячого туману, обприскувачі та перевірені препарати. Ми знаємо, як назавжди сказати комахам: «СТОП!».

Навіщо потрібна обробка квартири від бліх

Дрібні комахи небезпечні для людей та домашніх тварин. Велика проблема в тому, що довгий час вони можуть не давати себе знати, при цьому кусати вихованців і наражати життя і здоров’я всіх домочадців на небезпеку.

Блохи харчуються кров’ю птахів, щурів, собак і кішок, тому переносять багато небезпечних хвороб: гепатит B, тиф, сальмонельоз та інші. Якщо комаха сильна голодна, то як їжа підходить і кров людини.

Як з’являються блохи у приміщенні

У квартирі / будинку паразити виявляються з різних причин:

Домашні тварини.

Якщо улюбленець контактував на вулиці з безхатченками, які вже заражені паразитами, то висока ймовірність, що комахи опиняться у вашому будинку. Другий варіант – прогулянки вихованця по траві та чагарникам у теплу пору року. У цей період комахи активно розмножуються та відкладають яйця, які домашня тварина може принести додому на шерсті.

Підвали, горища, сусідські квартири.

Якщо в цих приміщеннях не стерильно, живуть гризуни, то паразити можуть поринути у ваш будинок. Тому часто трапляється таке, що дезінфекція від бліх потрібна в цілій багатоповерхівці. Іноді принести їх можна навіть на речах у сумках.

Кровосмоктуючі комахи здатні високо стрибати та оперативно заселяти будинки, тому не варто відкладати звернення до служби зі знищення бліх.

Де живуть блохи в будинку та як їх знищити

Якщо у ваше приміщення проникли ці кровососні паразити, то місцем їх поселення може стати абсолютно будь-який куточок: ліжко, дивани та ліжка, під покриттям підлоги та інше. Визначивши наявність комах у будинку, багато хто починає шукати шляхи знищення бліх народними способами. Наприклад, купають тварини спеціальним засобом, купують нашийник. Але мало хто розуміє, що це не вирішує проблеми. Блохи дуже швидко розмножуються, тому місця їхньої концентрації йдуть далеко за межі шерсті вихованця.

Для повного знищення бліх потрібна комплексна обробка приміщення. Ми не рекомендуємо виконувати цькування самостійно – шанси повністю позбутися комах мінімальні. Звертайтеся до нашої професійної служби дезінсекції – ми забезпечимо безпеку у вашому приміщенні.

Професійне знищення бліх службою дезінфекції «Тараканам Стоп»

Швидко знищити бліх допомагають спеціальні препарати, обладнання та досвід дезінфектора. Все це є в нашій службі «Таракан Стоп». Під час підготовки до цькування бліх наша команда завжди враховує історію попередніх обробок та санітарний стан приміщення.

Для знищення бліх застосовуються два ефективні методи

Економ обробка від бліх

Дезинфекція від бліх за допомогою препаратів українських виробників.

Ціна – від 5 грн/м².

Мінімальний платіж:

1500 грн – приватні об’єкти.
2500 грн – підприємства (магазини, офіси тощо).

Повторне знищення бліх:

500 грн – приватні споживачі.
1000 грн – підприємства.

Період обслуговування – 90 днів.

Плюси методу:

Висока ефективність.
Низька вартість препаратів.

Мінуси:

Необхідно провітрювати приміщення та проводити вологе прибирання.
Упродовж кількох днів зберігається стійкий запах.

Преміум обробка від бліх

Обробка від бліх за допомогою імпортних препаратів без запаху. 

Вартість – від 5 грн/м².

Мінімальна сума платежу:

2500 грн – приватні будинки та квартири.
3500 грн – промислові об’єкти.

Повторне оброблення:

500 грн – приватна особа.
1000 грн – підприємства.

Гарантійний період – 90 днів. За цей час ми проводимо щонайменше 2 обробки. Остаточна ціна цькування бліх обговорюється з клієнтами індивідуально. Сума залежить від: санітарного стану об’єкта, завантаженості комахами.

Плюси методу:

Максимальна ефективність.
Без запаху.

Мінуси:

Висока ціна препаратів.
Необхідність прибирання приміщення оскільки препарат покриває всі поверхні.

Наша служба «Тараканам Стоп» надає гарантію на послуги. Якщо вас не влаштує результату, ми повернемо гроші!

Відгуки наших клієнтів

Оцінки та відгуки не редагуються та не видаляються

Професійне оброблення приміщення проводиться під контролем досвідчених дезінфекторів. Ми використовуємо препарати з різними компонентами, що діють, які гарантують також знищення яєць паразитів.

До та після проведення послуги зі знищення бліх наші фахівці дають чіткі інструкції з техніки безпеки, щоб зберегти здоров’я всіх мешканців будинку, зокрема тварин.

Вам потрібна обробка будинку від бліх? Телефонуйте нам за номером +38(067)524-51-39. Менеджер відповість на всі питання, підрахує зразкову вартість послуги та підкаже, який метод знищення комах підійде для вашого випадку.

    Заповніть нижчі поля, щоб замовити зворотній дзвінок. Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом!

    Демеркуризация