fbpx

Знищення пташиного кліща

обробка від пташиного кліща

Знищення пташиного кліща – це дезинсекційна робота із застосуванням хімічних препаратів, призначених для цькування пташиного кліща. Найбільш ефективні способи виведення пташиного кліща припускають застосування професійного устаткування, а саме генератори холодного і гарячого туману. Ці комахи паразитують на птахах, а також гризунах, щури, миші, кроти і інші. Як правило заселяють різні мешкання птахів, птахоферми, курники, голубники, місця гніздування диких птахів, а саме горища, балкони наших будинків. Були випадки зараження свійської декоративної птиці, папуги, канарки і так далі.

Як позбутися пташиного кліща

Способи виявлення заражених приміщень пташиним кліщем. Комаха дуже маленька по розмірах і візуально практично непомітно:

медичний метод виявлення пташиного кліща припускаючи використання мікроскопа і визначається лікарем ентомологом. При цьому способі діагностики потрібний зразок комахи; 
механічний спосіб визначення – це вилов пташиного кліща спеціальним устаткуванням;
 метод визначення наявності пташиного кліща з урахуванням досвіду того, що дезинсектує, а саме наявність укусів без візуального контакту з комахою, контакту з птахом (свійська птиця, дикий птах яка була у контакті з вами або в приміщенні).

Служба Тараканам Стоп має досвід знищення пташиного кліща, а також діагностики цієї комахи. Працюємо у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Херсоні і Миколаєві.

Пропонує Вам послугу з дезінфекції пташиного кліщів. Працюємо генераторами холодного або гарячого туману і тільки сертифікованими препаратами, а саме ДЭТ-КЕ, Ка-Отрин, Пропав И. Т. Д. Препарати дозволених для застосування в житлових дошкільних і харчових установах(мають мінімальний запах). Обробляється площа зараження комахами. Оброблений об’єкт закривається мінімум на 4 години, після наскрізне провітрювання(від 30 хвилин) і вологе прибирання 3% розчином харчової соди.

Вартість обробки від пташиного кліща

Вартість обробки від пташиного кліща складає від 5 грн за м кв мінімальна сума для квартир і приватних будинків складає 2500 гр. Для підприємств складає 4500 гр. Вартість обробки залежить від площі, висоти стель, санітарного стану, а також вживаного препарату. Якщо ваш об’єкт знаходиться за межею міста, то до вказаної вартості додаються транспортні витрати, які складають 10 грн за кілометр шляху, вважати від межі міста відправки і оплачуються навіть у разі гарантійних обробок. Звертаю Вашу увагу що ми справляємося в одну обробку.

Також ми на свою роботу даємо гарантійне обслуговування вашого об’єкту на три місяці з моменту першої обробки, контроль чисельності комах спец. устаткуванням, з потреби додаткових обробок ( залежить від санітарного стану і завантаженості комахами, вартість повторів дезінсекції пташиного кліща 1000 грн для підприємств, 500 грн квартири, метраж не враховується і т.д. Також виїзд бригади для огляду об’єкту (для визначення місць гніздування комах і детального інструктажу персоналу підготовки об’єкту до дезінсекції). Хочу звернути Вашу увагу що гарантійне обслуговування ми проводимо тільки в тих випадках, коли обробляється від пташиного кліща увесь об’єкт, у тому разі якщо замовник вказує місця обробки гарантійні риски бере на себе!

ВАЖЛИВО! Для птицекомбинатов у нас спеціальне пропозиції із застосуванням не хімічних препаратів і безшумним устаткування за системою ПЭСТ КОНТРОЛ з веденням відповідної документації.

Для консультації або замовлення послуги знищення пташиного кліща звертайтесь: +38 (067) 524-51-39

    Заповніть нижчі поля, щоб замовити зворотній дзвінок. Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом!

    Демеркуризация