fbpx

Знищення лусниці

Знищення цукрової лусниці

Лусниця має невеликий розмір, з голови виходять два довгі вусики, має плоскийтулуб з яскраво вираженим звуженням у хвості з якого ростуть три нитки, одна посередині і дві з боку. Має лусочки сіро-сріблястим відтінком. Батьківщина цих комах – вологі регіони нашої планети, були завезені разом із продуктами харчування з тропіків та адаптувались до погодних умов України. Луска віддає перевагу темним місцям з підвищеною вологістю. На вулиці заселяють полеглий листя, старі пні, каміння і т.д.

Місця проживання цукрової лусниці

У місцях нашого проживання воліють такі самі умови. У сухому та світлому приміщенні

цукрова луска не селиться. Дуже рухливі, швидко переміщуються з короткими зупинками.

З’являються переважно вночі. При попаданні світ намагаються відразу сховатися.

У квартиру комаха проникає із паперовими товарами, серветки, туалетний папір, книги і т.д.

Луска абсолютно безпечна для здоров’я людини і домашніх тварин, вона не отруйна і не може жалувати. Комаха харчується виключно продуктами рослинного походження, цукор, борошно, натуральний клей і нерідко псує книги, саме палітурка, старі фотографії та картини.

Знищення лусниці без запаху в будинку, квартирі чи на складі

Ефективне цькування лусниці можливе тільки із застосуванням професійного обладнання та інсектицидів:

Гарячий туман передбачає використання генератора гарячого туману і є потужним інструментом у боротьбі з лусницею. Такий спосіб обробки застосовується на великих площах, складських приміщеннях, зерносховищах та на відкритих територіях. Ефективний спосіб знищення комарів та кліщів.
Холодний туман – цей спосіб знищення лусниці застосовується у житлових, харчових та дошкільних приміщеннях. Для повного знищення лусниці найбільш ефективний, оскільки даний спосіб забезпечує проникнення препарату у важкодоступні місця.
Звичайний обприскувач – цькування лусниці цим обладнанням малоефективне тому що площа проникнення препарату в важкодоступні ділянки проживання лусниці обмежена.


Вартість знищення цукрової лусниці

Вартість обробки від луска на Вашому об’єкті залежить від площі обробки, санітарному стані, завантаженості комахами, речами, а також виділеного бюджету на дезінсекцію та передбачає преміум роботу та економ, які відрізняються за використанням препаратів.

Економ:

Вартість від 5 грн. м кв. щонайменше 1700 грн. Має запах

Преміум:

З використанням препарату, який не має запаху. Вартість такої обробки становить від 5 грн. м кв. мінімальна сума замовлення 2500 грн.

Звертайтесь до нас за номером: +38(067) 524-51-39

Служба Тараканам Стоп працює в Одесі, Львові, Києві, Миколаєві, Херсоні.

    Заповніть нижчі поля, щоб замовити зворотній дзвінок. Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом!

    Демеркуризация