fbpx

Знищення трупного запаху

уничтожение трупного запаха

Смерть людини чи улюбленої тварини – це завжди дуже болючі переживання. Має пройти час, щоб біль вщухне і перестав турбувати. Однак якщо смерть сталася в житловому будинку або квартирі, до психологічного потрясіння додається необхідність знищення трупного запаху. І тягнути із цим не можна.

Самостійно вивести трупний запах майже неможливо. По-перше, це дуже небезпечно, оскільки трупні виділення є токсичними; по-друге, це складно, оскільки без професійних засобів це зробити не вийде.

Служба дезінсекції «Тараканам Стоп» швидко знищить трупний запах у вашій квартирі. Наша команда професіоналів користується дієвими методиками, що дозволяють позбутися неприємного запаху у житловому приміщенні.

Як швидко з’являється трупний запах?

До знищення трупного запаху слід вдаватися відразу ж, як ви його відчули. Сморід не тільки заважає звичайній життєдіяльності, але й таїть у собі величезну небезпеку для здоров’я. Трупний запах поширюється зі швидкістю звуку, проникаючи у важкодоступні області і місця. У зону ризику потрапляє все: система вентиляції, меблі, розетки, щілини дверей, мікротріщини.

Трупний запах з’являється вже через 24 години після смерті людини або домашнього вихованця. Якщо у приміщенні, де сталася смерть, підвищена вологість або включено опалення, процес гниття протікає швидше. Якщо труп пробув у будинку довше 4 днів, перебувати там дуже небезпечно навіть у засобах захисту, оскільки повітря вже переповнене отруйними парами розкладання.

Те, скільки тримається сморід, залежить від кількох факторів:

часу знаходження померлого у приміщенні;
температури повітря;
габаритів тіла.

Знищення трупного запаху – завдання непросте, але ми гарантуємо, що після нашої обробки ви зможете дихати на повні груди і без шкоди для свого здоров’я.

Чим трупний запах небезпечний?

М’язи тіла складаються із білка. Коли людина вмирає, запускається процес розщеплення білків до амінокислот, що супроводжується неприємним амбре та виділенням трупних отрут (птомаїнів). Трупні отрути є сумішшю хімічних речовин солодкуватого аромату. У маленьких концентраціях отрути не є небезпечними для життя, проте якщо труп пролежав у приміщенні довше 48 годин, ризик отруєння значно зростає.

Знищення трупного запаху в Одесі, Херсоні, Львові відбувається дуже оперативно та професійно, оскільки в такій ситуації треба діяти на випередження. Чим довше ви зволікаєте, тим небезпечніше стає у квартирі. Найбільшу небезпеку трупний запах є для дітей, а також людей з ослабленою імунною системою. Токсичні виділення накопичуються у тілі людини і призводять до серйозної інтоксикації всього організму. Отруєння трупним запахом виявляється у сильно блювоті, запаленні лімфатичних вузлів, а також виникненні симптомів застуди або загостренні хронічних хвороб.

Сморід є лише наслідком головної небезпеки. У тілі померлої тварини чи людини копошаться мільйони хвороботворних бактерій, які є токсичними не тільки при їхньому вдиханні, але також при дотику. Труп – це місце існування грибків і вірусів, якими можна легко заразитися навіть через пори на шкірі та мікротравми. У місці зіткнення утворюється серйозне гнійне запалення.

Загалом трупні бактерії стають головною причиною виникнення майже 80 захворювань. Саме тому зволікати зі знищенням трупного запаху не можна! Ми пропонуємо ефективну допомогу та демонструємо відмінний результат.

Як підготуватись до обробки від трупного запаху?

Перед тим, як викликати службу, потрібно підготувати квартиру до обробки від трупного запаху. Для цього треба знати, що зробити потрібно, а яких дій важливо уникнути. Якщо ви хочете мінімізувати швидкість розповсюдження сморід, а також трохи притупить смороду, дотримуйтесь наведеної інструкції:

1. Відкрийте вікна та зробіть гарний протяг.
2. Утилізуйте всі паперові та текстильні вироби, які лежали біля тіла або торкалися його.
3. Викиньте меблі, на яких було знайдено померлого.
4. У жодному разі не намагайтеся замаскувати запах за допомогою дезодорантів або ароматизаторів. Після них позбутися смороду стане набагато складніше.

Етапи знищення трупного запаху професійною службою дезінфекції 

Наша компанія усуває наслідки трупного розкладання у приміщенні за кілька кроків:

Спочатку обробляємо квартиру генератором туману для знищення всіх хвороботворних бактерій. Це необхідно, щоб зменшити ризик зараження як мешканців, так і самої команди спеціалістів.
Далі слідує остаточна утилізація всіх залишкових речей, предметів, що знаходяться на території зараження.
Після того, як приміщення буде звільнено від меблів та інших предметів інтер’єру, ми приступаємо до обробки кімнати препаратами, що містять хлор. Цей етап також супроводжується використанням генераторів холодного туману. Сучасна методика та потужний апарат дозволяють знищити трупний запах та фактори, що супроводжують його. Генератор розпорошує діючі речовини на всій території. Дрібні частинки туману проникають у всі важкодоступні місця, роблячи процес обробки ефективнішим.
Завершальним є етап дезодорації квартири. Для цього наша компанія використовує спеціальними препаратами високої якості, які нейтралізують залишковий запах.
Служба «Тараканам Стоп» надає свої послуги у таких містах України: Харків, Миколаїв, Одеса, Київ та багато інших. Якщо ви зіткнулися з таким неприємним та небезпечним явищем, як трупний запах, зв’яжіться з нами. Ми допоможемо його знищити, а головне зробимо все швидко.

Знищення трупного запаху командою професіоналів

Боротьба з неприємним запахом, що виникає після смерті людини або свійської тварини, може бути ефективна у разі комплексної обробки та точного дотримання всіх технологій.

Ми знищуємо трупний запах за допомогою генераторів холодного та гарячого туману, а також озонаторів. Інноваційні методи та техніки дають можливість ефективно впоратися із проблемою, при цьому не створюючи небезпечних умов для життя та здоров’я людей.

Служба дезодорації «Тараканам Стоп» працює лише з перевіреними засобами та препаратами, які пройшли ретельну перевірку, а також є безпечними. Ми маємо у своєму розпорядженні все необхідне обладнання, ліцензії та маємо великий досвід у дезінфекції приміщень.

Телефонуйте нам за телефоном: +38 (067) 524-51-39. Ми приймаємо заявки цілодобово, готові оперативно виїхати на допомогу.

    Заполните поля ниже, чтобы заказать обратный звонок. Наш специалист свяжется с Вами в ближайшее время!

    Демеркуризация