fbpx

Газація складів

газация складов

Служба «Тараканам Стоп» пропонує газацію зернових складів в Одесі, Львові, Києві, Миколаєві, Херсоні та Харкові.

Газація складу – це робота спрямована на знищення шкідників у приміщеннях для зберігання зернових культур та харчових продуктів. Розрізняють поточну обробку складу та превентивну.

Поточна обробка складу від шкідників або профілактична проводиться коли зерновий склад порожній в очікуванні нового врожаю не рідше одного разу на рік. Що стосується складу для зберігання харчових продуктів, то профілактична обробка від шкідника можлива і за наявності там продукції.

Травлення комах на зерновому складі можливе при виявленні зараженості шкідниками. Рекомендуємо її проводити з фумігацією зернових культур одночасно для досягнення максимального результату. Що стосується складу продуктів харчування, перед обробкою необхідно уточнити джерело розмноження комах, це може бути заражена крупа або корм для тварин, що зберігаються в мішка для утилізації або фумігації останнього.

Способи газації складів

Газація складів проводиться двома способами: із застосуванням обладнання гарячого туману та за допомогою холодного туману. Необхідно сказати, що застосування холодного і гарячого туману в комплексі дає максимальний ефект у боротьбі з шкідниками комор.

Холодний туман для газації зернових складів

Холодний туман для газації зернових складів застосовується для обприскування стін та підлоги складу. Як правило стіни зернових складів кам’яні з безліччю щілин і дірок у яких з успіхом гніздяться личинки коморі, довгоносика, квасолевої зернівки, борошна, зернового точильщика, хрущака борошняного, борошняного кліща, рудого таргана. Необхідно відзначити, що живучість цих комах хороша, вони не впадають у сплячку і анабіоз і чекають на поповнення зернових культур в коморі. Особливість обприскування зернових складів полягає в тому, що препарат довго утримується на стінах і підлогах зернового складу і має післядії до декількох місяців, що дуже важливо для боротьби зі шкідниками в коморах.

І так після обприскування стін генераторам холодного туману або обприскувачем, одразу необхідна обробка генератором гарячого туману.

Обробка зернових складів генераторами гарячого туману

Обробка зернових складів генераторами гарячого туману проводиться на основі димоутворюючих розчинів, а саме ріпакова олія, вазелінова олія, солярка звичаю. В результаті використання цим розчином утворюється густий дим, який заповнює величезну кубатуру зернового складу за лічені секунди і має здатність висіти в повітрі до чотирьох годин, тим самим діє на дихання комах і доводить їх до смерті. Після чотирьох п’яти годин туман осідає і глибоко проникає в щілини і отвори стін, дахів і підлоги комори. Ажурна основа диму утворювача зберігає дію пестициду.

Подробиці про послугу по газації складу ви можете дізнатись за телефоном: +38 (067) 524-51-39

    Заполните поля ниже, чтобы заказать обратный звонок. Наш специалист свяжется с Вами в ближайшее время!

    Демеркуризация