fbpx

Знищення щурів

уничтожение крыс

Гризуни атакують багатоквартирні та приватні будинки, завдають чимало неприємностей їхнім мешканцям. Пацюки, наприклад, переносять бліх, кліщів, кишкових паразитів. Від них можна заразитися тифом, чумою, гепатитом та іншими захворюваннями. Тварини відкушують будь-які деталі, їжу, шкодять домашнім комунікаціям, предметам побуту. Щоб захистити свій будинок та власне здоров’я, необхідно підійти відповідально до питання знищення щурів.

Наша служба «Таракан Стоп» проводить професійну дератизацію від щурів. Допомагає позбутися і інших видів гризунів, які можуть оселитися по сусідству.

Чому не можна ігнорувати появу щурів

Гризуни мігрують зграями. Коли знаходять відповідну територію, починають атаку на все їстівне (їжа, меблі, дерев’яні вироби, монтажна піна і т.д.). Саме тоді активно розмножуються, збільшуючи популяцію.

Сподіватися, що тварини самовільно покинуть захоплену ділянку не варто. Особливо якщо є джерело живлення. Це пояснює, чому виведення щурів має вагоме значення.

У чому складність самостійного знищення щурів

Щури – розумні та пристосовані до життєвих труднощів тварини. Мають чуйний нюх, який допомагає легко визначати небезпеку. Нові покоління тварин не сприйнятливі до багатьох отрут, тому самостійне виведення щурів не дає результатів. 

Навіть коли гризуни проковтують отруту, розуміють небезпеку та починають пошуки джерел води (у приватному будинку чи квартирі доступ до них не обмежений). Після цькування щур промиває шлунок, тому отрута не завдає шкоди. А якщо вдасться знищити тварину, яка має потомство, вона матиме імунітет до отрути.

Тварини також можуть відправляти розвідників до отруйної їжі. Якщо вони не повертаються, інші перестають їсти на території. Те саме стосується і пасток. Якщо одна тварина потрапить, інші ходитимуть конструкції.

Перш ніж робити самостійні спроби обробки від щурів, важливо врахувати кілька факторів:

Вибирати отруту, безпечну для домашніх тварин. Краще брати різні види, щоб, напевно, знищити щурів.
Перекрити доступ до води, харчових відходів. Але тут буде складніше, оскільки тварини не гидують сміттям, комахами, трупами інших гризунів.
Налаштуватися на прибирання трупів тварин, можливе їх добивання та виведення запаху.

Самостійні спроби знищити щурів можуть відразу дати результати. Щоб не дати гризунам заповнити будинок/ділянку, краще звернутися до служби зі знищення щурів.

Наша компанія використовує спеціальні препарати з компонентами, що муміфікують. Це допомагає не тільки поцькувати тварин, а й прибрати трупний запах після виведення (за умови, якщо ви не використовували для дератизації щурів інші приманки).

Професійне знищення щурів

Наша служба проводить дератизацію гризунів на будь-яких об’єктах. Ми завжди дотримуємося правил МОЗ України, тому гарантуємо безпеку. Для цькування щурів використовуємо лише протестовані препарати та пастки для приманки.

Позитивні результати дератизації різних об’єктах переконали нас у ефективності методів. Тому ми сміливо продовжуємо використовувати для обробки ділянок та квартир:

Отрутохімікати з природною дією. Щури сприймають їх як їжу, тому самостійно вживають. Ми вибираємо ті препарати, які тварини не вважають отрутою, тому не поспішають очистити шлунок.
Пастка для щурів з приманками. Підходять для встановлення в житлових приміщеннях, не шкідливі для людей та домашніх тварин. Наш спеціаліст із дератизації щурів точно визначає місця для встановлення пасток, щоб гарантовано отримати результат.
Ми допомагаємо вирішити проблему з пацюками на 100%. Тому що розумна тварина не повертається до місця, де відбувається цькування.

Також пропонуємо встановлення бар’єрного захисту на вашому підприємстві чи в будинку. Для цього використовуються контейнери приманки, залізні сітки, арматура або бите скло. Бар’єрний захист не знищує щурів, але перешкоджає їх проникненню на ділянку/приміщення.

Вартість травлення щурів залежить від кількох факторів:

Санітарний стан об’єкту.
Завантаженість речами, предметами побуту.
Наявність домашніх тварин та маленьких дітей (у такому разі потрібні контейнери для приманки).

Якщо ви замовляєте послугу дератизації щурів, огляд входить у загальну суму. Щоб назавжди позбутися гризунів, потрібна не одна обробка. Наша служба працює з клієнтом протягом 90 днів після першого цькування. Цього періоду достатньо, щоб повністю знищити популяцію тварин.

Отримати точний розрахунок вартості послуги можна за телефоном: +38 (067) 524-51-39. Ми завжди на зв’язку та готові відповісти на будь-які питання.

Наша служба пропонує підписати договір на комплексне обслуговування з дератизації та дезінсекції для проведення не менше двох обробок щомісяця. Ми гарантуємо ведення журналу за системою PEST CONTROL.

Цікавлять подробиці? Залишайте заявку на сайті або телефонуйте безпосередньо менеджеру.

Служба зі знищення щурів та комах «Тараканам СТОП» готова розпочати боротьбу зі шкідниками прямо зараз.

    Заполните поля ниже, чтобы заказать обратный звонок. Наш специалист свяжется с Вами в ближайшее время!

    Демеркуризация