fbpx

Усунення запаху старості

усунення запаху старості

Нерідко буває так, що в будинку чи квартирі з’являються різні специфічні запахи, які згодом захоплюють усі куточки будинку, завдають мешканцям чимало неприємностей. Одним із таких неприємних ароматів є старечий запах. Він не є небезпечним для здоров’я мешканців, поки залишається не яскраво-вираженим. Однак концентрований аромат або тривале перебування у смердючому приміщенні може навіть призвести до розвитку алергічних реакцій.

Якщо в будинку стоїть стійкий аромат людей похилого віку, старих меблів або речей, усунути запах старості допоможе спеціальна служба. Наша компанія за короткий термін виведе з вашого житла весь сморід, подарує мирне, спокійне життя.

Як з’являється запах старості?

Освіта своєрідного амбре від тіла людей похилого віку – це цілком природний процес старіння організму. Зазвичай він пов’язаний із біологічними, що виникають у ньому, а також хімічними змінами. Старечий запах, як і поява пігментних плям чи зморшок – лише один із проявів старості.

Вчені пов’язують появу неприємного амбре від людей похилого віку з номіналами – феромоноподобними речовинами, які виробляються в організмі людини в міру його старіння. Номінальний запах може виникнути не тільки в замкнутому приміщенні, але також на предметах одягу, які носить людина похилого віку.

Дослідники вважають, що головним джерелом сморід є жирні кислоти, вироблені людським тілом, позбутися яких за допомогою одного тільки вологого прибирання, засобів з мас-маркету не вдасться ніколи.

Усунення запаху старості – процес далеко не простий і вимагає належної підготовки. У ході роботи знадобиться спеціальне обладнання, професійні препарати, які ефективно борються зі старечим амбре. Все це є у нас.

Причини виникнення

Коли людина старіє, у її організмі починають вироблятися речовини неоніли. Саме вони є головною причиною сморід.

Також є інші фактори, що впливають на поширення старечого запаху:

1. Цукровий діабет.
Захворювання дуже послаблює захисні властивості імунної системи. Внаслідок цього вразливим стає не тільки організм, але навіть шкірні покриви. На них починають активно розмножуватися різні небезпечні бактерії, які провокують сморід.
2. Медикаменти.
Дуже багато лікарських засобів також впливають на запах людини. Люди похилого віку зазвичай приймають велику кількість лікарських препаратів, тому не виключено, що амбре викликають саме таблетки.
3. Токсини та шлаки. 
Завантаженість організму подібним сміттям завжди проявляється у вигляді неприємного аромату від тіла.
4. Хронічні захворювання. 
Коли людина абсолютно здорова і молода, всі процеси метаболізму протікають у ній швидко, а продукти розпаду регулярно виходять разом із сечею та калом. В організмі людей похилого віку всі процеси уповільнюються, через що видільну функцію на себе частково переймає шкіра. Через шкірні покриви виходить багато шлаків та токсинів, а це лише посилює насиченість старечого запаху.
5. Особиста гігієна. 
Літнім людям складніше займатися водними процедурами, особливо якщо вони живуть одні і ніхто їм у цьому не може допомогти.
6. Нетримання. 
Усунення запаху старості у приміщенні, де люди регулярно стикаються з такою проблемою, завдання непросте. Мікрочастинки уринової кислоти не змиваються звичайною водою. Щоб позбавитися від смердючого аромату, що в’ївся, потрібно вдаватися до спеціальних дезінфікуючих препаратів, які можуть розщеплювати органічні зв’язки.
7. Несвоєчасне прибирання та прання.
Домашня пил включає відмерлі частинки шкірних покривів – також джерело неприємного старечого запаху. Вологе прибирання може допомогти його позбутися.

Серед інших джерел сморід: нестирана постільна або білизна, килими, полоси, м’які меблі, а також рушники та скатертини. 

Часто запах старості виникає одразу через кілька факторів і його неможливо усунути провітрюванням чи підручними засобами. Позбутися неприємного аромату допоможе наша служба дезінсекції «Тараканам Стоп». Ми займаємося усуненням запаху старості у багатьох містах України: Львові, Харкові, Херсоні, Одесі та інших населених пунктах.

Як підготуватись до дезодорації житлового приміщення?

Насамперед потрібно позбавитися всіх непотрібних і старих речей, тому що будь-який запах практично намертво в’їдається в тканину. Поки фахівці в дорозі, виконайте такі дії:

випрайте всі речі з тканини (штори, постільна білизна, накидки з диванів та стільців);
проведіть якісне вологе прибирання будинку. Особливу увагу приділити зонам, де залишилися сліди випорожнення людей похилого віку (якщо вони є);
всі продукти харчування, їжу, що залишилася на столі, сховайте в холодильник або кухонні шафки. Їжа має бути герметично упакована.

Не забудьте виконати завдання, які дав вам менеджер. Всі випадки індивідуальні та мають на увазі окрему підготовку.

Усунення запаху старості професійною службою дезодорації

Ефективна боротьба зі старечим запахом у квартирі передбачає послідовне виконання всіх необхідних заходів. Наша фірма використовує хімічні та механічні способи із застосуванням професійного обладнання – генераторів холодного та гарячого туману, а також сучасних озонаторів приміщень.

До фізичних методів усунення запаху старості можна віднести звільнення кімнати від речей та меблів, якими користувалася людина похилого віку. До хімічних способів застосування різних засобів для дезодорації. Ми користуємося виключно професійними препаратами, які мають усі сертифікати якості, що підтверджують їхню безпеку для здоров’я людей.

Як позбутися запаху старості у вашому будинку

Служба дезодорації «Тараканам Стоп» позбавить вас від старечого запаху в квартирі. У нас великий досвід роботи з подібними ситуаціями та професійна команда. Наша компанія використовує інноваційні засоби та сучасне обладнання, що дозволяє ретельно обробляти приміщення.

Телефонуйте нам за телефоном: +38 (067) 524-51-39. Ми приймаємо заявки цілодобово, готові оперативно виїхати на допомогу.

    Заполните поля ниже, чтобы заказать обратный звонок. Наш специалист свяжется с Вами в ближайшее время!

    Демеркуризация