fbpx

Позбутися від чорних тарганів

Великий чорний тарган (каналізаційний або підвальний), як правило мешкає в каналізаціях, на дахах будинків і в підвалах (живиться фекаліями). У квартири він приходить періодично в нічний час але буває і вдень. Як правило мешканці будинку бачать їх тільки вночі. Тому позбутися від чорних мадагаскарських тарганів не просто.

Спосіб життя чорних тарганів

Позбутися від чорних тарганів

Чорний тарган на своїх лапах приносить масу бактерій які в надлишку є в місцях його мешкання. Мадагаскарський тарган мешкає в теплих районах нашої планети. У Україну він завезений морським транспортом і ефективно пристосувався до наших умов. Каналізаційний тарган віддає перевагу теплим і вологим місцям, найбільша активність цих комах спостерігається в літню пору року в період щедрих дощів.

Служба “Тараканам Стоп” пропонує знищення чорного каналізаційного таргана у Львові, Києві, Одесі, Миколаєві, Херсоні, Харкові.

3 способи як позбутися від чорних (каналізаційних) тарганів

Способи цькування чорних тарганів відрізняються по вживаних технологіях і бюджету який Ви готові витратити на вирішення цієї проблеми.

Перший метод боротьби з підвальним тарганам “Економ” припускає використання препаратів вітчизняного або китайського виробника. Вартість від 5 грн кв. м, мінімальне замовлення 650 грн для квартир і 2500 грн для підприємств. Цей вид обробки має ряд переваг і недоліків:

+ Недорога ціна на інсектициди;

– Має стійкий запах;

– Потрібне вологе прибирання і провітрювання; 

– Зважаючи на технології і спосіб життя комахи ефект від цькування не повний; 

– Без Гарантії.

Другий спосіб виведення каналізаційного таргана припускає застосування імпортних препаратів, вартість від 10 грн кв. м, мінімальне замовлення 1750 грн для приватного споживача і 3500 грн для підприємств, має також ряд достоїнств і недоліків:

+ Середня ціна на інсектициди; 

+ Помірний запах;

 – Прибирання приміщення після обробки обов’язкове;

 – недостатній ефект цієї технології;

 – Без Гарантії.

Позбутися від чорних тарганів Преміум інсектицидом. Розроблений препарат нового покоління який переноситься в житла самими комахами тарганів. А також має дуже сильний виманюючий ефект і вирішує цю проблему на 100% (аналогів в Україні немає). Звертаємо Вашу увагу, що жодна обробка не має такої ефективності.

До сказаного хочемо додати, вищезгаданий спосіб обробки є на сьогодні найефективнішим і має ряд переваг в порівнянні з обробками шляхом газації (холодним і гарячим туманом), а саме:

+ Цей спосіб цькування не має запаху і кольору, а значить не вимагає прибирання і провітрювання об’єкту після обробки від чорного таргана;

+ Приміщенням в звичайному режимі можна користуватися за годину після просихання препарату;

+ Можлива присутність замовника в момент роботи дезінфектора; 

+ Препарат сертифікований і застосовується в житлових, дошкільних і харчових установах;

+ Гарантія аж до повернення грошей;

+ Пропоновані технології є новаторськими, припускають глибоке знищення комах і розноситься в місця гніздування самими комахами, а також має ефект пролонгованої дії і працює місяць після його використання (газація не має таких властивостей);

 – Дорога вартість препарату.

Вартість гарантованого знищення чорних тарганів

Вартість обробки складає від 5 грн за кв. м. Мінімальна сума для квартир і приватних будинків складає 2500 грн, для підприємств 4500 грн. Друга обробка 500 грн для квартир, підприємства платять 1000 грн.

Друга обробка обов’язкова за технологією застосування, площа не враховується. Якщо ваш об’єкт знаходиться за межею міста те до вказаної вартості додаються транспортні витрати які складають 10 грн за кілометр шляху, і оплачуються навіть у разі гарантійних обробок. Щоб позбутися від чорних тарганів (підвальних чи каналізаційних) потрібна дві обробки, за два тижні з моменту першої.

Гарантія на Преміум обробку

Також ми на свою роботу даємо гарантійне обслуговування на три місяці з моменту першої. Звертаємо Вашу увагу що гарантію ми даємо аж до повернення грошей. У разі негативного результату від закінчення гарантійного обслуговування 90 днів. Рішення приймається після огляду об’єкту дезінсекції в течії трьох днів.

Важливо! гарантійне обслуговування ми проводимо тільки в тих випадках коли обробляється увесь об’єкт, у тому разі якщо замовник вказує місця обробки гарантійні ризики бере на себе.

Замовити послугу знищення чорних тарганів або проконсультуватися у фахівця Ви можете по телефону: +38 (067) 524-51-39.

    Заповніть нижчі поля, щоб замовити зворотній дзвінок. Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом!

    Демеркуризация