fbpx

Дезінфекція від коронавірусу

дезинфекция от коронавируса в Одессе

COVID-19 – це актуальна тема в будь-якій сфері життя. Коронавірус залишається одним із найнебезпечніших вірусних захворювань у всьому світі. Симптоматика хвороби така сама, як при застуді, проте перебіг захворювання проходить набагато важче. Люди бояться захворіти, оскільки нерідко через ускладнення, що розвинулися, відбувається летальний кінець.

Одним із найпоширеніших шляхів зараження вірусом є прямий контакт із поверхнями, на які він встиг осісти. Зараження COVID-19 може статися через контакт брудних рук зі слизовими очей, рота та носа.

Наша служба може за короткий термін провести у вашій квартирі або офісі дезінфекцію від коронавірусу. Це знизить ризик зараження небезпечною інфекцією та подарує психологічний комфорт.

Для чого проводити дезінфекцію від коронавірусу

Захворіти на COVID-19 боїться кожен. Люди намагаються вжити всіх можливих заходів, щоб убезпечити себе від страшного вірусу: носять захисні маски, перебувають у самоізоляції, вживають різні підтримуючі засоби, що зміцнюють імунну систему. Проте ці методи захисту виявляються недійсними, якщо людина продовжує жити чи працювати у небезпечному середовищі.

Дезінфекція від коронавірусу спрямована саме на те, щоб не тільки усунути вогнища вже наявної інфекції, але також спрацювати як відмінну профілактику. Тому відповідь на запитання «Для чого потрібна обробка від коронавірусу?» лежить на поверхні: це турбота про здоров’я та порятунок багатьох життів.

Адже самі по собі віруси – це мікроскопічні неживі частинки (вони майже в 50 разів менші за бактерії), яким для активації своїх сил необхідна жива клітина. Саме їх крихітний розмір дозволяє їм безперешкодно потрапляти на різні поверхні і довго на них затримуватися.

Віруси мають деякі органічні дані, які допомагають їм рятуватися від антимікробних засобів. Проте правильні дії та застосування ефективних засобів дозволяють знищити коронавірус за лічені хвилини. З цієї причини дезінфекція від коронавірусу є такою затребуваною нині.

Коли потрібна дезінфекція приміщення від коронавірусу

До таких заходів вдаються у таких випадках:

якщо є реальна загроза захворювання після відвідування будинку або квартири потенційно зараженими людьми або особами з уже підтвердженим діагнозом;
у разі виявлення небезпечної інфекції у когось із членів сім’ї чи колективу на роботі;
коли є ризик зараження (під час прямого контакту домочадців або співробітників компанії з іншими людьми, а також їх перебування у місцях соціального скупчення).

Дезінфекція від коронавірусу – надійний спосіб убезпечити себе, близьких людей та підлеглих від зараження інфекцією. Обробка приміщення повинна проходити із застосуванням сучасних методик та технологій, тільки тоді буде видно позитивний результат.

Чому не можна уникнути обробки від коронавірусу

Більшість людей впевнені, що пандемія пройде їхньою стороною і нічого страшного не станеться. Однак такий підхід вже спочатку запрограмований на невдачу. Недбале ставлення до захворювання такого масштабу і сили – прямий шлях до зараження та тяжкого перебігу хвороби. Носіння масок, постійне використання антисептиків, уникнення стовпотворіння не гарантує вашої безпеки.

Вірус залишається у навколишньому середовищі, осідає на всі поверхні, одяг, ділянки тіла. Його з легкістю можна занести до себе додому, тим самим наражаючи на небезпеку кожного члена сім’ї. Відмовитися від дезінфекції не можна, особливо якщо в житловому приміщенні є люди похилого віку, маленькі діти та особи з ослабленим імунітетом.

Здійснювати обробку від коронавірусу також потрібно в лікувально-профілактичних закладах, де ризик захворіти особливо великий. Необхідно ретельно обробляти всі поверхні, а також предмети, з якими постійно контактують люди: дверні ручки, перила, вимикачі, столи та раковини.

Методи боротьби з корона вірусною інфекцією

Професійна та регулярна обробка приміщень дозволяє зупинити поширення вірусу та забезпечує максимальну безпеку людей. Дезінфекція від коронавірусу проводиться двома способами:

1.  Холодний туман.
Високу ефективність представленого методу забезпечує склад туману та його структура. Холодний туман складається із дрібних частинок, розміри яких варіюються від 40 до 75 мікронів. Вони в багато разів дрібніші за ті, які виходять внаслідок роботи звичайних розпилювачів або спреїв.

Саме тому туман проникає у всі важкодоступні місця та з високою ефективністю знищує вірус. Хмара, що утворилася, розпорошується по всій квартирі. За своїм виглядом воно нагадує туман, який завис у повітрі та повільно опускається вниз.

Методика отримала таку назву тому, що частинки, що розпилюються, мають температуру навколишнього середовища.

2. Гарячий туман.
Дезінфекція від коронавірусу гарячим туманом є ефективним засобом у боротьбі проти бактерій, мікробів, а також збудників інфекцій. Методика обробки полягає у нагріванні речовини за допомогою дезінфектанту (спеціального генератора) до високих температур.

Гарячий туман у вигляді пари проникає у місця, куди неможливо дістатися жодними підручними засобами та інструментами. Препарат залишається ефективним протягом тривалого часу.

Гарячим туманом часто обробляють великі площі: торгово-розважальні центри, магазини, офіси, а також склади та цехи.

Обробка від коронавірусу службою «Тараканам Стоп»

У своїй роботі ми застосовуємо виключно дієві препарати, які безкомпромісно знищують різні види інфекцій та вірусів. Особливо засоби допомагають у боротьбі з коронавірусом. Вже через 3 хвилини після контакту з речовиною, що дезінфікує, коронавірус перестає розмножуватися, а через 30-40 хвилин повністю гине.

Вартість обробки: від 3 гривень за 1 кв. Ціна також безпосередньо залежить від виду оброблюваного об’єкту та площі приміщення. Підрахунок кінцевої суми здійснюється перед укладанням договору.

Для консультації або щоб записатися на обробку від коронавірусу Ви можете заповнити форму нижче або звертайтеся за телефоном: +38 (067) 524-51-39

    Заповніть нижчі поля, щоб замовити зворотній дзвінок. Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом!

    Відгуки наших клієнтів

    Оцінки та відгуки не редагуються та не видаляються

    Демеркуризация