fbpx

Фумігація зернових та зерносховищ

газация фумигация склада с зерном

Фумігація зерна та зернових складів – це вплив отруйних газів на шкідників у місцях зберігання та перевезення зернових культур. З використанням фумігантів. Шкідниками зерна вважаються комахи та гризуни, які поїдають чи псують культуру. Це довгоносик, зернова міль, хрущак борошняний, хлібний точильник, зернівка.

Компанія «Тараканам Стоп» проведе ефективну фумігацію зерна в Одесі, Києві, Львові, Харкові, Миколаєві та Херсоні.

Способи фумігації зерна та зерносховищ

Способи фумігації залежать від місць складування зерна та способів перевезення. Виділимо кілька поширених способів перевезення та складування зернових культур.

Зернові переважно зберігаються на спеціалізованих складах, елеваторах. Транспортування зернових здійснюється автомобілями, зерновозами, річковими та морськими суховантажами та нерідкі випадки звичайними контейнерами. 

Фумігація зерна на складі здійснюється із застосуванням спеціального обладнання та фумігантів, фостаксинів та фосфінів.

Розрізняють кілька способів фумігації зерна і залежить від глибини закладки фумігантів та від ступеня зараженості шкідниками та ділиться на зовнішній та поглиблений.

1. Зовнішній спосіб фумігації зернових найбільш простий і застосовується у таких випадках:

При профілактичній фумігації це коли немає ознак зараження зерна комахами. Наявність зараження визначається спеціальним обладнанням чи візуально.
Фумігація у закритих просторах, наприклад, у контейнері.
Якщо диспозиція роботи фумігантів більше 14-20 днів.

При зовнішній фумігації необхідно дотримуватися технології проведення робіт з урахуванням техніки безпеки.

2. Поглиблений метод фумігації зерна необхідно застосовувати, якщо:

Є ознаки зараження шкідниками.
Великий обсяг зерна за висотою, наприклад, під час перевезення у трюмі морського судна.

Способи та матеріали при проведенні зовнішньої фумігації зерна, це розміщення фумігантів зверху або поряд із зерном. Необхідна умова – це створення закритого простору для отруйного газу.

Як правило, в зерносховищах цього можна досягти за допомогою поліетиленової плівки або брезента. Краї покриття ущільнюються піском чи мішками з піском. Фумігаційний газ важчий за повітря тому заповнює спочатку нижню частину камери або закритого простору.

Поглиблений спосіб фумігації проводиться із застосуванням спеціального обладнання, а саме щупа для закладання фумігантів, а також фумігаційних труб, можливе встановлення електро-вентиляторів для кращої циркуляції газу, останній застосовується для транспортування зернових у трюмах корабля.

Фумігація зернових складів компанією «Тараканам Стоп»

Правильний вибір способу фумігації зернових складів приносить максимальний ефект і має проводитися навченим персоналом, що має допуски роботи з пестицидами та отрутохімікатами.

Після проведення робіт потрібна дегазація об’єкта. Ця робота проводиться із застосуванням спеціальних приладів, які можуть визначити наявність отруйного газу до та після дегазації.

Служба «Тараканам Стоп» має практичний досвід та навички у проведенні цієї роботи та готові надати якісну послугу з фумігації в Одесі, Києві, Львові, Харкові, Миколаєві та Херсоні.

Зателефонуйте +38(067)524-51-39, менеджер розрахує вартість послуги, враховуючи умови на вашому об’єкті.

    Заполните поля ниже, чтобы заказать обратный звонок. Наш специалист свяжется с Вами в ближайшее время!

    Демеркуризация