fbpx

Знищення мошок

Знищення мошок – це комплексна робота із застосуванням інсектицидних засобів і професійного устаткування.

уничтожение мошек

Мошка заселяє місця де є волога, біля водойм. І заселяють майже усю планету, окрім місць де дуже жарко і дуже холодно, пустелі і Антарктида. Мошка живиться нектаром рослин, але для розмноження їй потрібна кров (тварини або людини). З цієї причини кусаються тільки самиці мошок і доставляють немало клопоту людині і тваринам. Мошка вважає за краще кусати голову, залазить в очі, при глибокому диханні потрапляють в легені, що призводить до летального результата.

Комаха розмножується тільки в чистій воді. Мошва може долати десятки кілометрів у пошуках їжі і чистих водойм. У нашому житлі моху із задоволенням селиться в підвалах будинків, в траві, що поливається, і кущах в наших присадибних ділянках. Укуси мошок не лише приносять нам фізичні страждання, але і переносять масу вірусних захворювань.

Дезинфекція від мошки на відкритих територіях, підвалів будинків, житла.

Служба “Тараканам Стоп” працює в Києві, Львові, Одесі, Харкові, Херсоні і Миколаєві.

Вартість обробки від мошки залежить від способу боротьби з мошвою, а також метражу санітарного стану, завантаженості комунікаціями, можливості пересування дез. бригади з устаткуванням, а також стан підлог(дерево, бетон, земля, трава.) і кількістю дез, що витрачається. розчину.

Звертаю Вашу увагу що джерела розмноження мошки в нашому житлі – це вогкість(колектора, вигрібні ями, Каналізаційні люки, затоплені або сирі підвали) Для максимального ефекту необхідно висушити джерело гніздування мошки(якщо це неможливо, то необхідно обробка сирих поверхонь спец бактерією що спричиняє за собою дорожчання послуги).

У роботі використовуємо тільки сертифіковані препарати, дозволені для застосування на об’єктах боротьби з мошкою і Спеціальне устаткування(генератор холодного, гарячого туману). Звертаю Вашу увагу що гарантійне обслуговування ми даємо у разі обробки усього об’єкту дезинсекції, якщо замовник вказує місця цькування, а рівно способу знищення мошки те гарантійні риски бере на себе!

Пропозиція дійсно тільки в межі міста. Для виїзду додатково оплачується транспортні витрати у розмірі 10 гр кілометр шляху (у два кінці) і платиться кожного разу навіть при гарантійних повторах!

Для того, щоб розрахувати вартість і замовити послугу зі знищення мошок дзвоните: +38(067)524-51-39

    Заполните поля ниже, чтобы заказать обратный звонок. Наш специалист свяжется с Вами в ближайшее время!