fbpx

Вивести запах котячої сечі

вывести запах кошачьей мочи

Коти давно і надовго влаштувалися поряд із людиною. Пухнасті друзі здатні підняти настрій своєму господареві, зцілити хворобу, а також заспокоїти приємним і спокійним муркотінням. Майже в кожній квартирі є кіт, адже ця тварина уособлює затишок та гармонію. Однак іноді вихованці залишають своєрідні «сюрпризи» у вигляді калюжок сечі на килимі, у взутті чи навіть ліжку. В результаті з’являється смердючий запах. Особливо у квартирі тих, у кого проживає велика кількість кішок. Найчастіше цим грішать люди похилого віку або справжні кошатники.

Вивести запах котячої сечі досить важко. У ній містяться елементи, що видають різкий, смердючий аромат. Тому повністю прибрати запах котячої сечі простими засобами чи народними методами неможливо. До вирішення цієї проблеми потрібно підходити серйозно та комплексно.

Служба дезінсекції «Тараканам Стоп» допоможе вивести запах котячої сечі в Одесі, Херсоні, Львові та інших містах України. Ми використовуємо лише ефективні препарати, які пройшли ретельну перевірку та мають сертифікат якості.

Чому прибрати запах котячої сечі так непросто?

Стійкість смердючого аромату обумовлена ​​природою. Завдяки цій особливості коти можуть залишати «мітки» і таким чином позначати свою територію. Чим довше зберігається специфічний запах, тим вищий відсоток того, що позначене місце не займе інший кіт.

Сеча кішок складається з високої концентрації липкої сечовини, феромонів, а також сечової кислоти. Під час розщеплення сечовина та феромони перетворюються на аміак та тіол, що відрізняється різким сірчаним запахом.

Сама собою сечова кислота, вступаючи в хімічну реакцію з повітрям, перетворюється на кристали. Внаслідок цього виникає стійка пляма, що розповсюджує дуже неприємний аромат. Сечова кислота не розчиняється навіть у теплій воді, на відміну від інших складових котячої сечі, тому легко усунути її з килима чи будь-якої іншої поверхні не вдасться. Саме на її нейтралізацію і треба спрямовувати основні способи боротьби.

Вивести запах котячої сечі можна за допомогою сучасних хімічних, фізичних та дезодоруючих засобів. Використовувати препарати необхідно в комплексі, дотримуючись суворої послідовності. Тільки так можна знешкодити котячу мітку.

Від чого залежить запах сечі у котів

Багато хто задається логічним питанням: чому ж калюжка, залишена улюбленим вихованцем, так неприємно пахне. Це залежить від наступних факторів:

якість продуктів харчування, якими ви годуєте домашнього вихованця;
підлога: у котів зазвичай запах сечі набагато більш насичений і різкий, ніж у кішок;
наявність захворювань: після того, як пахне сеча, ветеринари визначають, як вихованець себе почуває і чи є в нього якісь проблеми зі здоров’ям;
вік;
амбіції на володіння територією.
Служба «Тараканам Стоп» допоможе усунути запах котячої сечі з дивана, матраца, а також проведе ретельну дезодорацію всієї квартири.

Як прибрати запах котячої сечі: етапи обробки

Практично всі власники кішок стикалися з тим, що їхні улюбленці починали ходити до туалету в недозволених місцях. Така поведінка вихованця не тільки псує речі та предмети інтер’єру, але також супроводжується вкрай неприємним ароматом.

Щоб вивести запах котячої сечі, наша служба використовує професійні засоби та виконує роботу у суворій послідовності:

1. Точне визначення місця, ураженого уриною. 
2. Фізичне усунення смердючого аромату.
3. Видалення залишкових слідів з допомогою хімічних препаратів.
4. Проведення загальної дезодорації причинного місця.

Найважливішим кроком є ​​розуміння природи сечі. Якщо це урина тварини, шукати уражені місця варто біля плінтусів, під меблями, на килимах чи у взутті.

Забрати запах сечі можна за допомогою препаратів, які знищать або нейтралізують стійку біологічну структуру урини. Добре справляються з таким завданням хлорсодержащие засоби. Зараз можна знайти такі, які не завдадуть шкоди здоров’ю та не зіпсують речі.

Після того, як усі області будуть ретельно оброблені, слід вдатися до фінального етапу – дезодорації. З її допомогою можна позбутися залишкового запаху. Суть дезодорації: нейтралізація смердючого аромату, провітрювання приміщення, миття підлог і стін за допомогою засобів, що містять хлор.

Професійна Дезодорація приміщень від запаху котячої сечі і неприємного запаху проживання тварини в будинку

Допомога у проведенні дезодорації вам надасть наша служба. Ми використовуємо професійні препарати, генератори холодного та гарячого туману, обприскувачі та озонатори. Спеціальне обладнання дозволяє досягти повного знищення запаху котячої сечі. Після нашого візиту ваш будинок буде знову наповнений легким та приємним ароматом.

Якщо ви не можете самостійно вивести запах котячої сечі через велику площу ураженої області, неефективні засоби або санітарний стан вашого житла, вам потрібно звернутися до допомоги професіоналів.

Фахівці служби дезодорації «Тараканам Стоп» мають великий досвід у виведенні запаху сечі та інших ароматів із приміщень, автомобілів. Для співпраці залиште заявку на сайті.

    Заполните поля ниже, чтобы заказать обратный звонок. Наш специалист свяжется с Вами в ближайшее время!

    Демеркуризация