fbpx

Знищення мокриць

уничтожение мокрицы

Знищення мокриці у будинку – це обробка комах інсектицидами із застосуванням спеціального устаткування, а саме генераторів гарячого і холодного туману а також звичайних обприскувачів. Способи Боротьби із мокрицею вибираються з урахуванням особливостей об’єкту дезинфекції.

Мокриця в приватному будинку або квартирі

Комахи люблять вологі приміщення, вони із задоволенням заселяють підвали будинків. У нашому житлі вони проникають через вентиляційні канали. Мокриця із задоволенням селиться у ванні. У стелях під гіпсокартонному. Мокриця не нападає на людину, але може переносити хвороботворні мікроби і віруси.

Служба дезинсекціі «Тараканам Стоп» працює у Львові, Києві, Одесі, Миколаєві, Харкові, Херсоні і пропонує дезинфекцію від мокриці.

Вартість знищення мокриць з гарантією

Боротьба із мокрицею ділиться на три способи, залежить від вибраного методу обробки, вживаного препарату, а також бюджету який Ви готові витратити на дезинсекцію.

Економ – Припускає застосування препаратів вітчизняного виробництва або китайських аналогів. Вартість боротьби з мокрицею від 5 грн кв. м.  мінімальна сума 650 грн. Цей метод дезинфекції має ряд недоліків і переваг:

+ Недорога вартість препаратів;

Стійкий запах який відчувається декілька днів;

Потрібне вологе прибирання і провітрювання об’єкту дезинсекції;

Мокриця гине після контакту з препаратом.

Стандарт – Застосовуються імпортні препарати. Вартість роботи залежить від санітарного стану і завантаженості комахами і складає від 5 грн кв. м. Мінімальна вартість 1700 грн Цей спосіб виведення мокриці має ряд достоїнств і недоліків.

+ Помірна вартість препаратів;

+ Мінімальний запах;

Вологе прибирання і провітрювання обов’язково;

Препарат діє тільки при контакті з комахою.

Преміум – цей спосіб знищення мокриці проводиться із застосуванням нових технологій які не мають аналогів на території України. Вартість складає від 5 грн за кв. м. Мінімальна сума для квартир і приватних будинків складає 2500 грн, для підприємств 4500 грн Друга обробка обов’язкова (за технологією застосування препарату) вартістю 500 грн для квартир і 1000 грн для підприємств, площа не враховується. Для повного знищення мокриці потрібно дві обробки (вимога виробника препарату). Цей метод має також ряд недоліків і переваг:

Дорога вартість микрокапсулированных технологій;

+ Не мають запаху;

+ Присутність замовника при проведенні дезинфекції від мокриці можливо;

+ Не вимагає прибирання і провітрювання;

+ Ця технологія припускає знищення мокриць  до місць гніздування, що припускає максимальний ефект виведення мокриці.

+ Препарат розноситься в житла самими комахами.

Гарантія на знищення мокриць

Також на свою роботу ми даємо гарантійне обслуговування на три місяці з моменту першої дезинсекції і припускаємо повтори на вимогу замовника. (Вартість повторів 500 грн для квартир і 1000 грн для підприємств).

Звертаємо Вашу увагу що гарантійне обслуговування ми даємо аж до повернення грошей. (У разі негативного результату в період гарантійного обслуговування 90 днів від закінчення першої обробки, вирішується після огляду об’єкту дезинсекції). Гарантійне обслуговування ми даємо тільки в тих випадках, коли обробляється увесь об’єкт, у тому разі якщо замовник вказує місця обробки гарантійні риски бере на себе!

Якщо об’єкт дезинфекції знаходиться за межею міста те додається транспортна витрата 10 грн за кілометр шляху і оплачується навіть при гарантійних обробках!

Для того, щоб розрахувати вартість і замовити послугу зі знищення мокриць дзвоните: +38(067)524-51-39

    Заповніть нижчі поля, щоб замовити зворотній дзвінок. Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом!

    Демеркуризация