fbpx

Знищення кліщів

Кліщі є небезпечними комахами, оскільки переносять багато страшних захворювань. Якщо ви стали помічати, що на дачній ділянці з’явилися ці паразити, їм потрібно давати від воріт поворот і провести знищення кліщів.

Акарицидная обработка участка от клещей Одесса

Кліщі люблять захаращені ділянки, тому важливо стежити за порядком і чистотою у вашому дворі. Необхідно регулярно змітати все опале листя, підстригати або косити траву, а також не допускати появи мишей. Гризуни є основним джерелом личинок комах-шкідників. Від мишей кліщі підхоплюють енцефаліту інфекцію, якою потім «діляться» з людьми та свійськими тваринами.

Щоб знищити кліщів на своїй ділянці в найкоротші терміни, звертайтесь до нашої служби дезінсекції «Тараканам Стоп». Ми оперативно обробляємо вхідні заявки і назавжди позбавляємо сусідства з неприємними шкідниками.

Акарицидна обробка території від кліщів

Наша компанія проведе акарицидну обробку територій від кліщів. Ми впливаємо на шкідників гарячим та холодним туманом, за допомогою якого розпорошуються спеціальні хімікати.

Препарати зі знищення кліщів, які ми використовуємо у роботі, мають сертифікати якості та є дуже потужними. Тому кліщам не залишається шансів на виживання. Кошти абсолютно безпечні як для людей, так тварин. 

Акарицидная обработка от клещей
Акарицидна обробка ділянки від кліщів

Як підготуватися до акарацидної обробки

Перше, що потрібно зробити перед знищенням кліщів – сповістити своїх сусідів про те, що планується акарицидна обробка від кліщів та попросити їх щільно закрити вікна, щоб хімія не потрапила до будинку. Необхідно сховати все садове обладнання та зайві предмети, які можуть завадити спеціалістам виконувати свою роботу. Через пару годин можна вільно заходити на територію і вести звичний спосіб життя.

Знищення кліщів на ділянці: етапи процедури

Все починається з обробки відкритої території холодним туманом (при цьому обов’язково обробляється трава, вся невисока рослинність, а також стовбури дерев). Потім відбувається цькування кліщів за допомогою гарячого туману.

знищення кліщів на ділянці

Скільки коштує знищення кліщів

Боротьбу з паразитами можна вести самостійно, однак у цьому випадку не може бути ідеального результату та гарантії.

Наша служба використовує лише найсильніші, спеціалізовані препарати, які пройшли всі важливі перевірки, а також щоразу демонструють відмінний результат.

Вартість обробки від кліщів – від 40 гривень за 1 сотку. Мінімальна сума замовлення – 2500 гривень. У комплекс входять дві обробки від шкідників (друга проводиться через місяць і коштує 1000 гривень. Розмір території, що обробляється, вже не враховується).

Ціна може залежати від рівня складності робіт: наявності рослинності, висоти трави, кількості дерев, а також всіх прилеглих територій. 

У випадку, якщо ваш об’єкт знаходиться поза містом, потрібно буде додатково платити за дорогу: 10 гривень за 1 км колії (відразу в два кінці). 

Ми надаємо гарантію терміном на 2 місяці від дати першої обробки. Вартість кожної дезінсекції під час гарантійного обслуговування становить 1000 гривень. 

Не пускайте проблему на самоплив, а телефонуйте +38 (067) 524-51-39 – знищення кліщів необхідно проводити негайно. Команда професіоналів швидко позбавить вас небезпечних комах.

  Заповніть нижчі поля, щоб замовити зворотній дзвінок. Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом!

  Позбутися кліщів можна, скориставшись нашими послугами. Служба дезінсекції «Тараканам Стоп» гарантує швидкий результат та повну безпеку для кожного члена сім’ї.

  Профілактика появи кліщів на відкритих територіях

  Будь-якій проблемі набагато легше запобігти, ніж потім з нею боротися. Тому в питаннях знищення кліщів не останню роль відіграє профілактика:

  1. Важливо не забувати про регулярний покос трави, догляд за газоном, прибирання та вивезення сміття.
  2. Хорошим решением будет установка забора, который защитит от бродячих животных.
  3. Хорошим рішенням буде встановлення паркану, який захистить від бродячих тварин.
  4. Важливо своєчасно знищувати гризунів.
  5. Зайнятися розміщенням шпаківень та годівниць для птахів на вашій ділянці.
  6. Миттєво реагувати на появу небезпечних комах та оперативно позбавлятися кліщів.
  7. Посадити у дворі кавказьку, далматську чи перську ромашку. Рослина є відмінним інсектицидом, що відлякує паразитів.

  Самостійне знищення кліщів на ділянці

  Якщо ви хочете обробити свої рослини і знищити кліщів раз і назавжди, дотримуйтесь наступних правил:

  • обов’язково користуватись усіма відомими засобами захисту, оскільки всі хімікати, спрямовані на боротьбу зі знищення кліщів, є дуже токсичними;
  • чітко дотримуйтесь інструкції, зазначеної на препараті;
  • не залишайте готовий розчин потім. Він ефективний відразу після приготування;
  • обробляти рослини слід після встановлення сухої погоди. Переконайтеся, що наступні 2-3 дні не очікуються дощів;
  • не забудьте ретельно обробити всі кущі, дерева, квіткові клумби, грядки та альтанки;
  • уважно слідкуйте за тим, щоб хімікати не потрапили у водойми (якщо вони є на ділянці);
  • по можливості домовтеся із сусідами та проведіть обробку одночасно. Тоді знищення кліщів буде набагато легше і вони не заповзуть до вас із сусідніх дворів;
  • проводити обприскування не частіше ніж один раз на півроку;
  • після завершення роботи ретельно вимийте руки та перевірте свій одяг на наявність кліщів.

  Які захворювання переносять кліщі?

  Щорічно зростає кількість укушених кліщами людей. Паразитів можна легко принести додому після прогулянок у міських парках, пікніків на природі та поїздок у громадському транспорті. Комахи вміло ховаються на газонах, букетах квітів, на грядках. Потрібно бути дуже обережним, адже один укус кліща здатний завдати величезної шкоди здоров’ю та створити ризик для життя. Що переносять кліщі і чому їх так важливо провести акарицидну обробку ділянки:

  Енцефаліт

  Неймовірно небезпечне захворювання, що вражає центральну нервову систему людини, а також її мозок.

  Є кілька форм хвороби:

  • гарячкова (з’являються сильні головний біль, нудота, загальна слабкість організму, починає підніматися температура);
  • менінгеальна (характеризується запамороченням, світлобояздю та болем в очах. Також може з’явитися нудота та блювання, загальмованість, розсіяність. Болючий стан, як правило, триває близько двох тижнів);
  • менінгоенцефаліт тична (у зараженого виникають галюцинації, він втрачає орієнтацію в часі та просторі. Може статися епілептичний напад, нерідко бувають судоми та втрата свідомості);
  • поліомієлітна (у хворого відзначається надмірна втомлюваність, слабкість і дискомфорт у шиї, плечах і руках. Шкірні покриви втрачають свою чутливість, м’язи рук починають мимоволі рухатися, голова падає на груди. Поступово відбувається повний параліч кінцівок).

  Первинна симптоматика енцефаліту починає проявлятися лише через один чи кілька тижнів. Головною ознакою, яка має змусити вас насторожитися, є висока температура тіла – до 40 градусів. У цей час у організмі організму відбувається розмноження небезпечного вірусу. 

  Якщо не вжити термінових заходів, вірус почне вражати спинний та головний мозок. У хворого почнуться психічні проблеми, погіршується слух та зір, з’являються судоми. Все це призводить до інвалідності та смерті.

  Важливо знати, що підхопити енцефаліт можна не тільки після укусу комахи, але навіть випадково роздавивши його в руках. Також заразитися можна за допомогою вживання сирого молока овець, кіз та корів, яке вже було інфіковано.

  Бореліоз (хвороба Лайма)

  Інфекційна хвороба може призвести до інвалідності.

  Головні симптоми:

  • горячка;
  • головний біль середньої та сильної тяжкості;
  • нежить, кашель, запалення горла;
  • блювота та нудота;
  • червона пляма на шкірі (в області, де присмоктався кліщ).

  Ігнорування перерахованих вище симптомів протягом 1-3 місяців призводить до попадання збудника захворювання в головний мозок і всі внутрішні органи людини. Заражений відчуває стан ядухи, у нього паморочиться голова, біль серця, також може статися параліч лицевого нерва.

  На наступній стадії перебігу хвороби, що розвивається протягом півроку або кількох років, виникають біль у суглобах, розвивається артрит, остеопороз, уражаються шкірні покриви.

  Небезпечне захворювання потребує негайного лікування, інакше воно невблаганно призведе до інвалідності.

  Відгуки наших клієнтів про знищення кліщів на ділянці

  Оцінки та відгуки не редагуються та не видаляються

  Часті питання про кліщів

  Що робити при укусі кліща?

  Найкращим та найбільш правильним рішенням буде відвідати лікарню. Там вас можуть обстежити та витягнути кліща без жодних негативних наслідків для здоров’я. Якщо ви не можете звернутися до травмпункту, якнайшвидше витягнути комаху самостійно. Тільце паразита необхідно передати на експертизу та здати всі обов’язкові аналізи:

  – через 10 днів після укусу потрібно здати кров на ПЛР (покаже наявність або відсутність захворювання на бореліоз, а також кліщового енцефаліту);
  – через 2 тижні – на IgM до вірусу кліщового енцефаліту;
  – на 21-у добу – на IgM до боррелій.

  Якщо результати невтішні, слід терміново звернутися до хорошого інфекціоніста.

  Як провести обробку від кліщів?

  Якщо на дачній ділянці завелися кліщі, починайте відразу ж вживати всіх необхідних заходів. Можете придбати у спеціалізованих магазинах препарати для цькування комах, проте вони можуть гарантувати повного знищення кліщів. Найкраще звернутися до професійної служби дезінсекції «Тараканам Стоп». Наші досвідчені фахівці за короткий час знищать кліщів за допомогою сильнодіючих та ефективних засобів.

  Як витягнути кліща?

  Є кілька методів видалення небезпечної комахи. Їх основні відмінності перебувають у інструментах, з яких виробляється ця процедура. Зручніше і легше діставати паразита пінцетом або хірургічним затиском. Необхідно захопити шкідника максимально близько до хоботка, а потім обережно обертати його навколо осі у найбільш комфортний бік. Як правило, кліщ витягується через 2-3 обороти. У жодному разі не намагайтеся різко висмикнути комаху! Він може розірватися і тоді дістати частину, що залишилася, буде ще складніше.

  Також витягти небезпечного паразита можна звичайною міцною ниткою. Для цього її необхідно зав’язати у вузлик (теж близько до хоботка шкідника) і, повільно розхитуючи тільце кліща убік, а також підтягуючи вгору, витягнути його. 

  Можна спробувати висмикнути комаху, використовуючи лише пальці, обгорнуті бинтом. Потрібно максимально близько до шкіри вхопитися за паразита, підтягуючи його на себе і обертаючи навколо осі. Після вилучення кліща обов’язково вимийте руки милом та обробіть антисептиком. Те саме слід зробити і з ранкою.

  Що робити, якщо голова кліща залишилася в тілі?

  Якщо під час вилучення паразита відірвалася його частина, зону укусу потрібно протерти ватою, змоченою в етиловому спирті, а потім видалити головку голкою (для цього інструмент попередньо прогрівають на вогні) таким чином, ніби ви намагаєтеся витягнути скалку.

  Як швидко може заразити кліщ?

  Передача від кліща до людини відбувається зі слиною зараженого шкідника, тобто в перші секунди. Інкубаційний період (вважається з моменту попадання збудника в кров до появи симптомів захворювання) становить від 3 днів до 3 місяців (в середньому 3 тижні).

  Скільки часу кліщ перебуває у тілі людини?

  Самці зазвичай насичуються досить швидко, після чого самі відвалюються, чого не скажеш про самки. Вони можуть бути в шкірних покривах людини або тварини до 10 діб. За цей період комаха не лише збільшується у розмірах, але також встигає відкласти яйця. Кліща необхідно відшукати якнайшвидше, адже він здатний заразити людину небезпечними захворюваннями (енцефалітом і бореліозом), які далеко не завжди піддаються лікуванню.

  Як захиститись від кліща?

  Допомогти уникнути небезпечних наслідків після зустрічі з кліщем допоможуть такі профілактичні дії:

  – захищайте повністю все тіло, коли збираєтеся поїхати на природу: надягайте довгі штани та кофти з рукавами, не забувайте про закрите взуття та панаму;
  – обходьте високу траву;
  – після повернення додому уважно огляньте свій одяг і добре струсіть його;
  – візьміть із собою засоби, що відлякують комах.

  Демеркуризация