fbpx

Знищення мух

уничтожение мух в квартире

Жити по сусідству з мухами не лише неприємно, але і небезпечно для здоров’я. Ці комахи переносять хвороботворні мікроби і частки бруду, які викликають різні захворювання. Мухи люблять сідати на продукти харчування, що відгукнеться не найприємнішими наслідками. Головна проблема в тому, що вони легко пристосовуються до будь-яких умов, і позбавитися від таких “сусідів” не так просто. У такому разі знищення мух – базова необхідність.

Команда «Тараканам Стоп» допоможе вам позбавитися від антисанітарії. Наші співробітники готові провести обробку від мух в різних містах України. Цькування проводиться без неприємних запахів і тільки безпечними для здоров’я методами.

Чому з’являються мухи на ділянці і у будинку

За рахунок крил ці комахи здатні в короткі терміни переміщатися на великі відстані, і в цьому полягає складність знищення мух. Тому, навіть якщо у вас у будинку ідеальний порядок, непрохані гості можуть перейти з сусідньої ділянки. 

Пік поширення мух доводиться на літо: з настанням тепла їх личинки розвиваються швидше. Комах додатково притягають запахи, які посилюються під час жари. Це може бути сміття на задньому дворі, добрива на городі або фрукти і ягоди, опалі на грядках.

Виділимо найбільш поширені причини появи мух:

Наявність кладки в затишних місцях ділянки або будинку – основне джерело настирних комах. Яйця відкладаються в теплий сезон, але дорослі особини з них з’являються восени або навіть зимою. Тому знищення мух – послуга, актуальна круглий рік. 
Відкриті сміттєві баки, залишки їжі, джерела води – все, що треба шкідникам для благополучного існування. 
Кімнатні рослини – теж сприятливе середовище для кладки яєць.
Несвоєчасне вивезення сміття – за антисанітарних умов скупчення комах збільшується дуже швидко. Тоді без спеціалізованої обробки від мух точно не обійтися.
Купівля неякісних м’ясних продуктів – в них можуть знаходитися личинки.

Тільки уявіть: одна самиця може відкласти до 150 яєць в добу. Навіть якщо ви помітили у будинку тільки одну-две особини, це вже вагома причина для боротьби з мухами.

Чим небезпечні мухи

Цих шкідників вже точно не можна назвати охайними комахами. Мухи регулярно контактують з екскрементами, продуктами гниття і іншими небезпечними поверхнями. При попаданні у будинок паразити приносять цей бруд на продукти харчування, столові прилади, обідній стіл. Тому знищення мух – єдина гарантія безпеки для усієї сім’ї.

Із-за шкідників у хазяїв частенько виникають кишкові інфекції і безліч інших проблем із здоров’ям:

черевний тиф;
дизентерія; 
холера; 
чума;
туляремія;
поліомієліт і так далі.

Окрему небезпеку для людей представляють хижі мухи. Особини цього підвиду прокушують шкіру, безпосередньо стикаючись з кров’ю. Такі укуси хворобливі, а можливих наслідків для здоров’я тут куди більше. Особливо, для дітей, літніх і людей, у яких є відкриті рани.

Радимо не ризикувати здоров’ям своїх близьких і замовити професійну обробку від мух якомога раніше.

Як позбавитися від мух

Боротьба з цими шкідниками – насущне питання для багатьох жителів приватних і багатоквартирних будинків. Найчастіше люди використовують спеціальні пастки з клейкою поверхнею, аерозолі для цькування мух, фумігатори, електронні прилади(отпугиватели і знищують). Але ці способи допомагають боротися із слідством, а не з причиною.

До ефективних методів боротьби з шкідниками відносять:

Фумігацію – це обробка токсичними газами або парами в закритому приміщенні. При цьому вікна і двері мають бути закриті. Якщо цькування проводиться на відкритому повітрі, дотримуються додаткові заходи безпеки.
Дезинсекцію – це поетапне знищення мух за рахунок спеціальних речовин з хімічними і біологічними компонентами. Вони нічим не пахнуть, діють безслідно і ніяк не шкодять здоров’ю.
Наша служба ліквідовує корінь проблеми. Ми знаходимо джерело скупчення комах, і проводимо професійну дезинсекцію від мух. Тільки так можна назавжди позбавитися від паразитів.

Професійне знищення мух службою «Тараканам Стоп»

Щоб вивести шкідливих комах, наші співробітники користуються обприскувачами, а також генераторами туману. Ці пристосування мають свої особливості.

З метою знищення мух наша служба використовує наступні препарати:

ДЭТ-КЕ – інсектицид на основі дельтаметрина, эсбиотрина і тетраметрина. Призначений у тому числі для профілактичної обробки. 
Ка-Отрин – препарат широкого спектру із захисним ефектом до 12 тижнів. Діє дуже швидко: комахи гинуть впродовж 15 хвилин. 
Квик Бай – інсектицидна речовина контактно-кишкової дії. Ефективно працює з комахами, які стійкі до фосфорорганічних засобів.
Пропал – препарат з пропоксуром. Цей компонент швидко проникає в організм шкідника через органи дихання. Інсектицидний ефект зберігається впродовж декількох тижнів.

Вартість знищення мух

Ціна цькування розраховується, виходячи із стандартного тарифу: від 5 грн за 1 м2.

Для дач і квартир вартість складає від 2250 грн
Якщо обробка від мух потрібна на підприємстві, ціна стартує від 3500 грн

Точна вартість визначається залежно від стану об’єкту і інших параметрів(висоти стель, площі приміщення, типу інсектициду).

Ціна збільшується, якщо дезінсекцію мух треба провести за містом: плюс 10 грн за кожен додатковий кілометр.

Гарантійне обслуговування

Гарантія підтверджує висока якість наших послуг. Ми боремося з шкідниками за один сеанс цькування і впродовж трьох місяців готові провести гарантійне обслуговування за пониженою вартістю.

Для квартири (незалежно від площі) ціна знищення мух складає 500 грн, а для інших типів приміщень – 1000 грн

Звертайтеся в компанію «Тараканам Стоп» по номеру +38 (067) 524-51-39, як тільки помітите перші ознаки появи мух. Ми вживемо необхідні заходи і швидко позбавимо від шкідників шляхом професійної дезинсекції.

    Заповніть нижчі поля, щоб замовити зворотній дзвінок. Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом!

    Демеркуризация