fbpx

Знищення кожееда

Знищення кожееда

Знищення кожееда – це обробка інсектицидними препаратами із застосуванням професійного устаткування, а саме генераторів холодного і гарячого туману або обприскувачів. Кожеед древня комаха заселила нашу планету задовго до людини. Живиться кожеед засохлою шкірою пропащих тварин, але не відмовляється від їжі рослинного походження. Кожеед вже давно освоює місця життєдіяльності людини і із задоволенням поїдає шкіру нашого одягу і меблів, не гидує вовняними виробами. Продукти харчування м’ясо, крупи, хліб його теж цікавлять.

Холодний і гарячий туман вважаються найбільш ефективні способи цькування кожееда, оскільки мають здатність проникнення в усі недоступні місця об’єкту дезинфекції.

Служба “Тараканам Стоп” пропонує послугу зі знищення кожееда 

Працюємо у Львові, Києві, Одесі, Миколаєві, Харкові, Херсоні.

Працюємо генераторами холодного або гарячого туману і тільки сертифікованими препаратами, а саме ДЭТ-КЕ, К-Отрин, Пропал і т. д. Препарати дозволених для застосування в житлових дошкільних і харчових установах(мають мінімальний запах). Оброблений об’єкт закривається мінімум на 4 години, після наскрізне провітрювання( від 30 хвилин) і вологе прибирання 3% розчином харчової соди.

Вартість цькування кожееда

Вартість знищення кожееда складає від 10 грн за кв. м. Мінімальна сума для квартир і приватних будинків складає 2500 грн, для підприємств 4500 грн

Якщо об’єкт дезинфекції знаходиться за містом, то до вказаної вартості додаються транспортні витрати, які складають 10 грн за кілометр шляху, вважати від межі міста відправки і оплачуються навіть у разі гарантійних обробок.

Також ми на свою роботу даємо гарантійне обслуговування вашого об’єкту на три місяці з моменту першої. Обробки (контроль чисельності комах) спец. устаткуванням, з потреби додаткових обробок (залежить від санітарного стану і завантаженості комахами).

Вартість повторів 1000 грн для підприємств, 500 грн квартири, метраж не враховується і так далі). Також виїзд бригади для огляду об’єкту (для визначення місць гніздування комах і детального інструктажу персоналу підготовки об’єкту до дезинсекції).

Звертаємо Вашу увагу що гарантійне обслуговування ми проводимо тільки в тих випадках, коли обробляється увесь об’єкт, у тому разі якщо замовник вказує місця цькування кожееда то гарантійні ризики бере на себе!

 Для того, щоб розрахувати вартість і замовити послугу зі знищення кожееда дзвоните: +38(067)524-51-39

    Заповніть нижчі поля, щоб замовити зворотній дзвінок. Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом!

    Демеркуризация