fbpx

Дезінфекція приміщень

дезинфекция помещений

Якщо Вам потрібна надійна дезінфекція приміщень від вірусів і бактерій звертайтеся до компанії «Тараканам Стоп»! Наші дезінфектори оперативно приїдуть у будь-який домовлений час 24/7 та виконують обробку будь-якої складності.

Технології обробки – гарячий туман і холодний туман – відповідають високим світовим стандартам.
Спосіб дезінфекції від мікроорганізмів – розпилення речовини без запаху і кольору, яке абсолютно безпечне для людей, тварин і рослин. Препарати діють лише мікроорганізми.
Ціни на послуги з дезінфекції будинку, квартири або машини від мікробів, дезінфекції комерційного приміщення прийнятні.
Гарантія на знищення мікробів таким методом дезінфекції (в умовах пандемії коронавірусу) – 1 місяць.

Де необхідно регулярно проводити дезінфекцію приміщень?

Дезінфекцію приміщень від вірусів та бактерій необхідно проводити майже скрізь, де працює, живе або постійно перебуває велика кількість людей. Це :

офіси;
магазини;
заклади громадського харчування;
транспорт;
будинки та квартири;
спортивні зали;
лазні, спа-салони;

Як правило при дезінфекції приміщення не можна забувати обробляти системи вентиляції та кондиціювання. Тому що в повітропроводах та фільтрах створюються сприятливі умови для розвитку багатьох мікроорганізмів.

Як ми проводимо дезінфекцію від вірусів у приміщенні?

Щоб позбавитися вірусів та інших шкідливих мікроорганізмів, при цьому отримати бажаний ефект, потрібно використовувати послуги людей, які мають досвід у дезінфекційній справі. Більше того, наші фахівці володіють сучасними та ефективними засобами очищення простору від мікробів.

Служба СЕС “Тараканам Стоп” пропонує Вам ефективну аерозольну дезінфекцію приміщень з використанням професійного обладнання.

Виходячи з нашого досвіду, провести обробку важкодоступних місць можуть лише спеціальні розчини, які розпорошуються за допомогою генератора гарячого туману або генератора холодного туману. Так як більша частина інфекції живе у вузьких ділянках між меблями та стінами, у вентиляції та інших місцях Вашого приміщення, до яких практично неможливо дістатися звичайними засобами прибирання. Застосовуємо засоби від вірусів та інших мікроорганізмів залежно від площі об’єкту та препарату.

Щоб провести обробку, просто зв’яжіться з нами по телефону або через форму зворотного зв’язку і Вам передзвонять. Ми доступні для зв’язку та готові виконати ваше замовлення у будь-який день та час – працюємо 24/7.

Наша бригада приїде на об’єкт у призначений час та виконає необхідне завдання: очистить будь-яке приміщення від вірусів та мікроорганізмів, видаляє цвіль, прочистить вентиляцію, дезінфікує машину.

Сама обробка офісу, будинку, квартири чи складу відбувається дуже швидко. Приміщення можна користуватися вже через 4 години після дезінфекції.

Підготовка приміщення до обробки

Перед дезінфекцією від вірусів та бактерій нічого пакувати та ховати не потрібно. Для позитивного результату опрацьовується кожна річ. Необхідно залишити об’єкт після роботи дезінфекторів для того, щоб туман осів на поверхні. Провітрювати та мити приміщення не обов’язково.

Важливо! Комп’ютери, телевізори та іншу електроніку знеструмити, включити можна після просихання препарату (бо туман має водну основу).

Продукти відкриті сховати у холодильник, упаковані можна залишити. Дезінфекція не завдасть псування речей, оскільки основа для препаратів – звичайна вода. Обробка ефективна не тільки від цвілі, а від усіх бактерій і вірусів навіть від коронавірусу!

Вартість дезінфекції приміщень

Вартість обробки складає від 4 грн. м2 , мінімальна сума замовлення  2500 грн. Дезінфекція приміщень площа яких більше 1000 м2 обумовлюється і калькулюється після огляду об’єкта. І залежить від санітарного стану, завантаженості та планування об’єкту дезінфекції, а також кількості повторів!

Якщо Ваш об’єкт знаходиться за межею міста, то до зазначеної суми додається транспортна витрата 10 грн. за кілометр шляху (рахувати у два кінці).

У разі потреби з нами може бути укладений договір на обробку приміщень із заданою періодичністю.

Не заощаджуйте на своєму здоров’ї! Довірте дезінфекцію професіоналам!

    Заповніть нижчі поля, щоб замовити зворотній дзвінок. Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом!

    Демеркуризация