fbpx

Обробка від грибка та цвілі

Для кожної людини будинок є зоною максимального комфорту та безпеки. Ідилію, створювану в квартирі роками, може порушити появу цвілі і грибка. Неприємний запах вогкості, не естетичність заражених поверхонь, а головне небезпека, яку в собі несе пліснява, перетворюють колись затишне житло в розсадник серйозних хвороб. У такі моменти не обійтися без комплексної обробки від грибка та цвілі.

Якщо ви боретеся з грибком у ванній або на кухні вже котрий рік, але досі не бачите явного результату, значить, настав час звернутися до професіоналів. Швидко усунути цвілі ділянки та провести повну обробку від грибка та цвілі під силу службі дезінсекції «Тараканам Стоп».

Що таке цвіль

Багато людей не бачать абсолютно жодної різниці між грибком та пліснявою – для них вони однаково небезпечні. Ці шкідники не тільки завдають шкоди організму, але також знищують весь комфорт у будинку, адже нікому не принесе задоволення спостерігати за плямами темного нальоту у своїй квартирі. Однак незважаючи на різні думки, різниця між грибком і пліснявою все ж таки є. У грибів може бути багато різних форм, видів, а ось цвіль нічим схожим не відрізняється. Вона є колонією однієї з видів грибка з особливим способом розмноження – спорами. Ці компоненти мають настільки невеликий розмір, що можуть мешкати просто в повітрі і активуються лише у разі потрапляння у потрібне середовище.

Тому позбутися цвілі можна тільки при комплексній обробці приміщення. Локальне застосування препаратів із хімічним складом не дасть довготривалого результату.
obrabotka-ot-pleseni

Види цвілі

Існує багато видів грибка. Щоб мати можливість вести активну, а головне результативну боротьбу з цвіллю, важливо точно знати, який її вид окупував вашу територію. Тільки тоді вдасться підібрати по-справжньому ефективний засіб для обробки грибка і цвілі кожного куточка вашого житла.

1. Чорна цвіль.
Зустрічається найчастіше і вважається найнебезпечнішою. Цей грибок швидко захоплює великі ділянки поверхонь, навіть повністю покрити собою всю стіну. Матеріал йому не важливий. Грибок може влаштуватися на шпалерах, поверхнях, покритих фарбою чи бетоном.
2. Зелена.
В основному вражає продукти харчування та будівельні матеріали з пористою структурою.
3. Біла.
Помічена в горщиках квітів, так як з’являється при надмірному поливанні рослин. Тепле і вологе середовище – найкраще місце проживання.
4. Синя.
Любить селитися на виробах із дерева. Особливо часто зустрічається на паркетних дошках, а також меблів із ДВП або ДСП. Синя пліснява оперативно руйнує серцевину деревини, тому матеріал згодом змінює свій колір.

Чим небезпечна цвіль

Суперечки, які вона виділяє, стають головною причиною поганого самопочуття, запаморочення та серйозного отруєння. Позбутися цвілі потрібно якнайшвидше, інакше вона завдасть великої шкоди здоров’ю всіх мешканців будинку.

Грибок у квартирі призводить до:

постійним головним болям;
захворюванням дихальних шляхів;
висипання на шкірних покровах, почервоніння і сильного свербіння;
нежиті, отиту, розвитку гострого бронхіту, і навіть бронхіальної астми;
порушення правильної роботи серця;
мікотоксикозу (інтоксикації всього організму);
туберкульозу;
онкології. 

Цвіль часто провокує появу задишки, хрипів, подразнення очей (печіння, свербіж, сльозогінність), набряк носа, першіння в горлі та багато інших, не менш небезпечних симптомів. Особливо чутливі до грибів маленькі діти: вони швидко розвивається діатез і алергія.

Причини появи грибка у приміщеннях

Позбутися цвілі можна лише знаючи основні умови її виникнення. Попереджений – значить озброєний: людина, яка розуміє, звідки береться грибок, зробить все можливе для того, щоб уникнути поширення в приміщенні.

Що впливає на появу цвілі:

1. Висока вологість повітря та відсутність якісної вентиляції (така проблема актуальна для комор приміщень, ванної кімнати або кухні)
2. Сильне промерзання стін, внаслідок чого у кутах утворюється конденсат.
Надмірна вологість у підвалах і цокольних поверхах.
3. Протікання водопровідних труб.
4. Протікання покрівлі внаслідок зношування або значного пошкодження.
5. Неправильна температура на горищі. 
6. Недостатнє опалення приміщень.
7. Порушення загальноприйнятих стандартів під час будівельних робіт. 
Позбутися цвілі самостійно неможливо. Усі методи, які ви знайдете в інтернеті, а також препарати, придбані на полицях мас-маркетів, не дадуть належного результату. У цій справі важлива комплексність і суворе дотримання всіх етапів обробки грибка і цвілі. Домогтися цього можна лише звернувшись до спеціальної служби.

Знищення цвілі та грибка за короткий час

Наша служба дезінсекції «Тараканам Стоп» має великий досвід у виведенні цвілі у квартирах, офісах та будь-яких інших приміщеннях. Наша компанія пропонує комплексну роботу, що включає 3 етапи обробки:

  • видалення цвілі
  • очищення повітря від цвілі (озонування)
  • нанесення захисту від цвілі

Використовуємо сильнодіючі препарати нового покоління.

Вартість три-етапної боротьби із грибком становить 45 гривень за 1 м2.

Мінімальна вартість обробки складає:

2500 грн – для квартир;
4500 грн – для підприємств.

Додаткова інформація:

1. Повторне проведення дезінфекції приміщення коштує 1000 грн. (при цьому метраж території не враховується).
2. Якщо площа об’єкта, що потребує професійної обробки, більша за 500 м2, вартість калькулюється після огляду приміщення та залежить від складності робіт (огляд коштує 500 гривень, але при замовленні послуги входить у повну ціну обробки).
3. Виїзд на об’єкт, розташований за містом, оплачується додатково (10 гривень за 1 км). Розраховується в обидва кінці. 

Всі препарати, які ми використовуємо для виведення цвілі, мають засвідчені сертифікати, що свідчать про їхню якість та безпеку.

Після проведення дезінфекції до приміщення не можна заходити протягом 4 годин. Мити поверхні не потрібно, знадобиться лише п’ятнадцяти хвилинне провітрювання квартири. 

Позбутися цвілі, не вдаючись до допомоги фахівців, можна, якщо вражена ділянка невеликого розміру. У всіх інших випадках потрібно одразу ж звернутися до відповідної служби.

Телефонуйте нам у будь-який час: +38067 524 51 39. Наші менеджери передзвонять Вам протягом 30 секунд.

    Заповніть нижчі поля, щоб замовити зворотній дзвінок. Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом!

    Часто задавані питання

    Відповідаємо на найпопулярніші питання, пов’язані з утворенням цвілі та грибка у будинку.

    1. З’явилася цвіль у квартирі, що робити?

    Якщо ви виявили сліди цвілі в квартирі, не поспішайте робити самостійні спроби боротьби з нею. Ви можете купити спеціальні препарати, провести самостійну дезінфекцію, але 100% результату дії не дадуть. Оскільки боротися з таким руйнівником домашнього комфорту потрібно безжально та комплексно. Тобто, попередньо зачищати уражені зони шляхом дії сильнодіючих препаратів. Потім проводити обробку від цвілі кілька етапів. Для виконання дій потрібне обладнання, спеціальна форма, звичайно, самі препарати. Купувати їх для того, щоб самостійно позбутися цвілі в будинку – недоцільно. Тому краще відразу звернутися до професіоналів «Тараканам Стоп», щоб знищення грибка було проведено з урахуванням усіх технологій, а після обробки в будинок можна було повернутися вже через 4 години.

    2. Чим шкідлива цвіль у будинку?

    Суперечки грибка – смертельно небезпечні для людини. Якщо вони проникають у дихальні шляхи, з’являється сильна алергічна реакція та можливий розвиток небезпечних захворювань. Якщо середовище в приміщенні вологе, грибок буде розвиватися активніше, що негативно вплине на якість повітря. Тому при виявленні слідів цвілі чи грибка необхідно звертатися до професіоналів.

    3. Чому з’являється цвіль у холодильнику?

    Цвіль у холодильнику може з’являтися раптово. Наприклад, вражати гумки, полички, канал зливу конденсату. Спричиняючи фактором появи грибка не обов’язково може стати зіпсований продукт. Часто причинними є неправильна експлуатація агрегату:

    — Якщо зберігати продукти впритул до камери, то утворюється надлишковий конденсат та вершковий канал закупориться.
    — Якщо ставити в камеру посуд, що не остигнув, зі свіжоприготовленою їжею, то підвищується вологість — те, що так любить цвіль.
    — Якщо зливний канал рідко прочищають, то в ньому накопичується волога, яка починає розтікатися по поличках.
    — Якщо полиці холодильника перевантажені, це також провокує утворення цвілі. 

    Коли холодильник відключений і закритий, це може стати причиною появи грибка.
    Тому камеру краще тримати відчиненою при відключенні техніки.

    4. Чи можна позбутися цвілі у погребі?

    Погріб є сприятливим місцем для появи цвілі через погану вентиляцію та гідроізоляцію, які призводять до підвищення вологості. Якщо ви виявили цвіль у льоху, вибирайте найефективніший метод боротьби – дезінфекцію, яка допоможе попрощатися з потемнілими осередками.

    5. Чому з’являється цвіль у квітковому горщику?

    Непоодинокі випадки, коли в горщиках кімнатних рослин утворюється біла цвіль. Причини, з яких вона з’являється, можуть бути різними: надлишковий полив, поганий дренаж і як наслідок – вода, що застоялася. А також полив квітів водою з-під крана та підвищена вологість повітря. Щоб не стикатися з цвіллю в кімнатних рослинах, краще уникайте надмірного поливу та використовуйте воду в пляшках. 

    6. Чи може бути кашель від цвілі?

    Плісняві гриби виділяють різні речовини у процесі своєї життєдіяльності. Вони провокують алергічні реакції та руйнування імунної системи. Тому перебування у приміщенні, зараженому цвіллю, може провокувати кашель, задишку, нежить. Особливо небезпечна цвіль для дітей, оскільки може призводити до хронічного кашлю. Якщо у будинку з’явився грибок, чекати не можна – треба діяти. І краще відразу звертатися до дезінфектора, щоб обробка від цвілі давала максимальний результат.

    7. Чи небезпечна цвіль на їжі?

    Цвіль на їжі з’являється, якщо продукти зберігаються за температури 20-30 градусів тепла. Є вони уражені мікроскопічними грибками – це небезпечно, оскільки цвіль провокує появу захворювань печінки, нирок, органів шлунково-кишкового тракту. Деякі типи грибів виробляють мікотоксини, які при накопиченні в людини провокують онкологічні захворювання.

    8. Як прибрати цвіль на шпалерах?

    Зіпсувати настрій та загальний вигляд інтер’єру цілком може цвіль на шпалерах, яка залишає неприємні чорні плями. Вона утворюється, якщо до стін занадто близько присунуті меблі, немає утеплювачів, з даху або підвалу йде вогкість. Нерідко трапляється, коли з’являється цвіль після ремонту. Причиною може бути неякісний матеріал, помилки майстрів або встановлення надгерметичних віконних блоків із металопластику. При виявленні вогнищ цвілі на шпалерах необхідно забезпечити приплив повітря, перевірити рівень вологості у приміщенні та відрегулювати його, зробити утеплення будинку. Щоб зупинити поширення грибка, краще викликати професійну службу. За рахунок дії спеціалізованими препаратами, від цвілі не залишиться сліду.

    9. Методи профілактики цвілі у ванній кімнаті?

    Ванна кімната, як і кухня, – вразливе місце будинку/квартири, яке найчастіше схильна до грибка через появу цвілі. Щоб захистити свій будинок від грибка, рекомендується підтримувати оптимальний температурний режим та вологість. Оскільки сухе приміщення – це не сприятливе середовище для цвілевих грибів. А щоб грибок не з’явився у ванній та кухні, важливо думати про покращення вентиляції приміщення, регулярно провітрювати кімнати, покривати шви та плитку затираннями, що запобігають вбиранню вологи.

    10. Як боротися із цвіллю?

    Грибок дуже підступний і крихітний, тому може спокійно літати в повітрі. При попаданні у потрібне середовище вони активізуються і починають заражати ділянку приміщення. Локально визначити цвіль та впливати на неї можна. Але впевненості, що ви повністю знищили небезпечне вогнище не буде, оскільки самостійно ці маленькі частинки у повітрі ви не побачите. 

    Демеркуризация