fbpx

Знищення тарганів у Харкові

Багато людей абсолютно помилково вважають, що з прусаками можна зіткнутися тільки в багатоквартирних будинків. Насправді ці шкідники досить поширені в котеджах, офісах, а часто навіть у виробничих цехах.

цькування тарганів у харкові

З’явитися в оселі комахи можуть не тільки, перебравшись від нечистоплотних сусідів. Шкідників можна випадково принести до себе в дім на одязі, повернувшись з вулиці або разом з продуктами з найближчого супермаркету. Якою б не була причина появи паразитів у вашій квартирі, обробка від тарганів має розпочатися одразу ж, після їх виявлення.

Про присутність у приміщенні прусаків можуть свідчити такі знаки: дивний, неприємний запах, чорні цятки на поверхнях у домі (фекалії шкідників), а також сверблячі сліди від укусів на тілі, виникнення алергійних реакцій без видимих на те причин та погризені продукти харчування.

Якщо ви виявили подібні сліди у своїй квартирі, терміново вживайте заходів. Знищення тарганів у Харкові, як і в будь-якому іншому місті, має бути комплексним і не залишати для паразитів жодних шансів на порятунок. Тому важливо якомога швидше звернутися в нашу службу «Тараканам Стоп». Ми своєчасно реагуємо на всі виклики і гарантуємо 100% результат.

Методи знищення тарганів у Харкові

Під час своєї роботи наша служба вдається до найдієвіших і найактуальніших способів цькування тарганів:

Холодний туман

Представлений метод обробки від тарганів є найпоширенішим серед наших клієнтів. Принцип цієї технології досить простий і зрозумілий: він ґрунтується на розпиленні інсектицидів за допомогою аерозолю. Спеціальні апарати перетворюють отруту на мікроскопічні крапельки, після чого розпорошують по всій житловій площі.

Завдяки розпиленню речовини потрапляють безпосередньо в зони скупчення шкідників, їхні гнізда, куди зазвичай не може проникнути ні сама людина, ні отрута в будь-якому іншому вигляді.

Газ

Під час обробки квартири газом ми використовуємо отрути, які виробляються на просторах нашої країни. Інсектициди розбризкуються по всьому периметру житлоплощі або будь-якого іншого приміщення за допомогою сучасної та якісної апаратури. Ця техніка збільшує шанси на 100% загибель шкідників. Обробка від тарганів газом має один мінус: після неї в кімнаті залишається неприємний запах, яким не можна дихати ні людям, ні домашнім тваринам;

Мешканцям необхідно покинути приміщення щонайменше на 6-7 годин, а потім добре провітрити кімнату і зробити вологе прибирання, якісно протерши всі поверхні в будинку.

Цькування тарганів мікрокапсулою без запаху в Харкові

Ця методика вважається новою, особливо на території всіх країн СНД. Знищення тарганів у Харкові та інших містах із застосуванням технології, що не має запаху, надає максимальний результат. Для досягнення мети використовуються інсектициди європейського виробництва, які мають усі необхідні сертифікати якості та є безпечними для людини.

Отруйні препарати створені із застосуванням новітніх формул. Вони залишаються ефективними тому, що прусаки ще не звикли до їхніх діючих речовин і не встигли до них адаптуватися. Обробка від тарганів без запаху не залишає ніяких слідів і плям, не псує меблі та покриття для підлоги;

Засоби для цькування тарганів запечатані в мікроскопічну капсулу, через що надовго зберігають свою дію і не псуються. Інсектициди працюють навіть коли прусак доторкається до мікрокапсули. За цим одразу слідує його загибель. Результати показують, що вже в перший день цькування тарганів помирає близько 99% усієї їхньої популяції.

Спосіб екологічний і гіпоалергенний, тому рекомендується для астматиків і людей, схильних до різних алергічних реакцій.

Дізнатися актуальну ціну дезінсекції можете на цій сторінці

Підготовка приміщення до знищення тарганів у Харкові

Щоб процес травлі тарганів пройшов швидко й ефективно, заражене приміщення необхідно підготувати до приїзду бригади:

 • виведіть із дому всіх членів сім’ї, домашніх тварин і винесіть кімнатні квіти;
 • меблі, картини на стінах і лампи накрийте зверху щільною поліетиленовою плівкою;
 • за можливості сховайте всі побутові та електричні прилади в шафи;
 • приберіть одяг і предмети особистої гігієни;
 • їжу і продукти покладіть у холодильник, а кухонні шафки звільніть від усього начиння;
 • проведіть вологе прибирання і зітріть пил;

Чому варто звертатися до професійної служби для дезінсекції

Знищення тарганів та інших комах – завдання не з легких. До цього треба підходити серйозно і комплексно. Жодні препарати, придбані на ринку або навіть у спеціалізованих магазинах, а тим паче народні засоби ніколи не відвадять паразитів назавжди. Усе, що можуть надати подібні інсектициди – лише тимчасове затишшя.

Наша служба використовує тільки потужні отрути для дезінсекції всіх видів комах. Їх не може дістати звичайна людина, оскільки вони доступні тільки професійним бригадам. Тим більше, домогтися результату можна тільки маючи необхідну апаратуру, яка забезпечує рівно половину успішного результату;

Ефективно потравимо тарганів у Харкові. Не дамо тарганам і шансу на виживання

Уже понад 10 років ми ведемо запеклу боротьбу з усіма шкідниками, які докучають людям і порушують їхній спокійний життєвий уклад. Ми займаємося знищенням молі, ос, павуків, клопів, а також багатьох інших небезпечних комах.

Щоб замовити послугу знищення тарганів у Харкові телефонуйте нам за номером: +38 (067) 524-51-39 Ми приймаємо заявки цілодобово, готові оперативно виїхати до вас на допомогу.

  Заповніть нижчі поля, щоб замовити зворотній дзвінок. Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом!

  Щоб подивитися, як відбувається обробка від тарганів, скористайтесь нашим портфоліо. Тут усе показано наочно.

  Відгуки наших клієнтів

  Оцінки та відгуки не редагуються і не видаляються

  Часті запитання

  Як знищити тарганів назавжди?

  Важливо розуміти, що ніякі народні засоби і препарати, придбані в магазинах, не зможуть вам у цьому допомогти. Єдине, що позбавить вас від прусаків – це знищення тарганів спеціальною службою дезінсекції. У професіоналів завжди під рукою вся необхідна апаратура, техніка і потужні інсектициди.

  Чим небезпечні таргани для людини?

  Ці комахи переносять на своїх лапках безліч небезпечних вірусів і здатні заразити людей сальмонельозом, тифом, стафілококом і навіть викликати астму.

  Як зрозуміти, що в будинку є таргани?

  Виявити в помешканні прусаків можна за деякими ознаками:
  -наявність точок – фекалій паразитів;
  -специфічний запах у зараженому приміщенні;
  -яйця і личинки прусаків у кутах кімнат, під плінтусами, на звороті меблів та в інших важкодоступних місцях.

  Як потруїти яйця тарганів?

  Позбутися дорослих особин не є великою проблемою, набагато складніше знищити личинки прусаків, з яких неодмінно вилупляться нові паразити. Шкаралупа яєць захищає потомство тарганів від згубної дії інсектицидів, тому для її руйнування необхідно повторити дезінсекцію через 7-14 днів.

  Як довго триває процедура знищення тарганів у Харкові?

  Фахівці справляються приблизно за годину, але час обробки від тарганів може залежати від ступеня складності об’єкта і квадратури зараженого приміщення.

  При появі будь-якого виду паразитів поспішайте зв’язатися з нами: у нас є все для боротьби зі шкідниками. Можете зателефонувати за вказаним на сайті номером телефону або залишити заявку!
  Демеркуризация