fbpx

Знищення тарганів у Києві

знищення тарганів у Києві

Немає жодної людини, яка б не стикалася сама або хоча б не чула про таких злісних шкідників, як таргани. Ці комахи не тільки завдають багато клопоту своєю присутністю мешканцям будинку, а й також переносять небезпечні захворювання: тиф, сальмонельоз, туберкульоз і багато інших. Щоб завершити війну з комахами і бути в ній переможцем, слід вдаватися до дієвих способів знищення тарганів відразу ж після виявлення одного представника популяції.

Служба «Тараканам Стоп» використовує передові методи знищення тарганів у Києві. Ця послуга є однією з найбільш затребуваних серед жителів як приватних, так і багатоквартирних будинків.

Способи знищення тарганів у Києві

Для знищення тарганів ми використовуємо газ, холодний туман, а також спосіб боротьби зі шкідниками, який не має запаху. Ці сучасні методи дозволяють в короткі терміни позбутися небезпечних комах, а також повернути господарям квартири колишній спокій і чистоту.

Знищення тарганів у Києві

Газ

Знищення тарганів здійснюється за допомогою спеціальних хімічних препаратів вітчизняного виробництва. Для зрошення житла використовують генератори холодного і гарячого туману, іноді обприскувачі.

Після обробки газом у приміщенні ще близько 10 годин відчуватиметься неприємний запах, тому слід покинути житло хоча б на 6 годин. В іншому разі хімікати можуть зашкодити здоров’ю та спричинити нездужання. Обов’язково потрібно провітрити кімнату і зробити вологе прибирання.

Ми надаємо гарантію на три місяці, під час якої за необхідності може бути проведена повторна обробка від тарганів у Києві.

Бюджетність методу пояснюється тим, що тривалий вплив на шкідників за допомогою газу робить їх безстрашними і сприяє виробленню імунітету до діючих речовин.

Холодний туман

Для цього методу використовують імпортні препарати, що мають усі необхідні сертифікати якості та безпеки. Засоби наносяться в зони проживання тарганів за допомогою генератора холодного туману. Найдрібніші частинки, які розпорошує система, проникають у важкодоступні місця квартири, водночас не залишаючи комахам жодного шансу на виживання.

Після впливу препаратами в кімнаті може залишитися запах хімікатів. Він вивітриться вже за кілька годин, але до того часу всі мешканці квартири повинні покинути приміщення, а після повернення добре провітрити житло і провести вологе прибирання.

Наша служба надає гарантійне обслуговування протягом 90 днів. У нього входить: запланована повторна обробка від тарганів у Києві, посилена боротьба з комахами, що залишилися, а також створення спеціального бар’єру сильнодіючим препаратом на гелевій основі.

Без запаху

Це найбільш дорогий, проте водночас і максимально ефективний метод знищення тарганів у Києві. Завдяки інноваційним технологіям і якісним препаратам після обробки в приміщенні не залишається ніякого запаху, а весь простір залишається абсолютно безпечним. Засоби не залишають жодних плям і слідів на меблях, а також на інших оброблених поверхнях.

Нова технологія полягає в застосуванні мікрокапсульованого методу, що має виманювальний ефект. Отруйними частинками комахи “діляться” самостійно з іншими представниками своєї популяції (приносять їх у гнізда, розтягують по всій площі житла). У результаті відбувається повне знищення тарганів.

Ця техніка має кілька етапів проведення:

 • вибір правильного інсектициду;
 • процес дезінсекції;
 • повторна обробка через 2 тижні;
 • складання плану бар’єрного захисту.

Гарантія передбачає 2 обробки + повтори (за необхідності). Перевага методу полягає у відсутності будь-якого хімічного запаху, який особливо шкідливий для дітей, домашніх тварин, а також людей, які страждають на різні алергічні реакції або астму. Всього 2 години – і приміщення буде абсолютно безпечним для всіх мешканців будинку.

Дізнатися актуальні ціни цькування тарганів можна на цій сторінці.

Знищення тарганів у Києві нашою службою дезінсекції гарантує позитивний ефект вже після першої обробки.

Переваги нашої служби зі знищення тарганів у Києві

Служба дезінсекції “Тарганам Стоп” завоювала довіру клієнтів завдяки позитивним сторонам:

 • ми використовуємо тільки дієві препарати й апаратуру для здійснення обробки приміщень від тарганів у Києві;
 • всі засоби мають поліпшені формули, а тому не можуть заподіяти людям ніяких серйозних проблем зі здоров’ям;
 • оперативна робота гарантує відмінний і тривалий результат;
 • наша служба займається не тільки дезінсекцією, але також дезінфекцією, дезодорацією, дератизацією, а також фумігацією і демеркуризацією;
 • професіоналізм команди не змушує сумніватися в позитивному результаті процедури.

Щоб замовити знищення тарганів у Києві, телефонуйте нам за номером: +38 (067) 524-51-39 Ми приймаємо заявки цілодобово, готові оперативно виїхати до вас на допомогу.

  Заповніть нижчі поля, щоб замовити зворотній дзвінок. Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом!

  Обробка від тарганів у Києві – це те, що назавжди позбавить вас від неприємних “сусідів” і дасть можливість насолоджуватися спокійним життям. Наша служба дезінсекції готова в будь-який момент виїхати до вас на допомогу. Ознайомтеся з нашим  портфоліо, і залиште заявку на виклик бригади.

  Відгуки наших клієнтів

  Оцінки та відгуки не редагуються і не видаляються

  Поширені запитання про знищення тарганів

  Як підготувати приміщення до обробки холодним туманом?

  Перше, що потрібно зробити до приїзду команди фахівців, – це максимально підготувати квартиру до дезінсекції. Необхідно відсунути всі меблі від стін, заховати непотрібні речі та кухонне начиння, прибрати продукти харчування в холодильник. Також важливо зробити легке вологе прибирання, вимкнути з розеток усі електричні прилади, накрити їх водонепроникною плівкою і вивести з приміщення всіх мешканців, домашніх тварин.

  Як відбувається обробка кімнати холодним туманом?

  Цей метод є дієвим, оскільки підходить для знищення тарганів у Києві, мурах, клопів та інших комах. Технологія полягає в розпиленні спеціального інсектицидного розчину за допомогою парогенератора. “Холодною” методика називається тому, що температура розпилюваної отрути дорівнює температурі навколишнього середовища. Спеціаліст проходить апаратом по всіх важкодоступних місцях приміщення, що дає змогу досягти загибелі максимальної кількості представників популяції.

  Який найефективніший засіб від тарганів?

  Щоб самостійно зайнятися цькуванням комах, можна придбати різні засоби: від гелів і аерозолів до крейди і пасток. Однак варто розуміти, що такі препарати рідко допомагають, а якщо таке і трапляється, то паразити дуже скоро повертаються знову. Найкращий варіант – викликати спеціальну службу, яка використовує дійсно ефективні препарати і проводить знищення тарганів у Києві перевіреними методами.

  Чи можна перебувати в приміщенні під час цькування комах?

  Будь-який інсектицид є шкідливим для здоров’я людини і вимагає повного або хоча б часткового вивітрювання. Тому після обробки не варто заходити у квартиру 4-6 годин, залежно від методу цькування тарганів. Якщо дезінсекцію проводили імпортними препаратами нового покоління, що не мають запаху, перебувати в приміщенні дозволяється вже через 2 години.

  Як обробити квартиру після дезінсекції?

  Потрібно провітрити приміщення і провести ретельне вологе прибирання. Після цього можна діставати заховані речі та вести звичний спосіб життя. Однак не забувайте про виконання рекомендацій фахівця.

  Демеркуризация