fbpx

Знищення тарганів в Одесі

Уже багато років людина веде невпинну боротьбу з комахами-шкідниками. Дрібні паразити порушують спокійне і розмірене життя всіх мешканців будинку, переносять небезпечні захворювання і розносять бруд. Жити разом із тарганами категорично не можна! Це загрожує зараженням тифом, сальмонельозом, а також отруєнням. Особливо паразити небезпечні для маленьких дітей (оскільки можуть кусати їхню ніжну шкіру) і для літніх людей – їхній організм не настільки сильний, щоб протистояти хворобам, які переносять комахи. Тому відкладати знищення тарганів не варто.

знищення тарганів в Одесі
Своєчасне знищення тарганів в Одесі спеціальною службою – це гарантія чистоти і безпеки вашого будинку. Професіонали своєї справи швидко визначать місце гніздування комах і ретельно оброблять всі причинні місця в приміщенні. Ми готові в будь-який момент виїхати до вас на допомогу!

Методи знищення тарганів в Одесі

Сьогодні людям відомо багато різних народних методів знищення тарганів. Особливо часто зустрічаються рецепти, які містять борну кислоту. Речовина паралізує шкідників і не залишає їм жодного шансу на порятунок. Також вельми поширені отруйні суміші з нашатирним спиртом.

Багато хто купує спеціальні пастки для комах, гелі у формі шприців, крейду з домішкою небезпечних речовин, а також різні аерозолі та порошки. За все своє довге життя у тарганів уже виробився міцний імунітет до всіх цих препаратів, тому народні способи, на жаль, є малоефективними. Така обробка від тарганів якщо й допоможе, то лише на деякий час, а потім паразити повернуться знову і позбутися їх буде складніше.

З цієї причини найвірнішим рішенням буде відразу звернутися в нашу службу «Тараканам Стоп». Ми також боремося з такими шкідниками, як клопи, блохи, мурахи та інші.

Знищення тарганів в Одесі

Цькування тарганів газом в Одесі

Цей метод обробки передбачає використання хімічних препаратів вітчизняного виробництва. Ними заряджають спеціальне обладнання і розпилюють по всьому зараженому приміщенню. Після травлення тарганів газом житло слід залишити як мінімум на 5-6 годин. Шкідливі хімічні пари в повітрі можуть викликати запаморочення і легке нездужання. Після повернення додому важливо дуже ретельно провітрити будинок і зробити вологе прибирання.

Травля тарганів в Одесі у такий спосіб вважається найдоступнішим у фінансовому плані, але й малоефективним, оскільки в паразитів може виробитися імунітет до діючих речовин, які використовуються під час зрошення квартири.

Обробка від тарганів холодним туманом в Одесі

Знищення тарганів виключно препаратами імпортного виробництва, про що свідчать відповідні документи та сертифікати якості. Такі засоби є більш ефективними, оскільки до їхніх нових формул комахи ще не встигли звикнути, а значить результат буде швидким і якісним.

Препарати розподіляються в зонах скупчення паразитів за допомогою генератора холодного туману. Завдяки спеціальному апарату отрута подається у вигляді найдрібніших крапельок і може проникнути навіть у важкодоступні місця в квартирі.

Незважаючи на поліпшені формули, все ж після обробки від тарганів у будинку може залишитися стійкий неприємний запах використаних засобів. Щоб уникнути проблем із самопочуттям усім жителям настійно рекомендується залишити житло на кілька годин, а після повернення зробити у квартирі протяг і впустити свіже повітря. Також обов’язкове вологе прибирання.

Травля тарганів мікрокапсулою без запаху в Одесі

Представлений спосіб цькування тарганів є найбільш фінансово витратним, але водночас і максимально дієвим. Річ у тім, що під час замовлення цієї послуги ми використовуємо інноваційні технології цькування тарганів в Одесі та найсильніші засоби, які вбивають шкідників практично моментально.

Сучасні препарати не мають жодного запаху, не залишають після себе слідів і є безпечними для людей.
уничтожение тараканов Одесса

Мікрокапсульований метод, який тільки починає набирати популярність у країнах СНД, має ефект виманювання. Таргани самі йдуть у “пастку”, а потім розносять на своїх лапках отруйні частинки по своїх гніздах. Внаслідок цього відбувається масове знищення тарганів.

Весь процес обробки від тарганів приміщення проходить у кілька етапів. Спочатку дезінсектор підбирає необхідний інсектицид, потім проводиться безпосередньо сама дезінсекція і, нарешті, складається план бар’єрного захисту.

Мікрокапсульована обробка від тарганів має ще один головний плюс: вона не шкодить домочадцям і домашнім тваринам, а також є абсолютно безпечною для алергіків і астматиків.

Ціна знищення тарганів в Одесі

Дізнатися про актуальні ціни на послугу професійного знищення тарганів в Одесі ви можете на цій сторінці або зателефонувавши за телефоном. Ми працюємо в інтересах замовника, тому завжди на зв’язку.

Якщо у вас є питання або ви хочете уточнити деякі деталі, телефонуйте. Менеджери допоможуть вам розібратися у всіх незрозумілих і складних моментах.

Термінове знищення тарганів в Одесі можна замовити за телефоном: +38 (067) 524-51-39 Ми приймаємо заявки цілодобово, готові оперативно виїхати до вас на допомогу.

  Заповніть нижчі поля, щоб замовити зворотній дзвінок. Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом!

  Також ви можете переглянути наше портфоліо і зрозуміти, яким чином відбувається процес обробки приміщень від тарганів.

  Відгуки наших клієнтів

  Оцінки та відгуки не редагуються і не видаляються

  Поширені запитання про тарганів

  Чого бояться таргани?

  Яким би живучими та безстрашними ці паразити вам не здавалися, вони, як і будь-яка інша жива істота, мають свої слабкі сторони. У разі тарганів – це, безсумнівно, голод, спрага, а також занадто високі або, навпаки, низькі температури. Відлякати непроханих гостей можна за допомогою спеціальних отрут. Під час професійної травлі тарганів в Одесі ми використовуємо тільки сертифіковані препарати.

  Чи можна знищити прусаків за допомогою звичайної соди?

  Теоретично так. Можна змішати чашку харчової соди з чашкою цукру, а потім розсипати готову суміш по всіх місцях передбачуваного гніздування шкідників. Паразитів привабить цукор, і вони проковтнуть весь порошок. Потім сода утворює бульбашки газу всередині організмів прусаків, прискоривши їхню загибель. Однак цькування тарганів таким методом не є ефективним, оскільки не дає змоги знищити всю популяцію, і паразити можуть повернутися знову. Якщо ви хочете назавжди позбутися шкідників, звертайтеся до професійної служби «Тараканам Стоп».

  Якими запахами можна відлякати прусаків?

  Знищення тарганів – процес нелегкий. А якщо ви вирішили боротися з паразитами за допомогою народних засобів, то й дуже тривалий. Дрібних шкідників можна на деякий час відвадити з дому за допомогою деяких ароматів, які вони не переносять. Наприклад, запах аміаку, оцтової кислоти, хлорки, різного роду розчинників і бензину. Також прусаки бояться аромату деяких рослин – часнику, герані, меліси, пижма, полину й евкаліпта.

  Скільки таргани можуть обходитися без їжі?

  Під час цькування тарганів важливо виморити їх голодом, тоді вони ослабнуть і кинуться на будь-яку їжу, яку ви їм підкладете. Напівдорослі особини можуть обходитися без їжі майже 40 днів, а їхні личинки всього 20.

  У які продукти можна засунути отруту для прусаків?

  Таргани не гребують ніякими органічними залишками. Об’їдки зі столу стануть для шкідників бенкетом. Якщо нормальної їжі немає, комахи можуть перебиватися папером, шкірою, тканиною і навіть милом.

  Демеркуризация