fbpx

Знищення клопів в Одесі: швидко, безпечно, професійно

Багато хто помилково вважає, що клопи в будинку з’являються через антисанітарію. Це не так. Маленькі, темно-коричневі комахи овальної форми можуть завестися навіть у місцях, де проводиться регулярне збирання. Паразитів можна принести із собою на одязі, будь-яких предметах чи шерсті свійських тварин.

Знищення клопів в Одесі: швидко, безпечно, професійно
Як тільки ви помітили наявність паразитів у будинку, викликайте службу дезінсекції. Звертайтесь до нашої компанії «Таракан Стоп». Ми проведемо знищення клопів в Одесі за допомогою сучасних безпечних методів та професійних препаратів, ефективність яких підтверджена часом.

Як зрозуміти, що в будинку з’явилися клопи

Явна ознака того, що в будинку завелися клопи – поява червоної доріжки з укусів на тілі, що супроводжуються неприємним свербінням. Інші сигнали, які скажуть вам про наявність «непроханих гостей»:

 1. Хітинова оболонка комахи на ліжку та меблів.
 2. Неприємний запах, що нагадує аромат «коньяку». Він може виникнути, якщо розчавити клопа.
 3. Кров’яні крапки на ліжку.
 4. Плями бурого відтінку на будь-яких поверхнях.

Клопи в основному живуть у м’яких меблях, але їх також можна виявити в розетках, під плінтусами, за дзеркалами та всередині предметів побуту. Небезпека комах у тому, що вони переносять такі небезпечні захворювання, як тиф, віспа та туберкульоз. Крім того, їхнє велике скупчення створює неприємний запах.

Не намагайтеся позбутися паразитів самостійно. Без спеціального спорядження не вдасться обробити всі щілини та кути приміщень, у яких можуть ховатися комахи. Крім того, непрофесійний препарат для боротьби з клопами не має впливу на яйця шкідників, оскільки вони є стійкими до багатьох засобів.

Ефективний спосіб позбутися комах назавжди – замовити професійне знищення клопів у спеціалізованій службі.

Методи знищення клопів в Одесі у службі «Тараканам Стоп»

Дезінсекція від клопів у нашій компанії проводиться із застосуванням якісних засобів та сучасних технологій. Ми використовуємо генератор холодного туману, а також професійні обприскувачі.

Дезінсектори впливають на шкідників безпечними для людини препаратами, які можна використовувати для обробки невеликих площ. Усі кошти мають сертифікати. Вони не завдають шкоди алергікам, дітям, тваринам та особливо чутливим людям, максимально ефективні у боротьбі з кровососними паразитами.

Генератор холодного туману для знищення клопів в Одесі

Наша служба застосовує для боротьби з клопами сучасний метод, який передбачає використання холодного генератора туману для розподілу інсектицидного розчину.

Знищення клопів генератором холодного туману

Генератор створює дуже дрібні частинки, які формують туман та проникають у всі ділянки квартири. Метод вважається найкращим для знищення паразитів, тому що всього за 15 хвилин засіб розпорошується по всій площі квартири. Склад препарату, який ми використовуємо для цькування клопів, не має запаху. З цієї причини ви зможете повернутися до квартири за кілька годин, не побоюючись за своє здоров’я.

Знищення клопів в Одесі за допомогою генератора холодного туману має безліч переваг:

 1. Швидке знищення паразитів після першої обробки.
 2. Просочення тканинних поверхонь за рахунок питомої ваги засобу.
 3. Обробка кожного сантиметра приміщення навіть у важкодоступних місцях.
 4. Безпека для дітей, алергіків та тварин.

Дія після обробки, що дозволяє впливати на нових паразитів, які з’являтимуться у місцях їхнього гніздування.

Особливість створення холодного туману в тому, що здійснюється обробка від клопів у квартирі всіх поверхонь. Тобто після проведення дезінсекції потрібно виконати повноцінне прибирання.

Також застосування генератора передбачає велику витрату препарату, тому ціна процедури буде вищою за інші методи. Однак вона повністю окупає себе ефективністю.

Знищення клопів в Одесі з використанням обприскувача

Цей спосіб має на увазі вплив на місця скупчення клопів. Волога дезінфекція показує не такий відсоток ефективності, як генератор туману, однак має свої плюси:

 1. Знищення паразитів у місцях їхнього гніздування.
 2. Невелика витрата матеріалу завдяки точковому використанню.
 3. Доступна вартість.

Що стосується недоліків знищення клопів за допомогою обприскувача:

 1. Є ризик провести цькування паразитів не в усіх точках гніздування.
 2. Повне знищення клопів займає до 14 днів, у цей період укуси шкідників можуть виникати знову.
 3. Потрібна повторна обробка.
 4. У приміщенні після дезінсекції лишається хімічний запах.
Метод вологої дезінсекції за допомогою обприскувача використовується у тому випадку, якщо приміщення не надто заражене паразитами.

Що потрібно зробити до та після знищення клопів в Одесі

Щоб професійне знищення клопів пройшло максимально безпечно та ефективно, потрібно провести правильну підготовку:

 1. Забрати продукти харчування в холодильник або герметичні пакети, щоб уникнути попадання на них розчину.
 2. Прибрати косметику та засоби особистої гігієни.
 3. Звільнити шафи, щоб спеціалісти могли провести повноцінну обробку.
 4. Залишити приміщення разом із домашніми тваринами на час роботи служби дезінсекції.

Після того, як обробка від клопів у квартирі була завершена (зазвичай вона займає 15-20 хвилин), власник будинку повинен повернутися до приміщення, щоб відкрити вікна для провітрювання квартири/будинку та створити протяг мінімум на 1 годину.

Повертатися додому можна за 5-6 годин після обробки. Обов’язково потрібно виконати таке:

 1. Зробити мильно-содовий розчин і протерти поверхні, з якими найчастіше стикаються люди та тварини.
 2. Вимити посуд та прополоскати одяг, на який могли потрапити частки препарату.
Генеральне прибирання слід робити щонайменше через 20 днів.

Професійне знищення клопів в Одесі: переваги служби дезінсекції Тараканам Стоп

Не знаєте, як позбавитися від клопів за 1 день? У цьому допоможе наша бригада служби «Таракан Стоп»! Вже понад 10 років ми надаємо послуги боротьби зі шкідниками, досконало освоїли всі доступні методи для знищення паразитів, вірусів, бактерій і не тільки.

Накопичений досвід, використання передових технологій, професійного обладнання та препаратів дозволяє нам гарантувати результат вже після першої обробки приміщення!

Крім того, ми:

 1. Працюємо офіційно, завжди укладаємо договір із фізичними та юридичними особами.
 2. Працюємо відповідно до законодавства України, діяльність організації ліцензована.
 3. Робимо знижку при колективному зверненні (наприклад, ви та ваші сусіди).
 4. Використовуємо безпечні імпортні засоби для дезінсекції, які не впливають на здоров’я людей та свійських тварин, не викликають алергії.
 5. Пропонуємо доступні ціни. Дізнайтесь ціну знищення клопів у Львові на цій сторінці.

Обробка від клопів у квартирі, як правило, потребує два етапи. Найчастіше ми проводимо двофазну обробку:

За першої процедури фахівці визначають, де розташовані місця скупчення паразитів і знищують дорослих особин за допомогою генератора туману або вологої дезінсекції.
Другий етап націлений на знищення особин, що тільки-но вилупилися з яєць, і залишків дорослих комах, які вціліли після процедури. Друга процедура завжди дешевше, також може бути використаний інший препарат для боротьби з клопами.

При проведенні двоетапної обробки нам вдається досягти 100% ефективності дезінсекції.

Повторна дезінсекція може не проводиться, якщо через чотирнадцять днів після обробки укуси не повторилися, і ознак непроханих гостей у квартирі немає.

Ми надаємо гарантію на наші послуги

Термін гарантійного обслуговування складає 90 днів. Якщо у сусідів по будинку є небезпечні комахи, вони можуть знову опинитися у вашому приміщенні після дезінсекції. У такому разі рекомендується проводити комплексну обробку одразу у кількох квартирах, щоб гарантовано захистити будинок від шкідників.

Якщо результат після процедур вас не задовольнить ми готові повернути гроші.

Відгуки наших клієнтів

Оцінки та відгуки не редагуються та не видаляються

Звертайтеся до служби дезінсекції «Тараканам Стоп» для захисту будинку від шкідників.

Якщо у вашому будинку завелися клопи, потрібно якнайшвидше проводити професійну обробку. Ці комахи не тільки залишають сверблячі та болючі укуси, а й переносять небезпечні захворювання.

Щоб замовити професійне знищення клопів у Львові, залиште заявку на нашому сайті. Наш співробітник передзвонить вам!

Ми проведемо обробку безпечно та надамо вам гарантію на 3 місяці. Пам’ятайте: у разі виявлення ознак «навали» паразитів діяти потрібно швидко, кожну годину зволікання загрожує збільшенням популяції шкідників!

Зателефонуйте +38(067)524-51-39, менеджер розрахує вартість послуги, враховуючи умови на вашому об’єкті.

  Заповніть нижчі поля, щоб замовити зворотній дзвінок. Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом!

  Відповіді на запитання, що часто ставляться

  Наші фахівці підготували відповіді на актуальні питання від людей, які вперше звертаються до служби та цікавляться методами знищення клопів.

  Скільки разів потрібно цькувати клопів?

  Обробка від клопів може проходити один чи два етапи. Якщо в будинку велика кількість паразитів, то після проведення першої обробки може знадобитися повторна, яка виконується через 14 днів. Двоетапний підхід дозволяє гарантувати ефективність дезінсекції, оскільки при першій процедурі гинуть дорослі особини (немає впливу на яйця паразитів), при повторній – що тільки вилупилися.

  Чого бояться клопи у домашніх умовах?

  Активність комах проявляється вночі, оскільки вони бояться світла. Але не думайте, що залишивши світло на ніч, проблема буде вирішена. Голод змусить їх вийти навіть у денний час. Паразити бояться запаху спирту та хлорки, але такі засоби допоможуть їх відлякати лише на 2-3 дні. Клопи також бояться сильних перепадів температур, гинуть при морозі -17 та спеці +45, але створити такі умови вдома неможливо. Найкраще довірити знищення клопів в Одесі фахівцям. Дезінсектори нашої служби забезпечать надійний результат обробки надовго.

  Чому не потрібно цькувати клопів самостійно?

  Спроби самостійно позбавитися кровосисних не призведуть до належного результату. Без спеціального обладнання ви не зможете повноцінно обробити всі кути та щілини. Крім того, у багатьох паразитів вже виробився імунітет на препарати з мас-маркету, тому обробка буде малоефективною.

  Який спосіб дезінсекції вибрати, якщо у квартирі є домашні тварини?

  Ми пропонуємо впливати на комах сучасними препаратами одним із двох способів: це може бути розпилення за допомогою генератора туману або професійного обприскувача. Для знищення клопів в Одесі ми завжди використовуємо засоби, які є безпечними для тварин та здоров’я людей. Звернувшись до нас, ви можете не турбуватися за вихованців після обробки приміщення.

  Як позбутися клопів назавжди?

  Найефективніший спосіб знищення клопів – замовити обробку приміщення холодним туманом. Це дозволяє швидко позбутися паразитів і обробити всю площу приміщення. Ми гарантуємо результат на 90 днів після проведення двох процедур. Однак ми не можемо сказати, що клопи вже ніколи не повернуться. Через кілька місяців вони знову можуть прийти від сусідів чи вовни тварини. Проте практика показує, що після якісної дезінсекції клопи не повертаються до будинку десятиліттями.

  Демеркуризация