fbpx

Обробка приміщення від бліх. Які препарати ефективні у боротьбі з паразитами – хімія від бліх

Химия от блох

Зустріч на вигляд маленькими та беззахисними, але, по суті, небезпечними паразитами як блохи – не найприємніша. Шкідники не лише залишають укуси на тілі, а й небезпечні для здоров’я кожного, хто мешкає в будинку. Від таких маленьких комах можна заразиться гепатитом C або B, енцефалітом та іншими хворобами.

Якщо ви турбуєтеся за власне здоров’я та чистоту в будинку, вивчіть варіанти знищення бліх за допомогою хімії, про які йтиметься далі.

Хімічні способи обробки приміщення від бліх

У боротьбі з блохами програють такі методи, як встановлення приманки або капканів. Найбільш ефективні щодо комах аерозолі, розчини, крейда, гранули та порошки. Давайте розберемося докладніше у принципі дії хімії від бліх та її особливостях.

Аерозолі від бліх

Синтетичні препарати, які можна знайти на полицях магазинів, безпечні для людей, але є смертельними для паразитів. Найбільш затребувані аерозолі-спреї, які необхідно використовувати для повного знищення бліх таким чином:

1. Розпорошити в місцях, де люблять жити комахи (під покриттям для підлоги, під раковиною, за м’якими меблями, під предметами побуту і т.д.).
2. Закрити приміщення для активації дії спрею.
3. Провітрити будинок/квартиру (час вказує виробник на упаковці).
4. Провести вологе прибирання, прати в гарячій воді речі, на які міг потрапити аерозоль від бліх.

Якщо ви утруднюєтеся у виборі засобу, то купуйте хімію, яку вибирають користувачі: Дихлофос (універсальний щодо комах, що скачують, повзають і літаючих), Раптор (не має запаху і не токсичний), Dr. Klaus (хімія від бліх, мурах, тарганів), Чистий будинок (підходить для комплексної дезінсекції приміщення).

Порошкоподібна хімія від бліх

Інсектициди (група хімічних засобів від комах) як порошку – ефективні препарати контактної дії. Ротовий апарат комахи влаштований так, що він може прокусити шкіру людини або вихованця, щоб пити кров, але не може використовувати деякі засоби. І порошок до цього списку не входить. Тому його актуально використовувати для обробки будинку від паразитів. Підтверджують цей факт також такі плюси:

1. Тривалий термін действия.
2. Простота застосування (відразу готові до використання).
3. Доступні за вартістю.  

Як використовувати порошок – розсипати його в місцях найчастішого проживання паразита, а також в зонах розташування кладок з личинками та яйцями.

Якщо ви шукаєте, який купити порошок від бліх, зверніть увагу на такі препарати:

Екокілер. У складі має гірські породи, що діють як абразив: не викликають алергічних реакцій, не мають запаху.  
Фенаксин. Універсальний порошок від бліх, який має два активні діючі елементи у складі. Якщо потрапляє на комаху, вона гине через осушення.
Фас дубль. Має подвійну дію, за рахунок зручного пакета-запилювача дозволяє економити при застосуванні.

Крейди

Крейдові олівці також ефективні при обробці приміщення від бліх. Найбільш затребуваними препаратами цього формату вважаються:

Машенька. До складу дрібна входить 2 діючі речовини, які мають подвійну дію. Коли комаха контактує з хімією, то гине лише за час. За цей період встигає рознести отруту зоною концентрації інших паразитів, чим допомагає знищити всю популяцію. Результат помітний вже за 4-5 днів.
Титанік. Дрібниця з двома хімічними антигенами, які малотоксичні для людини, але ефективні щодо паразитів. Застосування: нанести в місцях проживання комах і залишити на пару тижнів, потім змити розчином з мила та соди.

Розчини від бліх

Розчинами називають інсектициди максимальної концентрації, що дозволяють повністю вбити паразита. Під час проведення дезінсекції від бліх даним препаратом необхідно бути гранично обережним та дотримуватися інструкцій:

1. Розвести розчин водою (уважно читайте поради виробника).
2. Взяти розпилювач та провести обробку приміщення від бліх, розпорошивши засіб на доріжки, килими, м’які меблі, місця під шафою та інші. Необхідно виконувати дії у захисних окулярах, рукавичках та респіраторі.
3. Витримати певний період (вказує виробник). У цей час не слід перебувати в приміщенні, оскільки препарати небезпечні для вихованців та домочадців.
4. Зробити прибирання та провітрювання.

Для знищення бліх підходять розчини:

Ципер. Паразити до складу не звикають, засіб має різкий запах.
Гет Тотал. Знищує яйця та дорослих комах. Діє до півроку.
Палач. Малотоксичний засіб високої швидкості дії.
Та інші.

Застосування розчинів для знищення паразитів краще довірити професіоналам. Команда нашої служби «Тараканам СТОП» готова допомогти провести дезінсекцію приміщення, що забезпечує безпеку у будинку. Для професійної обробки від бліх ми використовуємо генератори холодного та гарячого туману, а також обприскувачі, які дають змогу виконати роботу з максимальною ефективністю.

Усі спеціалісти служби мають спеціальну форму для виконання завдання, тому вам залишається лише замовити дзвінок на нашому сайті та дочекатися приїзду команди. Внаслідок правильного застосування спеціальної хімії від бліх шкідники назавжди покинуть ваш будинок.

0 0 голосів
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Демеркуризация
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x