fbpx

Де живуть комарі влітку? І як з ними боротися

где живут комары летом

Ейфорію від спекотного літа здатний розвіяти писк комара, який настирливо свербить над вухом у самий пік ночі. Плюс будь-який відпочинок на природі супроводжується укусами, в подальшому – свербінням. То де ж живуть комарі? Комахи люблять сільські місцевості, зони поблизу масивів та стоячої води. Щоб боротися з комарами влітку, потрібно запастись спеціальними засобами, які допоможуть зберегти шкіру в цілісності, а здоров’я у безпеці. За потреби проводити професійну обробку ділянки.

Де живуть і розмножуються комарі

Кровопійцям не потрібні затишні будинки із приємним мікрокліматом. Їх довкілля – стояча вода. Комахи літають над:

Ставками та болотами. 
Напувалками для худоби або птахів.
Квіткові горщики.
Калюжами.
Дощовими бочками.
Декоративними ставками чи басейнами.
Тазиками та ванними.
Дренажними ровами.
Миски для тварин.

Інше місце, де живуть і розмножуються комарі: сміття або шини на ділянці, в яких накопичується роса або дощова вода; канави; занедбані поля; висока трава.

Де живуть комарі влітку? І як з ними боротися
Комахам достатньо знайти будь-яку ємність, де є скупчення води, щоб запустити процес розмноження. Яйця кровопивців настільки маленькі, що самка може відкласти їх у маленьку кришку від пляшки, наповнену водою.

Недаремно здається, що від комарів не сховатися ніде. Незважаючи на маленькі розміри, комаха здатна підніматися на кілька метрів. Проте занадто високо забратися не може. Якщо ви зустрілися з кровопивцем на верхньому поверсі багатоповерхівки, ймовірно, він піднявся сюди, наприклад, по вентиляційному люку. Адже під час польоту для відпочинку комаха чіпляється за поверхню. Так і сягає максимальної висоти.

У містах комарі влітку використовують для розмноження зони, де є підвищена вологість. Наприклад, каналізації, підвали. Якщо у вашому будинку підвал частково або повністю затоплений, то можна чекати на швидку зустріч з комарами після настання перших теплих днів. Те саме стосується і сирих, теплих місць у багатоповерхівці.

У сільській місцевості врятуватися від укусів комарів влітку також не можна. Особливо у будинках, де є тварини. Комахи люблять місця, куди проникає недостатня кількість світла.

Способи, які допоможуть відлякати комарів від місць розмноження

Якщо ви не знаєте, як врятуватися від укусів комарів на ділянці, спробуйте ці методи:

1. Накрийте шини / переверніть ємності та тачки, у яких може накопичуватися роса чи вода після дощу.
2. Приберіть із ділянки корзини, горщики та відра.
3. Заповнюйте отвори в деревах та викорчовуйте старі пні. Гнилі деревини не місце на вашій ділянці.
4. Регулярно змінюйте воду в декоративній водоймі чи басейні. А також у напувалках для тварин. 
5. Зробіть дірки на дні контейнера для сміття, щоб у них не накопичувалася вода.
6. Робіть регулярне прочищення водостоків, особливо тих, поруч із якими є дерева.
7. Човни зберігайте у перевернутому вигляді, щотижня прибирайте з них росу. 
8. Забирайте траву та сміття з водовідводів, дренажних систем.

Як боротися з комарами влітку

Проблема нашестя комарів стосується не лише приватних будинків та квартир, а й громадських місць. У будь-якому випадку, щоб відлякати комарів, треба діяти відразу в різних напрямках. Що робити насамперед, можете прочитати вище. Якщо ви живете у квартирі багатоповерхівки, перевірте підвал та оцініть свій будинок на наявність сирих місць. У громадських місцях, де є декоративні водойми, актуальним є розведення риб у водоймах, які дуже люблять личинки комарів.

У побуті боротися з комарами можна за допомогою відлякувачів чи народних засобів. Наприклад, встановлення москітних сіток або інших пристроїв, які виключають їхнє проникнення в будинок. Ще один варіант – дія за допомогою москітних ламп. Однак для повної ліквідації комарів із ділянки потрібне застосування професійних засобів. І цю роботу краще довіряти спеціалізованій службі.

Наша компанія «Тараканам СТОП» проводить поетапну обробку ділянки від комах за допомогою холодного та гарячого туману. Плюс допомагає боротися із комарами за допомогою фумігаторів, які на момент дезінсекції літають у повітрі.

Для проведення професійної обробки ми використовуємо перевірені інсектицидні препарати:

ДЕТ-КЕ.
Аспермет.
К-Обіоль.
Цимекс.

Наші дезінсектори знають, як підготувати правильну робочу емульсію, щоб вона згубно вплинула на комарів і була безпечною для власників ділянки. Ознайомитись з особливостями обробки та цінами ви можете на сторінці.

Як убезпечити себе від комарів

Вважається, що здорова людина може витримати до 500 укусів цих кровопивців. Але в деяких алергічна реакція виникає після першого укусу. Тому дуже важливо вживати запобіжних заходів для захисту власного здоров’я не тільки від алергії, а й таких небезпечних хвороб як енцефаліт, малярія, ВІЛ та інших:

  • Носити одяг, що облягає, що знижує ймовірність укусу комара.
  • Використовувати аромати м’яти, лаванди, евкаліпта та бузини (комахи їх не люблять).
  • Купувати фумігатори та ультразвукові відлякувачі для дому.

Після укусу комара можна використовувати борний або саліциловий спирт, спеціальні мазі, настоянку календули, щоб зняти свербіж та уникнути набряклості. Якщо ви маєте схильність до алергій, завжди носите антигістамінні препарати.

5 1 голос
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі
Демеркуризация
0
Буду рада вашим думкам, прокоментуйте.x