fbpx

Сезон комарів в Україні: як боротися з настирливими комахами

Комарів не можна назвати “друзями” людей. Набридливий звук, укуси, що сверблять – це мінімальні наслідки зустрічі з такими комахами. З’являються вони приблизно у травні і перестають «мучити» людей у жовтні (залежить від температури повітря та погодних умов). Так і виходить, що, знімаючи теплий одяг, ми стикаємося з появою невеликих червоних плям через укуси комах.

Сезон комарів в Україні розпочинається, як правило, у червні. Тому в цей період підвищується попит на різні кошти комарів. У цій статті ви дізнаєтесь, як врятуватися від комах і захистити своє тіло від неприємних укусів.

Оптимальна температура та час доби для активності комарів

Цікавий факт – за даними лабораторних досліджень, вдалося визначити, що на активність комарів впливає температура навколишнього середовища:

За температури 25 градусів самки деяких видів можуть жити близько 43 днів. А самці – 19.
За температури 20 градусів тривалість життя підвищується ще на 2 тижні.

Тобто не дивно, що сезон комарів в Україні стартує влітку, коли температура повітря підвищується. У спекотні дні їх можна зустріти навіть у квартирах, підвалах, під’їздах. І це говорить про те, що навіть аномальна спека для них не перешкода – комахи знаходять найбільш підходящі для себе зони проживання. Ще одне місце – заболочені та сирі ділянки.

Перебування біля водойм підвищує шанси стати жертвою комах. Тому вкрай важливо мати при собі засіб від комарів, якщо ви плануєте відпочинок на природі.

Щодо часу активності. Інтенсивні роки комарі влаштовують у період 8 до 10 вечора, а також з 4 до 6 ранку. Так відбувається, тому що в цей час вологість і температура стають найбільш сприятливими для комах. З цієї причини, якщо ви лягаєте спати близько 22.00, то можете мучитися від настирливого гулу та укусів, які викликають свербіж.

Як позбутися комарів на ділянці

Цілком врятуватися від комарів на дачній території буде важко, оскільки комахи можуть чекати в найнесподіваніших місцях. У приміщенні можна розставити пастки, а на вулиці захистити себе буде важче.

Якщо ви живете в приватному будинку або волієте проводити літо на дачі, то знаєте, що повністю позбутися комарів досить важко. Особливо, якщо будинок стоїть неподалік водойми.

Комахи «сусідять» з людиною вже понад 400 млн. років і за цей період навчилися протистояти багатьом методам цькування. Якщо ділянку атакували комарі, для боротьби з ними краще застосовувати професійні методи.

У сезон комарів актуально використовувати інсектициди – хімічні препарати, розроблені спеціально знищення комах. Професійні служби дезінсекції, щоб відлякати комарів, використовують генератори холодного та гарячого туману. З ними легко працювати на відкритих просторах, діяти точково на місця розмноження шкідників. В Україні таку послугу пропонує компанія «Тараканам Стоп».

Знищення комарів виконується у два етапи:

Розподіл препарату за допомогою холодного туману за місцями проживання комах.
Обробка гарячим туманом. Він зависає у повітрі та допомагає боротися з комарами, які сидять на деревах.

Як позбутися комарів у квартирі

Спробуйте впливати на кровопивців фумігаторами. Назва пристроїв тісно пов’язана з процесом – “фумігація” означає відлякування комах. Діючою речовиною також є інсектицид, який активується при нагріванні.

Фумігатори бувають:

Піротехнічні. Наприклад, у вигляді пластини чи спіралі. Для активації дії слід підпалити.
Електричні. Невеликий пристрій із вбудованим нагрівальним елементом, що нагріває рідину або пластину.

Піротехнічні підійдуть для відпочинку на природі, оскільки не потребують підключення до електромережі. Їхній недолік у різкому запаху. Для квартири комфортнішими будуть електрофумігатори, які достатньо включити в розетку.

Сезон комарів в Україні активно продовжується, а це означає, що вам варто подбати про свій комфорт та безпеку. Власники будинків можуть користуватися послугами проф дезінсекторів. Наприклад, служба «Тараканам Стоп» виїжджає у великі міста та проводить обробку без шкоди для мешканців та комах. А якщо ви хочете позбутися комарів у квартирі, обов’язково запасайтеся фумігаторами, аерозолями та спреями, щоб захистити своє тіло та здоров’я.

0 0 голосів
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Демеркуризация
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x